kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
[kaczor] zdjęcia nie zawsze przypadkowe...
Na początek wybrałem kilka ujęć z pierwszej sesji w plenerze. Dopiero poznaję aparat, więc ciężko było wybrać coś ciekawego, ale chciałem usłyszeć jakieś opinie na starcie, zawsze bardziej to mobilizuje!

1.


2.


3.


4.


Pozdrawiam! :-B
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Z tych zdjec zdecydowanie najlepszy jest samochod - piekny!
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
kaczor, to może trzeba było poczekać, aż się do końca poznasz aparat i będziesz miał więcej zdjęć, z których coś bardziej wybierzesz? Bo na razie to można powiedzieć tyle, że masz aparat i nim pstrykasz.
 

nichiren  Dołączył: 18 Lis 2006
Mmm, fajny Capri... To MkII? Może zrób mu sesję :)
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Uff, dobrze ze chociaż samochód przyciągnął uwagę ;-) .

A na poważnie to faktycznie trochę za dużo emocji towarzyszyło mi podczas wybierania zdjęć :oops: , a rozchodzi się przecież o to, żeby te plusy nie przesłoniły nam minusów :-P .

To czas na trening i poznawanie aparatu.

nichiren
to Capri mk3, dwójka miała chromowane zderzaki i prostokątne lampy :), a sesję obiecuję, że kiedyś zamieszcze :-B


pozdrawiam!
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Jedynka mi się podoba. Samochód bardzo fotogeniczny :-)
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Dla mnie 1 i 4.
1 bo fajna kompozycja i kolory, choć ja bym kontrast podkręcił.
4 bo ciekawe dla mnie, tylko tam chyba azbest na dachu jest, więc nie kręć się już tam! ;-)
PS. gratuluję autka :-)
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Dziękuję za opinie. Tutaj kolejna porcja zdjęć, tym razem z moją "modelką" na spacerze.
Jak prezentują się od strony technicznej? Co poprawić, co zrobić inaczej? Z góry dziękuję za opinie. Miłego oglądania...

5.


6.


7.


8.


9. bonus


Pozdrawiam!
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
Nie powiem, że zdjęcia z modelką złe, po prostu mają charakter "spacerowy" ;-) Więc niekoniecznie musisz to odbierać jako zarzut, jeśli nie miałeś zamiaru kreować jakiejś 'feszyn' sesji zdjęciowej. Bo technicznie poprawne - jak sam zresztą pewnie zauważyłeś ;-)
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
Ładne zdjęcia turystyczne - "ktoś i w tle coś". Jak na turystyczny charakter dałbym większą GO, żeby było dokładniej widać, co jest w tle. Jak na portret - zbyt szeroki kadr i pstrokate tło.
nr 9 - nie pasuje mi ta ścieżka i płotek, ustawiłbym się dwa drzewa dalej (za tym cherlawym drzewkiem)
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
No to kolejna porcja zdjęć, tym razem robione nowym obiektywem (auto chinon 50/1,7) a do tego konwersja do bw.

Trochę poprzeszkadzałem mojej lepszej połowie w nauce... ;-)
10.


11.


12.


13.


zapraszam do oceny...
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
no i "bonus" najabrdziej mi się podoba :-)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Podoba mi się 13. - dobry kadr IMHO. 10-12 jak dla mnie są szaro-bure a nie czarno-białe.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach