Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bojidar Dimitrov wraca na łono?
No, no...:

http://forums.dpreview.co...thread=20130093

W spolszczonym skrócie: twórca skarbnicy wiedzy o JSS - http://kmp.bdimitrov.de - Bojidar Dimitrov swego czasu przesiadł się na Kanona. Teraz rozważa powrót do korzeni.
 

mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pod warunkiem, że Canon w ciągu roku, góra dwóch, nie wypuści korpusu dla ludu z cropem 1,3. Swoją drogą to - hmmm.. smutne? że autor najlepszej strony o bagnecie K używa Canona.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
jemu zdaje sie poszlo o dlugie lufy AF i ptaszki... :-?

Pzdr
Spinner
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, - wiesz co ? mi najbardziej podoba sie ze na PIERWSZEJ focie jest logo jedynie slusznego producenta samochodow :-P
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
Jarek Dabrowski, - wiesz co ? mi najbardziej podoba się ze na PIERWSZEJ focie jest logo jedynie slusznego producenta samochodow :-P


Cos chyba Fafniak niedowidzisz bo to logo nie wyglada tak:
^
^
tylko tak:
OOOO
:-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
Jarek Dabrowski, - wiesz co ? mi najbardziej podoba się ze na PIERWSZEJ focie jest logo jedynie slusznego producenta samochodow :-P
Fafniak, taka dygresja, masz cytrynkę? Trochę prywaty - znam dobry serwis-autoryzowany przez C. Dobry mówię. Jakby co daj znać (żadnych aluzji do usterkowości, nie o to mi chodziło, raczej o standardowee przeglądy. Niech Ci się jeździ jak najlepiej)

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
MKw, - ty idz do okulisty :mrgreen: :-P bo ja nadal widze ze tam jest cytrynka :-P
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
MKw, - ty idz do okulisty :mrgreen: :-P bo ja nadal widze ze tam jest cytrynka :-P


Moze na fotce widzisz logo cytrynki ale na tej fotce nie ma logo "jedynie slusznego producenta samochodow" moze masz racej ze ten specjalista nie powinien byc okulista skoro widzisz tam loga ktorych nie ma :lol: :lol: :lol:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
MKw, ty gadasz o tych 4 kolkach? taaak te ma 99% aut - wlacznie z moim :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach