PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
Gdy nie mamy zaciemnionego miejsca
Ostatnio ładowałem film pod kocem i okazało się że jest lekko naświetlony światłem przenikającym przez jasne plamy na kocu. Jakie macie sposoby na ładowanie filmu do koreksu tak aby nie naświetlić przypadkowo filmu ?
 

armar  Dołączył: 12 Maj 2007
Re: Gdy nie mamy zaciemnionego miejsca
PrzemoWu napisał/a:
Ostatnio ładowałem film pod kocem

:mrgreen:

Ostatnio przyszła do mnie jedna pani z prośbą o ładowarkę do Nokii, a ja ją zapytałem, czy ma wąską, czy szeroką dziurkę... :-D

PrzemoWu napisał/a:
Jakie macie sposoby na ładowanie filmu do koreksu tak aby nie naświetlić przypadkowo filmu ?

Ja do łazienki chodziłem w nocy :D
Aha - jeśli masz piec gazowy starego typu, to dobrze jest zgasić tzw. "świecę".

 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Poczekać do wieczora, wyłączyć lub zasłonić wszystkie źródła światła, zasłonić okno roletami/żaluzjami i jazda :-) ew. + koc.
 
PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
PiotruśP napisał/a:
Poczekać do wieczora, wyłączyć lub zasłonić wszystkie źródła światła, zasłonić okno roletami/żaluzjami i jazda :-) ew. + koc.

O dzieki ;]

A tak przy okazji: wiecie gdzie można kupić worek ciemniowy ?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ja wchodze do kibla. Wywietrznik zasalaniam kawalkiem kartonu, ktory przytzymyje nogami, a okienko w drzwiach zaslaniam recznikiem. W calym mieszkaniu pogaszone swiatla.

PrzemoWu napisał/a:
A tak przy okazji: wiecie gdzie można kupić worek ciemniowy ?
Nowego raczej nie kuoisz. Czasem pojawiaja sie na allegro. Kiedys za grosze poszla na allegro taka bajerancka skrzynka ciemniowa od kompletu do Nouritsu :-( No i pzawsze sa na ebayu. Szukaj frazy "changing bag". Jak masz dostep do dobrej maszyny, to mozesz tez uszyc - wybrac najgrubszy material jaki maja w sklepie, zlozyc go fwa razy i zeszyc. Nie pytaj o szczegoly ;-)

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry napisał/a:
Nowego raczej nie kuoisz.

Raczej nie "koui", ale z pewnoscia kupi :-P

W czarno-biale.pl jest teraz w promocji (sam sie nad nim zastanawiam):
http://www.czarno-biale.p...roducts_id=2958

Na Allegro czesto widywalem worki/skrzynki w dziale ze sprzetem labowym.
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
wieczorna toaleta i czarny karton techniczny na otwory. dobrze posiedziec chwile w ciemnosci, bo wtedy zaczyna byc widac "przecieki". u mnie np. za dnia wpada swiatlo przez kratke wentylacyjna...

mik.
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
http://www.allegro.pl/ite..._ciemniowy.html możecie kuppić dla worka ciemniowego aresztę sprzedać i się zwróci! :-P
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Jestem szcześliwym posiadaczem piwnicy bez okien i ze szczelnymi drzwiami-wystarczy wejśc i zgasic światło.Wcześniej dwa ciemne koce,albo kołdra +koc dla "uszczelnienia".Ten zestaw podany przez Macieja, jest godny uwagi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach