dan  Dołączył: 11 Sie 2006
  Nasz czlowiek zdobywca I-szej nagrody Grand Press Photo!
Tomasz Liboska, znany nam jako Lipa, wraz z Michałem Jędrzejowskim zdobyli pierwsza nagrode w konkursie Grand Press Photo w kategorii Ludzie.

GRATULACJE!!! :-D

Info:
http://fotografuj.pl/News.../page/3#content


zrodlo: fotografuj.pl


zrodlo: fotografuj.pl


zrodlo: fotografuj.pl
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Noooo... Gratulacje :!:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Co wygrał? Co wygrał? :-P Szkoda, że nie D3 i Photoshopa. Ale może dobrze, że na Nikona nie przejdzie? :-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
W/G oficjalnej strony to Gudzowaty dostanie "Nikon D3 z obiektywem, drukarkę Epson Stylus Photo R1900 i pakiet Adobe CS3 Design Premium" tak jakby go stać nie było na pietnaście takich, a LIPA? no cóż miejmy nadzieję, że z flamastrami nie wyjdzie....

W każdym razie gratulacje, mimo iż nie lubię tego typu reportarzu (maksymalnie ustawiane scenki ludzi w mieszkaniach), to jestem pod wrażeniem..
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Świetne foty - gratulacje lipa
a Stachu Tobie gratulacje 1000 posta.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Samp, 768 to też ładna liczba - akurat 512+256. :-P Ale już się duży OT robi przeze mnie chyba...
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Eldred napisał/a:

W każdym razie gratulacje, mimo iż nie lubię tego typu reportarzu (maksymalnie ustawiane scenki ludzi w mieszkaniach), to jestem pod wrażeniem..


strasznie to modne..
co tydzień prawie w dużym formacie drukują takie zdjęcia właśnie. pod różnymi pretekstami ;-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Aaa! Właśnie się czaiłem ostatnio na niego. Patrzę 995, to już niedługo mi pyknie tysiąc. No i jak to zwykle bywa, czaiłem, czaiłem i... przegapiłem :-P . Dzięki Samp.
I jeszcze raz gratuluję Lipa.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Stachu :mrgreen: :-B :-B :-B
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
Lipa i Stachu, gratulacje :-B
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
Dolaczam sie :-B
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jako, że też się trochę bawię w rekonstrukcję to zdjęcia tym bardziej mi się podobają. Gratulacje dla zwycięskich autorów!
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Gratulejszyn! :-D

Co prawda osobiscie troche za guerilla i eldredem, ale i tak - paaanie, taaaaki szacun :-D
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Dziękuje wszystkim w imieniu swoim i Michała!!!
Eldred napisał/a:
(maksymalnie ustawiane scenki ludzi w mieszkaniach),

Też nie do końca lubię ładować się obcej osobie do mieszkania na kilka godzin, gdzie czasami wszystko staje na głowie: kadr nie siedzi, światło się sypie, bohater się niecierpliwi, atmosfera gęstnieje ale wierzcie mi cholernie dużo się wtedy człowiek UCZY!!! Jeszce raz wielkie dzięki!!
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
LIPA no właśnie o to mi chodzi, że więcej niż fotograficzna, jest to praca ekstremalna, czasami sam się zastanawiam jak to się odbywa, pyta się ludzi w ich pracy, czy na uroczystościach, podczas których są w takich strojach, czy zgodzili by się na taką sesję, czy im się płaci i ile.
Domyślam się, że wiąże sie to ze sporym stresem, bo osoba fotografowana, ma jakieś wyobrażenie o tym jak to ma wyglądać, co nie zawsze się pokrywa z wizją fotografa, traci cierpliwość (w końcu to normalni ludzie a nie modelki i modele) itd..

Jeszcze raz gratulacje. :mrgreen: :-B :-B :-B

Aha, powiedz chociaż czy jakąś fajną nagrodę dostaniesz, i że nie zmieniasz systemu.. ;-)
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Eldred napisał/a:
nie zmieniasz systemu

Hahaha zostaję w stajni to pewne! Już sie tu chwaliłem, ze mam wreszcie 67II więc zabawa dopiero się zaczyna. Co do nagród to trochę niezręcznie mi o tym mówić...
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
Gratulacje Lipa.
Fajny projekt i realizacja.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Lipa, gratulacje. :-B Zdjęcia fajne - robią wrażenie.
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Gratuluję serdecznie. Chociaż te fotografie zestawiające stroje z epoki ze standardowym mieszkaniem mają w sobie coś delikatnie perwersyjnego, no przynajmniej ja to tak odbieram :mrgreen: .
Ale najbardziej podoba mi się zestawienie niemieckiego feldgrau z laczkami.
Szampan i tyle :-B ile potraficie wypić.
Pozdrówka - Kuszelas
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Lipa Duże gratulacje. Twój sukces raduje ty bardziej że Ty "nasz" jesteś :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach