dragunoff  Dołączył: 23 Lut 2008
[obiektyw] Dziwna sprawa z Sigmą AF 50-200
Witam
Wracam ja wam ze spaceru, sprawdzam ebay i okazuje sie ze nikt nie podwyzszyl ceny i Sigma AF 50-200 1:4.5 for Pentax screw, brand new in box - jest moja (patrz obrazek).



Inna bidujaca osoba zadala pytanie:
Hi! I'm a bit puzzled by your description - screw fit Pentax lenses can't be autofocus (AF) so could you clarify which fitting it actually is, please? 22-Feb-08

Odpowiedz brzmiala:
This lens requires 3 AAA batteries which fit in the body of the lens, there is a power on/off switch and a button to acctivate the focusing mechanism. Hope this answers your question. Need any more info please ask. Regards

Zaplacilem za to (lacznie z przesylka) 19 funtow czyli ok. 90zl

Nie moge nic w sieci znalesc na temat tego obiektywu, zastanawiam sie nad tym zasilaniem autofocusa z baterii w obiektywie, jest to dla mnie cos nowego.
A przede wszystkim nie wiem czy wychaczylem niesamowita okazje (stosunek jakosci do ceny) czy 13 funtow bez przesylki to normalna cena ta takie szklo (mysle i mam nadzieje ze jednak to pierwsze)
Jak oceniacie moj zakup ?
Osobiscie jestem skolowany, bede wdzieczny za kazdy komentarz
 

Lenin  Dołączył: 08 Lut 2007
Re: Dziwna sprawa z Sigmą AF 50-200
Witaj! Był ostatnio wątek o oszkleniu z AF i własnym zasilaniem. Pamiętam, bo zadawałem pytania. Przeszukaj "obiektywy i filtry".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach