gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
emigrant napisał/a:
cadman napisał/a:
tam byłem w roku 1977

Ja w 1979 na Sylwestra.
Ale może ktoś był niedawno?

Jeśli Wy byliście w latach siedemdziesiątych, to ja byłem niedawno - w lipcu 2003 roku na organizowanej wycieczce. Klimat lokalu fajny, przygrywała nam orkiestra.
Pewnie zaraz zostanę postawiony przed pręgierzem, ale nie jestem aż tak wielkim smakoszem piwa, czasem mam ochotę a czasem wogóle, ale to w 'U Fleku' mi naprawdę smakowało. Zwłaszcza, że zapchałbym się tymi ichnimi knedlikami bez popitki :mrgreen:
To ciemne piwo - zimne, słodkie, naprawdę fajne, no i chyba dostaliśmy w kuflach 0.7l czy jakoś tak :-) miałem zamówić sobie jeszcze jedno ale wycieczka to wycieczka, rządzi się swoimi prawami.
 

cadman  Dołączył: 19 Lis 2006
Miałem na myśli lata młodzieńcze, kiedy miało to miejsce. W piwiarni "U Fleku" byłem wraz z uczestnikami międzynarodowych akademickich zawodów lekkoatletycznych. To był taki "bankiet" po kilkudniowych zawodach. Atmosfera była wspaniała. Młodzież z wielu krajów bratająca się z ogromnymi kuflami :-B . To było "prawie jak Oktoberfest". To se ne vrati, Pane Havranek! Ale nam się zrobił wspaniały OT. Nie mam niestety zdjęć pamiątkowych z tej imprezy (aby był jakiś wątek foto).
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...za każdym razem łapię się na tym, ze mnie zdumiewa, dlaczego obok nicka vesper jest lusterko ;-)

 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Żorż Przeprowadź sobie w profilu operację zmiany płci, to też będziesz się mógł codziennie przeglądać. :shock: Wtedy zauważysz, że trzebaby wydepilować twarz. :oops:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...ale ja zaprzestałem depilacji programowo. i systemowo. o! :-D aaaaa i Ty tez, emigrant :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Ostatni raz depilowałem twarz w wojsku w 1984r. A program rozpocząłem z 5 lat wcześniej, ale mi go przerwano na rok :-(
Na szczęście wąsy są nieprzerwanie. :-D
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
Na szczęście wąsy są nieprzerwanie. :-D
Także u mnie, z przerwą na wojsko. Zawsze je miałem :mrgreen: ż
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Też mam namiar na nocleg - dzwonię, mówię po polsku, facet też po polsku, kasy nie chce, a jeszcze lodówkę pełną dóbr wszelakich zostawia.

e, no to tym bardziej jedziemy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
cadman napisał/a:
zawodów lekkoatletycznych. To był taki "bankiet" po kilkudniowych zawodach. Atmosfera była wspaniała.
ja też lubiłem pobry wspominam z iegać, poskakać swego czasu. Do tej pory wspominam z obsadą mojej sztafety Mistrzostwa Polski w Opolu pare ładnych lat temu. Najpier złoty medal, potem złoty puchar, a na końcu złote piwko.

emigrant napisał/a:
Na szczęście wąsy są nieprzerwanie.
hehe, ja dopiero program rozpoczynam, 1,5 roku zaledwie, ale jestem twardy!
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
zorzyk napisał/a:
...za każdym razem łapię się na tym, ze mnie zdumiewa, dlaczego obok nicka vesper jest lusterko ;-)


Osz.....!
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Osz.....!

To może się wytłumaczę :oops: : no bo dziewczynki to tak ładnie mają na imię, z literką a... A tu widzę, że "vesper" "czytała" :shock: i dopiero na nick, a tu lustereczko :lol: i stała sie jasność ;-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zorzyk napisał/a:
To może się wytłumaczę :oops: : no bo dziewczynki to tak ładnie mają na imię, z literką a... A tu widzę, że "vesper" "czytała" :shock: i dopiero na nick, a tu lustereczko :lol: i stała się jasność ;-)


Tym bardziej ze kobiety stanowia ledwie 4% forumowej spolecznosci.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Na szczęście wąsy są nieprzerwanie.
Także u mnie, z przerwą na wojsko. Zawsze je miałem
Od urodzenia?!
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Od urodzenia?!
He he. jak zaczęły rosnąć, nigdy ich nie goliłem. Chyba od 15 roku, wcześniej nie pamiętam, to jak od urodzenia :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
dziewczynki to tak ładnie mają na imię, z literką a...


I właśnie programy do rozpoznawania płci po ostatniej literce polskiego imienia się potykają na imionach typu: vesper, mercedes, ingrid...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
... Beger
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
... Hojarsk
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
... Hojarsk


To samo wlasnie mialem pisać... :lol:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
cena: 3600 (-1) z kitem, gwarancja 24mce. Hm, szkoda ze Piotr sam nie dal tutaj tego linku. To kto mowil ze powyzej 3500 nie kupi, i za ile mozna sprzedac nowego kita ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach