webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
Kompakt do 1200PLN
Witam,

Szukam jakiegos kompaktu do 1200PLN. Znajoma prosila 'zeby niczym nie trzeba bylo krecic i nic ustawiac' ;))) myslalem wstepnie o DSC-W170 - 10mpix, maly, zgrabny, rozpoznawanie twarzy, dosc szeroki na poczatku (28mm), zoom x5, mozliwosc krecenia filmow w VGA...

Cena: ponizej 1000PLN.

Jakies inne propozycje?
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
wybór chyba niezły, oczywiście można kręcić nosem na te 10 mpix, szumy, a właściwie ich drapieżną redukcję, ale do amatorskiego pstrykania aparacik super, lekki, szybki, ładny
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Może Canon A720 IS?
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
cypis, czysta amatorka - w sensie - zdjecia pamiatkowe...

dsk, juz predzej myslalem o Canonie S5IS... ma ta przewage, ze ma zoom w trakcie krecenia video, jest na paluszki AA oraz obsluguje nieco bardziej popularne karty SD.

chyba zaproponuje wlasnie te dwa...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
a ja jestem za
panasonic tz5
;)
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
YellowLabel, kurka tez fajny... ale chyba ten canon s5 is najbardziej kusi...
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
webjay, tylko co znaczy dla Twojej koleżanki kompaktowy? Bo jak dla mnie s5 kompaktem nie jest :-P Choć chyba najlepszy wybór :-)
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
TTomek, kompakt? to taki 2 razy mniejszy i lzejszy od lustrzanki ;))) zeby wlazl do torebki
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Dla mnie kompakt to choćby wymieniony tu tz5, a s5 to już bardziej większa maszynka która do małej torebki się nie zmieści :-P
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
TTomek, widze, ze rzadko bywasz na miescie... torebki w stylu Królowej Elżbiety nie sa na czasie od kilku lat... teraz standardowa torebka ma wielkosc sportowego plecaka, a czym wieksza, tym lepsza... ;)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
webjay napisał/a:
Szukam jakiegos kompaktu do 1200PLN

eeee.... Contax G? :evilsmile:
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
matb, no wczuj sie w role... maly, lekki, _nowy_, zgrabny, glowna funkcja wlacz&pstryknij&wylacz... ;)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Dla mnie sony z mojej stopki, prawie profesjonalny i "metalowy", jak mu lampę wyłączysz to iso podbija. Niedawno miałem w ręce samsunga straszny plastik. W twoim przedziale cenowy masz całkiem spory wybór, niestety. Może jednak jakaś hybryda z x15...
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
dybon, Tobie rowniez dziekuje... mam wrazenie, ze o wyborze i tak zadecyduje wyglad i raczej typowalbym, ze jednak wybierze sony... ;)
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
webjay napisał/a:
TTomek, widze, ze rzadko bywasz na miescie...


Od razu rzadko... Po prostu w nieodpowiednich porach :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
webjay Canon Digital IXUS 860 IS
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
Żaba, tez sliczny... dziekuje. dobrze, ze to nie dla mnie, bo nie potrafilbym sie zdecydowac :)))
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
webjay napisał/a:
mam wrazenie, ze o wyborze i tak zadecyduje wyglad

Hehe dokładnie, niech wybierze się do MM czy innego marketu z długą półką zastawiona aparatami i wybierze co jej wpadnie w oko. Ten będzie robił najlpesze zdjęcia - serio :-)
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
WuWu84, ja doskonale zdaje sobie z tego sprawe ;) poza tym praktycznie wszystkie w cenie oscylujacej wokol 1000PLN beda mialy bardzo zblizone parametry, wiec 2Mpix w ta, czy w tamta jest bez znaczenia... ;) eh... wydluzyla sie lista do zaproponowania ;)
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
webjay napisał/a:
wydluzyla sie lista do zaproponowania ;)

No widzisz - kobiety jednak mają zdrowsze podejście do spraw zabawkowych niż my :-P ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach