Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
[Orpheo] Moje zdjęcia nie tylko z K10D
K10D w moich niezgrabnych łapach i pierwsze próby opanowania GO ;-)

1.


2.



Inne moje wypociny, których nie pokazuję, bo przeca "nie-pentaxowe" są ;-) - Będziecie mieli chwilkę - może obejrzycie - zapraszam
http://www.fotominilab.pl...p?g2_itemId=210

Pozdrawiam

 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Orpheo, obejrzałem te z linka i teraz uważam,że te tu umieszczone to chyba pomyłka.Pierwsze jeszcze sie broni,ale drugie ? Wygląda na przypadkowy kadr. I jeszcze jedno,o czym wiesz : sprzęt jest zawsze na drugim-trzecim planie.W tym dziale liczą się zdjęcia,które chcesz pokazać.Nawet jeśli są zrobione Yakumo ;-)

[ Dodano: 2008-05-22, 07:35 ]
Ps.W linku pokazałes dużo fajnych fot - szkoda że nie trafiły bezpośrednio do"życzliwej" :evilsmile: oceny. ;-)
 

oc  Dołączył: 29 Kwi 2008
Orpheo, ja za poprzednikiem, w linku sporo fajnych fotek, a tutaj tylko "zabawy z GO". Takie zabawy to normalne po przejściu na lustro (sam tak mam), ale to chyba nie są ujęcia, które należałoby oceniać.
Może pokażesz tutaj kilka nie-pentaksowych?
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Zdradź , czy to na zdjęciu http://www.fotominilab.pl...?g2_itemId=223&
w prawym górnym rogu to przypadek czy zamierzony efekt
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
A co tam jest? Twarz w chmurach? ;-)
 
Markoo  Dołączył: 12 Kwi 2007
dsk napisał/a:
A co tam jest? Twarz w chmurach?


Tak taka z broda i wysokim czolem, fajne :) chwile patrzylem zanim na laptopie zobaczylem.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
MarWoj, oc, Polar, dsk, Markoo - dzięki za odwiedziny. Nie będę śmiecił na forum tym co już zrobiłem. Mam od kilku dni nowy aparat - jest pentaxem, więc cenna jest pomoc w kwestii zdjęć właśnie z tego aparatu - Wy macie doświadczenie a ja dopiero zaczynam :)

Polar to niezamierzony efekt z tą twarzą, ale nie wspominam o tym bo jak komuś zadałem pytanie co tam widzi odpowiedział, że jakiegoś gościa na siedzącego na krześle - więc sami rozumiecie :)... Dałem sobie spokój hehheee.

3


4.

 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
3 spodoba się Jarkowi ;-) Moim zdaniem zdeczko za ciemne.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
bEEf dzięki za odwiedziny ! No dobrze - pokażę kilka zdjęć z fujika - na pentaxa troszkę czasu brakuje - może później

5.


6.


7.


8.


9.


10.


Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-06-04, 16:31 ]
Co żem przeskrobał, że nikt nie chce opinii i wskazówek do moich zdjęć napisać ??? Ehhh... To pewnie los "nowego" na forum :)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
9 i 10 najbardziej mi siępodobają a co do 3 i 4 to zgadzam sie z Beef'em, że są za ciemne.

[ Dodano: 2008-06-09, 13:26 ]
a swoją drogą to swietne zdjęcia robią te kompakty Fuji. Mam znajomego, który pstrykał tym samym fujikiem co ty a kilka miesięcy temu kupił sobie Nikona D80. Niedawno mi powiedział, ze bedzie szczęsliwy jak wreszcie zacznie robić tym nikonem takie zdjecia jak wczesniej fuji :mrgreen:
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
Orpheo napisał/a:
Co żem przeskrobał, że nikt nie chce opinii i wskazówek do moich zdjęć napisać ??? Ehhh... To pewnie los "nowego" na forum :)

Też się nad tym zastanawiam, a pro pos swojego wątku... Wnioski podobne.

A z Twoich zdjęć podoba mi się 8 - jaki człowiek jest mały w górach...
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
5,6 i 10 trochę wygląda to tak jakby ktoś nieudolnie podciągną kolorystykę... 5 jeszcze ujdzie ale 10 masarka..Za to nr. 8 tak samo jak pkosela... świetnie pokazane jak potężne są góry...
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
kristofo, pkosela, takpoprostu dzięki za odwiedziny i komentarze :-B . Pokażę jeszcze kilka - również z fujika S9600 - tryb M. Zapraszam do komentowania.

11.


12.


13.


14.


15.
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
12 - bardziej interesujące są dla mnie góry niż ta gałazka, więc zdjęcie budzi mój zdecydowany sprzeciw. ;)
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
pkosela śmiać mi się chce jak czytam na temat zdjęcia 12. Na zdjęciu 5 były "te góry" i nic nie napisałeś - czy fajne czy do niczego - a jak pokazuję inaczej to chcesz z kolei góry oglądać :) Dziękuję bardzo za odwiedziny i komentarz. Dobrze, że wedle ikonki na końcu wypowiedzi domyślam się, że specjalnie tak napisałeś. Rozumiem, że drażni Cię głębia ostrości :) Pozdrawiam !
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
Napisałem to, co przyszło mi do głowy podczas oglądania Twoich zdjęć. Ot i tyle.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Dzięki za obejrzenie zdjęć - ktokolwiek je oglądał ;-) pkosela - dzięki za komentarz.

Te już z Pentaxa - zapraszam

16.


17.


18.


19.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
W mojej ocenie 5 i 6 są najlepsze z tych dotychczas pokazanych przez Ciebie.
19 też nie jest źle ale jednak czegoś jeszcze tam brakuje.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
16 i 17 nie mam zastrzeżeń, ale nie podoba mi się... 18. chmury wyglądają jak przeklejone z innego obrazka... 19. całkiem całkiem
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
16, 18 i 19 wypasione. :-) Tak trzymaj. :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach