Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
K10 w sprzdaży
Witam klubowicze, :lol: informuje ze znowu pojawily sie w sprzedazy k10 , informuje takze o promocji dla klubowiczów....
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
To moze by tak odtajnic cennik Pentaxa?
Bo ta promocja to jakas dziwna jest - jakiz to rabat mozna dostac od od nieistniejacych cen?

Edit:
A czy cos o akcesoriach (i ich cenach) do k10d wiadomo?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
no chlopaki, ciekawe jaki ten watek bedzie mial efekt, ze tak powiem, w praktyce zycia codziennego ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
@ Andreas: Skontaktuj się z Piotrem przez PW.

 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Żorż Twoja wskazówka nie była konieczna.

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Masz rację - SKORYGOWAŁEM :oops:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Ja też :-P
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
  PODAJE OFICJALNIE CENE DLA KLUBOWICZÓW
OFICJALNIE INFORMUJE SZANOWNYCH KLUBOWICZÓW O CENIE BRUTTO ZA ZESTAW k10+18-55 ----3950 brutto

:mrgreen:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Piotrze a jest opcja body only?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jest, dostałem odpowiedź, że 50 złotych taniej :-/
 

Piotr Sawicki  Dołączył: 21 Gru 2006
 
przykro mi , ale ja kupuje tylko kity , a ten obiektyw to potem wala mi sie po magazynie , ale słuchajcie nie ma co .... fajny jest :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
no to jest postep bo pierwotnie dopuszczano tylko same KIT-y... :-) co nie zmienia mojej sytuacji bo powiedzialem ze kupie za 3500
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
proponuję jeszcze uściślić, czy jest to cena z uwzględnionym rabatem dla klubowiczów czy jeszcze przed jego odliczeniem?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
jest to cena z uwzględnionym rabatem dla klubowiczów

Pewnie z rabatem.
Piotr Sawicki napisał/a:
przykro mi , ale ja kupuje tylko kity , a ten obiektyw to potem wala mi się po magazynie , ale słuchajcie nie ma co .... fajny jest :mrgreen:

Rozumiem to, ale ja już mam tego kita :mrgreen: . Szkoda, że tylko 50. Także czekam na obniżkę, jak Fafniak, :mrgreen:
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Do tej pory DLSR Pentaxa kupowalo sie jako "pierwszy" DLSR w tym systemie i K10D w takiej roli tez sie nadaje, ale ma tez inna role o ktorej zapomniano. A mianowicie, cos mi sie wydaje, ze w polskiej dystrybucji Pentaxa przeoczono fakt, ze K10D to pierwszy (w ogole) godny uwagi upgrade do 6Mpx lustrzanek Pentaxa. A jako upgrade, naprawde nie ma sensu kupowania razem z obiektywem ktory juz sie ma.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
A jako upgrade, naprawde nie ma sensu kupowania razem z obiektywem ktory juz się ma.
Ale na to nic nie poradzą sklepy. Dla mnie to wina dystrybutora, bo w innych krajach można kupić samo body.
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
argawen, a wlasnie ze poradza - mogly zlozyc zamowienia na jedno i drugie, a zeby sobie w tym pomoc mogly przyjmowac zamowienia (pre-orders). Strategia marketingowa producenta jest po to zeby takie zamowienia klienci, a wiec i sklepy skladali.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
mogly zlozyc zamowienia na jedno i drugie, a zeby sobie w tym pomoc mogly przyjmowac zamowienia (pre-orders)
Tu sie z toba zgodzę, w sumie sklepy decydują, co chcą zamówić. Ale wiesz, Polska to "dziwna kraj", jak to któryś komik powiedział kiedyś.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
A jak myslicie, jak bedzie wygladac cena K10D za 6 miesiecy? Kupi sie wtedy puszke ponizej 3tys?
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
milo napisał/a:
A jak myslicie, jak bedzie wygladac cena K10D za 6 miesiecy? Kupi się wtedy puszke ponizej 3tys?

Jak media rozpowszechnią że "K10D szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu" to tak

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach