brodafix  Dołączył: 17 Maj 2008
polskie menu w k10d?
witam.
mam zamiar sprowadzić k10d z UK.
ciekawi mnie czy k10d ma wgrany na stałe polski język
ewentualnie czy mozna dograć???
swoją drogą na ebay.co.uk można dostać używany k10 d za 200 £ -o połowę taniej niż w Polsce ,a ze mam brata w UK no to mi sprowadzi. (cena za body) :-P
chociaż widziałem też body + kit+ 50mm za 295£
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
K10D nie ma polskiego. Był kiedyś taki projekt amatorskiego tłumaczenia, ale nieoficjalnego.
 

brodafix  Dołączył: 17 Maj 2008
szkoda na szczęście fajnie ze jest tu na forum instrukcja w pdf
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Oryginalną polską instrukcję można było (może i teraz można) kupić na aukcji za 25 zł. :-) No i ta sama jest właśnie w PDF-ie.
 
Grzegorz KK  Dołączył: 11 Maj 2008
Witaj.
Jednak coś słabo szukacie :evilsmile: .
http://www.marzecino.com/ (jego stronka domowa)
http://pl.youtube.com/watch?v=QYf4_Mdx-QU ( pokaz polskiego menu) :evilsmile: co my byśmy zrobili bez naszych kochanych hakerków :evilsmile: :evilsmile: .
Pozdrawiam.
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Było o tym wiele na forum... Coś słabo szukałeś :evilsmile:

Poszukaj, poczytaj ...

Rafal
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Swego czasu leciała nawet ankieta na ten temat, ale jakoś polskie menu nie znalazło uznania użytkowników
 
aneheli  Dołączył: 29 Kwi 2008
A powiedz w czym to przeszkadza espresso?
Ja mimo wszystko wrzuciłem sobie polski bo lepiej mieć jak nie mieć a to żaden problem :)
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
rafalf, z tego co wiem to wszystkie wątki zostały usunięte z forum chyba przez to że nie jest to legalne (modyfikacja oprogramowania od producenta)
 
Grzegorz KK  Dołączył: 11 Maj 2008
TTomek napisał/a:
rafalfchyba przez to że nie jest to legalne (modyfikacja oprogramowania od producenta)

Jak to mawiają "Polak potrafi" i to nie jedno :mrgreen: a że producent się nie postarał o polskie menu to trzeba sobie jakoś radzić.Jak widać Polacy to najlepsi kombinatorzy, :mrgreen: ale czasami na wielki +.
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
aneheli napisał/a:
A powiedz w czym to przeszkadza espresso?
Ja mimo wszystko wrzuciłem sobie polski bo lepiej mieć jak nie mieć a to żaden problem :)


Plik DNG jest wiekszy niz PEF chociazby, no i jakos nie mam zaufania do jakichs tam ustandaryzowanych wynalazkow, mimo wszystko wole natywny format producenta :-)
 
zbigi51  Dołączył: 01 Sie 2013
Witam.Właśnie okazyjnie nabyłem K10.Wielka prosba!!!Kto pomoże zdobyc menu.pl /Odpłatnie/.Proszę:zbimil@op lubGG872360

[ Dodano: 2013-08-26, 10:48 ]
espresso, Witam.Proszę o pomoc w zdobyciu /odpłatnie/ menu.pl do K10D.Nabyłem okazyjnie ten sprzęt a jestem troche starej daty więc nauka języków obcych technicznych to za późno.Pozdrawki:zbimil@op.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach