tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Odświeżam wątek!

Szukam ekipy na wspólne zakupy.
oczywiście chodzi o LINK
Tak sobie myślę, że jak byśmy się zabrali, kupili, odebrali przesyłkę, to można na PPD rozdać każdemu jego zamówienie, oszczędzając przy tym koszty przesyłek w kraju [ot, taka minimalizacja kosztów].

Chyba, że ktoś zna jeszcze tańszy sklepik, to chętnie popatrzę.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ja bylbym chetny.....na filmu do sredniego.....cos suuuper drobnego :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak, to popatrz co tam jest ciekawego na 120.
LINK
ja też myslałem nad jakims "srednim" materiałem, ale nie wiem, czy się finansowo wyrobię na większą ilkość. Natomiast polypana to bym chciał, bo prawie darmo :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fafniak napisał/a:
ja bylbym chetny.....na filmu do sredniego.....cos suuuper drobnego


Probowales Shanghai 100?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, - nie znam... :roll: ?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Ja kupilem chinskie Lucky 120tki... cosik jak polypan ino szerokie - Allegro 36zl 5 rolek...

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner, no i...?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Spinner, to chyba w promocji kupiłeś! Zobacz jaka normalnie jest cena!
LINK
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fafniak, http://cgi.ebay.com/Shang...1QQcmdZViewItem

kupuje teraz od tego kolesia Ere100 w liczbie 150 rolek ;-) za ~180e :-D Fajny materiał! a shanghai to podobno to samo, ino w srednim formacie.

Spinner - ta era chyba jednak lepsza od Lucky 100, mimo ze nie daje poswiaty jak polypan ;-) Chodza sluchy, ze zzynana z fp4+ - czyli dwie warstwy, jedna nisko- druga wysokoczula... Niesamowite kontrasty przenosi...

Fafniak - aha - wszystko na stronie po schowaniu cyfry do szafy jest z ery100, moze 2-3 nocne z neopana 1600. Luknij, zobacz czy sie podoba :-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, - przyznam ze foty......ehhhh taki street mi sie podoba
ALE
faktem jest ze znieczulam sie po zabiegu ale na tej aukcji nie kumam ilosci filmow /cena?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzieki :-) :oops:

Fafniak napisał/a:
faktem jest ze znieczulam się po zabiegu ale na tej aukcji nie kumam ilosci filmow /cena?


za 28$ masz 20 filmow.

Problemem jest przesyłka.

Ja biorę 150 sztuk Ery 100, bo:

1. w tej ilosci mam po 1$ za sztuke
2. wysyłka 150 filmów kosztuje tyle samo co 20, czyli ... ... :-( :-( :-( ... 45$. Przy wiekszych ilosciach juz wiecej.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, - czyli podczepic sie pod twoja przesylke nie ma sensu ?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mialoby sens, bo 20 filmow moge sobie darowac i wziac tobie. Ale nie mam kasy zeby kupic to teraz. Wiec do polski na poczatku maja nie zabiore, bo nie dojdzie. A stad wysylka do ciebie to dodatkowe 8euro.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
szkoda - chetnie zobaczylbym ten wynalazek
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz co? Kumplowi z paryza dalem kiedys troche tego, a on teraz przyjezdza do polandu. Daj adres na PW, to ci postaram sie wyslac ze 2-3 rolki.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
No to jak dolar za sztuke to sobie we troje po 50szt mozemy sciagnac:-P A jak to wolac w x-tolu? Podobne do czegos??;-P

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
No to jak dolar za sztuke to sobie we troje po 50szt mozemy sciagnac:-P A jak to wolac w x-tolu? Podobne do czegos??;-P


Te Szanghaje? Na start Rodinal 1+100/20/20 :-P

Z tego co pamietam klasyczna setka - lekko kontrastowa, male ziarno, dosc spora tolerancja...

Pamietaj, ja sie nie licze - wezcie sobie na spole z kims z polandii...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
alkos napisał/a:
kupuje teraz od tego kolesia Ere100 w liczbie 150 rolek ;-) za ~180e :-D Fajny materiał! a shanghai to podobno to samo, ino w srednim formacie.

LINK do ERA
150 rolek :roll:

1,4$ za rolkę, czyli *150 = 210$ + wysyłka [45$, ale trzeba doczytać]
210$+45$ = 255$/3osoby = 85$ na osobę za 50 rolek
problem, że jeśli aukcje są po 20szt, to nam 150 nie wyjdzie ;-) więc albo się mailowo umówimy, że wystawi dla nas takie zamówienie, albo zmieni ilości i cenę proporcjonalnie [a wszystko zależy od tego, ile się zmieści w paczce do przesyłki].


Ja bym wziął 20szt za 28$ tego:
Shanghai GP3 B&W 120mm films x 20rolls

i 30 tego:
Era Film B&W 35mm ISO100 X 20rolls Will Stop Production [cokolwiek to oznacza, ale pewnie nie będzie następcy :roll: ]
wychodzi: 85$*3PLN=255PLN hmm :roll:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
1,4$ za rolkę, czyli *150 = 210$


O ile sie z nim nie dogadasz... ja sie dogadałem :-)

(chyba ;-) )
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
alkos, skoro wystawił aukcję 20 rolek za 28$ to już samo przez się... chyba, że sie mylę nadal i aukcje podane wyżej są kup teraz ale dla wybranych, to mnie wyprowadź z błędu.

I tak Ty się będziesz dogadywał [przynajmniej za mnie ;-) ], ja nie dam rady.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach