dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dwie wystawy w Londynie
Kurde, chyba jednak warto poszukac jakiegos taniego samolotu do Londynu na weekend.

O tej wystawie juz gdzies pisalem:
Street and Studio w Tate Modern
http://www.tate.org.uk/mo...treetandstudio/

Teraz jeszcze dochodzi Erwitt.
http://cwiczeniazpatrzeni...w-Londynie.html

dzerry
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Jak znajdziesz ten samolot, to daj znać. ;-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
dzerry, 540zl w obie strony z łodzi.
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Samolot jak samolot, ale dojechać tam jak człowiek na lotnisko to jest prze..rane..
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
kurde, wlasnie siedze na heatrow i czekam na lot do dublina.... :-(

milo napisał/a:
dzerry, 540zl w obie strony z łodzi.


albo 0zl z delegacji :evilsmile: :evilsmile: :evilsmile:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bossini napisał/a:
ale dojechać tam jak człowiek na lotnisko to jest prze..rane..
e tam. Razem z biletem na samolot, kupujesz odpowiednim wyprzedzeniem bilet na easybus za funta.
 

callistratis  Dołączył: 31 Sie 2007
dzieki dzerremu (bo dal info) mialem okazje zobaczyc te dwie wystawy.

w tate bardzo duza liczba zdjec aczkolwiek moich ulubionych fotografow bylo raptem kilku a tych co bylo zdjec tez po kilka. dodatkowo format zdjec czesto moim zdaniem byl zbyt maly (niewiele fotografii wielkoformatowych).
bylo kilku nie znanych mi wczesniej artystow ktorych zdjecia spodobaly mi sie ale ogolnie jakos bez rewelacji. moze bylo tego za duzo.
mysle ze warto zobaczyc ale wybierac sie tam specjalnie w tym celu to raczej nie, troche sie zawiodlem. chyba lepiej kupic katalog za 15 GBP w ktorym co ciekawe jest wiecej zdjec niz na wystawie. a juz duzo lepiej kupic kilka duzych albumow :) ale to moje prywatne zdanie laika nie bywalego w galeriach.


w hackelbury byl erwitt. ok 20 zdjec w tym jedno (pociag i samochod) w duzym powiekszeniu ok 1x1.5m zapiera dech. wszystkie odbitki srebrowe z niesamowita iloscia detali i tonalnoscia. do kupienia w cenie od 2000 do 5000 GBP za to duze. wiekszosc to format A3. osobiscie podobalo mi sie bardziej niz w tate moze dlatego znalem juz te zdjecia a jak wiadomo podoba sie to co sie juz zna (to przez reminescencje ;-) )
erwitt byl na otwarciu tej galerii, wtedy bez watpienia warto bylo by byc.

sorki za bledy, nie spalem cala noc - polaczenie z krakow - lublin to jakas pomylka jest.
 

Matey3000  Dołączył: 14 Paź 2007
Ja sie nie rozczarowalem choc specjalnie pojechalem. Naprawde polecam, przy okazji mozna sporo fajnych fotek strzelic. Londyn to ciekawe miasto, szczegolnie do street photo.
 

callistratis  Dołączył: 31 Sie 2007
Matey3000 napisał/a:
przy okazji mozna sporo fajnych fotek strzelic. Londyn to ciekawe miasto, szczegolnie do street photo


a to to tak :-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
dzerry napisał/a:
Street and Studio w Tate Modern
W "Świecie Obrazu" jest recenzja tej wystawy w skrócie podsumowano ją mniej więcej tak jak zrobił to callistratis.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach