lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
dagio, mam nadzieję, że mam w sobie taki potencjał wrażliwości, aby za jakiś czas robić takie zdjęcia. Lepiej idzie mi niestety ze słowem, niźli obrazem.

A w temacie:

Zestawienia uwypuklające przesłanie, a nawet przesłanie to tworzące maja sens, jak najbardziej. Nawet nadawanie nowego wyrazu, nowych sensów takim fotografiom, poprzez ich zestawienie jest, moim zdaniem, bardzo na miejscu. W końcu chodzi o to, aby cos powiedzieć.

Notabene, Twoje zestawienia są IMHO znacznie ciekawsze niż te z wątku, na który się powołałeś.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
mi nie. niestety, w sprawach podobania niedyskutatywny jestem....
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
alkos, bo i sprawa jest w sumie niepodlegająca dyskusji. W tym sensie, że o gustach się nie dyskutuje. Tym bardziej, że patrząc na Twoje fotografie, nie sposób odmówić Ci szczególnego daru. Empatii.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
no to może kolejne zestawienie, któe przyszło mi do głowy dziś podczas prób z nowym obiektywem:

3.



w zestawieniu górne zdjęcie zostało obrócone o 180 stopni

 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
głowa boli :-D
*puf*

 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
domyślam się, że mogą pojawić się głosy iż samodzielnie te zdjęcia wyglądają lepiej. W pierwotnym zamyśle to miało być klasyczne zestawienie ale w poziomie (lewa fotka i prawa fotka w oryginalnej orientacji) ale skoro szerokość dodawanych zdjęć na forum to max 700pix, musilbym zmniejszac je do 350.. dlatego taki bardziej nietuzinkowy efekt graficzny zastosowalem ;-)

PS. to są dodane na forum 2 niezależnie zdjęcia, tylko nie ma odstępu między nimi
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
OT&BTW&IMO&whatever:

Rozstrzelałbym większość dzisiejszych "architektów" w spółdzielniach mieszkaniowych, którzy przemalowują bloki w łowickie paski.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
OT cont.
Samp, i tak nic nie przebije gigantycznej biedrony i kwiatow z gdanskiej Zaspy :-)


źródło: http://www.skyscrapercity...t=463262&page=2

dz.

dobra, juz wiecej nie bede ;-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
dzerry napisał/a:
nic nie przebije gigantycznej biedrony i kwiatow z gdanskiej Zaspy

:shock:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
dzerry, fajne! :-D
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Samp napisał/a:
Rozstrzelałbym większość dzisiejszych "architektów" w spółdzielniach mieszkaniowych, którzy przemalowują bloki w łowickie paski.

Szczerze mówiąc wolę łowickie paski niż szare, brudne kloce.
Biedrona rules! :mrgreen:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
:shock: , biedrona...!
Faktycznie, mocne.

Z tego typu spraw miałem właśnie fajne zdarzenie.
Mieszkam w bloku, po 3 mieszkania na piętro.
Na klatce schodowej na piętrze był zrobiony remont, całkiem całkiem - położono nową terakotę na podłodze, i obłożono innymi kaflami słup na korytarzu.

Otóż przedwczoraj, pod osłoną nocy, sąsiadka z naprzeciwka z pomocą robotników dokonała niemałej akcji dywersyjnej - i samowolnie położyła resztki terakoty podłogowej, jaka widocznie została po remoncie, na fragmentach ścian. Wypełnili to inną fugą niż jest całej reszcie.
Dramat, tylko nasze piętro tak ma...

No, nie ma to jak upiększanie naszej małej ojczyzny... :roll:
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
i tak oto temat zszedl na manowce.. dzieki wszystkim wypowiadajacym sie za opinie o zestawieniu ktore wrzucilem :-B
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
nic nie przebije gigantycznej biedrony i kwiatow z gdanskiej Zaspy
Bardzo fajne
 

rami Dołączył: 04 Cze 2006
Re: zestawienie zdjęć = nowa jakość ?
dagio napisał/a:
czy zestawienia faktycznie miewają większą moc.


jasne, ze miewaja, zwlaszcza przy zalozeniu, ze zestawiasz elementy w jednym kadrze, a nie dwa oddzielne kadry :>

niemniej oddzielne kadry zestawiali od dawien dawna, z moich ulubionych erwitt. przy czym robil to od wielkiego gwizdka, nie to, ze programowo...
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
musiałem odświeżyć wątek... bo się ładne zestawienie mimowolnie( ;-) ) zrobiło:

dzerry:
http://www.strawberryfiel...p?showimage=462

ja:
http://www.blog.dagio.cba...hp?showimage=77

nowa jakosc jak sie patrzy :-D
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
IMHO powinno być w odwrotnej kolejności ;-) .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach