Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
cinekk1, co innego, jak taki konkurs ogłasza jakaś firma, po to aby nachapać darmowych fotek, co innego, jak ogłasza to stary forumowicz, który po prostu chce powiesić ładne zdjęcia w swojej knajpie.

Ja bym bardzo chciał, żeby moje zdjęcie gdzies zawisło - to byłaby dla mnie super nagroda.

Biorąc dodatkowo pod uwagę Twój znikomy staż na forum, zachowałeś się po prostu jak cham i prostak.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
cinekk1 napisał/a:
Restaurator się znalazł.

matb napisał/a:
Za takie coś to regulamin przewiduje czerwone paseczki pod awatarem.

Recydywa jest droższa!
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
No cóż cinekk1,młodość ma swoje prawa ale chamstwa nic nie usprawiedliwia. Każdy powinien się liczyć ze słowami. Już Niemen śpiewał, że słowem zabija się jak nożem. Sądzę, że PiotrB. nie wziął sobie tego za bardzo do serca. Przyłączam się do zdania Jarka Dąbrowskiego, gdyby moja fotka zawisła w Japonii, chodził bym dumny jak paw.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
I ja, i ja - dołączam się do zdania większości - że sam konkurs i nagroda są ciekawe i warte zachodu!
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mysle ze Cinekk przeanalizuje swoje zdania i zrozumie. Dzieki za wsparcie. :-B :-B
Wracajac do tematu, miejsca na zdjecie mam dlugosci w sumie ok 10m, biorac srednio rozmiar zdjecia w ramie plus mala przerwa miedzy zdjeciami, razem 50cm, a wiec ok 20 zdjec. Teraz wpadl mi pomysl, ze mam okazje zrobic mala galerie zdjec z Europy a rowniez zrbic temat ze swiata. Warunek jeden, robi to Polak. Chcialbym w miare mozliwosci, pokazac Japonczykom, spojrzenie na swiat oczami Polaka, pokazac, ze umiemy robic fajne zdjecia. Jakie przyjda zdjecia rozne, z roznych stron swiata, to poprostu je posegreguje tematycznie. Pamiatka bedzie zdjecie z galerii restauracyjnej, dla kazdego, ktorego zdjecie zawisnie. Bede wtedy na biezaco pokazywal co wisi. A przy okazji zrobie ocene z goscmi, ktora jest najlepsza i nagroda bedzie wlasnie wydruk.
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
cotti napisał/a:
warte zachodu!

Chyba wschodu :-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Chyba pierwszy konkurs w którym spróbuje sił, warto.
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Serdecznie wszystkich przepraszam za moje zachowanie. Obiecuję, że więcej się w taki sposób nie zachowam. Jestem przewrażliwiony w związku ze współpracą z kilkoma przedstawicielami branży gastronomicznej, która kilkakrotnie zakończyła się bardzo nieprzyjemnie. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się obrażeni. Jeśli Państwo nie życzą sobie mojej obecności na forum, więcej się tu nie pojawię.
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
cinekk1, każdy popełnia błędy.
Szanujmy się wzajemnie. :-B


Na naukę nigdy późno ...

tu i tak każdorazowo więcej niezarejstrowanych niż nas, po zapisach; co zmieni Twoje nipokazywanie się?

 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
cinekk1, spokojnie, nie uciekaj z forum, bo tutaj jest dużo miłych osób z którymi można godzinami rozmawiać :-)

Gdyby oferta wyszła od osoby, której forum nie zna, mogłaby być ciut inna reakcja na konkurs, ale propozycja wyszła od forumowicza :-) a wszyscy forumowicze (a przynajmniej duża część), to jedna rodzina :-)
 

tomos  Dołączył: 18 Sty 2007
PiotrB., jesli zdecydujecie sie serwowac szkockie haggis to bede mial pare zdjec z tego kraju :D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
cinekk1, może następnym razem odczekaj chwilę, aż wypowiedzą się forumowicze z dłuższym stażem i wtedy sytuacja będzie bardziej klarowna. PiotrB. jest znany wielu osobom jeszcze z czasów gdy mieszkał w Polsce, a i niejednemu z forum też chyba kilka rzeczy załatwił więc nie dziw się, że tak ochoczo chcemy mu podarowaś swoje fotki. I nie rezygnuj z forum, bo tu jest naprawdę super i zawsze można liczyć na pentaksjan (vide: składka na serwer). Pozdrawiam i duże :-B na ukojenie.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
cinekk1 napisał/a:
(...) to więcej się tu nie pojawię.

Chwilowo nie masz powodu się nie pojawiać ;-)
Każdy może poblądzić, ale najważniejsze, że się odnalazłeś :-B
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tomos, dawaj :mrgreen: Jak napisalem wyzej, rozszerzylem tematyke.
 
hrobass  Dołączył: 05 Mar 2008
Jak rozumiem tematem może być wszystko... Czy są jakieś preferencje?
I jeszcze jedno... może wyda się bez sensu ale... Jakiego koloru są- będą ściany?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
I co drodzy forumowicze... myślicie o jakichs zdjęciach?

Ja mam pytanie do Piotra - czy to koniecznie musi być miasto? Bo jak tak, to niestety odpadam :-(

Jam jest dziki człowiek i zdjęć miast jak na lekarstwo :-/ Natomiast jakieś Bieszczady, albo pustynia by się wygrzebały.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Ja na początek wrzucam swoje (Francja i Włochy).

1) Francja


2) Francja


3) Francja


4) Francja


5) Francja


6) Wlochy


7) Wlochy


8) Wlochy


9) Wlochy


10) Wlochy


11) Wlochy


12) Wlochy
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
SQ6GIT, chyba czarno białe miały być....
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Re: Konkurs -miasta Europy
PiotrB. napisał/a:
Zalecane zdjecia BW, oczywiscie, ale to w drugim etapie, zdjecia kolor.


No nie wiem, uznałem, że jednoznacznie to nie jest jako twarde kryterium. W razie czego zostanie na 2 dodatkową turę... :)

PiotrB. napisał/a:
stac mnie na to, zeby kupic zdjecia nawet za 1000 $


czy to nadal aktualne? (12x1000$=... ) :-P :mrgreen: :-P
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
SQ6GIT, ciekawe niektore, wybraloby sie , co nieco. Ale czy za 1000$ to nie wiem :-P :mrgreen:
Mygosia, oczywiscie nei musza byc miasta, moga byc ludzie ze wsi, czy inne widoki, w ciekawy sposob ujete. Ja pisalem wczesnie, ze wlasciwie to rozszerzylem tematyke, pozniej najwyzej posegreguje tematycznie, to bylaby galeria zmieniajaca sie np. co miesiac, albo dwa, w zaleznosci ile bede mial foto. Moze okazac sie ze bede mial np. tylko 10 zdjec, wiec wtedy zostawie dopoty, dopoki nie bede mial nowych zdjec. Pozdro i dzieki za odzew. :mrgreen: Cos sie dzieje.

[ Dodano: 2008-04-26, 00:14 ]
Tomos , dawaj. Hrobas, sciany beda koloru kosci sloniowej, wanilia, cegla, ciemne drewno.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach