milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Fajna lampa od Sony!
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Fajniutko rozwiązali obrót o 90 stopni :-)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A tam fajniutko. Mi to wygląda na strasznie delikatne. I tak już się boję obracać aparat do zdjęć pionowych (boję się, że stopka nie wytrzyma i będę zbierał lampę z podłogi). Może przesadzam, ale takie są moje odczucia... :roll:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Stachu, :roll:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
No cóż, taki już jestem przesadnie ostrożny. Kiedyś, hen dawno temu, jak jeszcze po drabinie na dywan wchodziłem, nie wieszałem na gwoździach-wieszakach cennych przedmiotów, bo bałem się, że spadną (zsuną się pomimo sporej główki gwoździa) :-P .
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Stachu, musisz sobie zrobić pranie mózgu. ;-)
Lampka pomysłowa, nie ma co. 8-)
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
milo, lampa świetna... ale nie podoba mi się tytuł postu: Fajna lampa od Sony - to jakaś nowomowa z bełkotu marketingowego ;-) , do tej pory zwykło się mówić Fajna lampa firmy Sony... ot tak mała dygresja :evilsmile: :-B
 
PawelK  Dołączył: 03 Maj 2007
aflinta napisał/a:
Fajna lampa od Sony


Tak samo ostatnio bardzo w modzie jest tworzenie form -owski np pentaxowski. Już nie mówiąc o samochodach "w dieslu" albo "w kombi" :roll: no ale to też taka mała dygresja :evilsmile:

Lampa pomyslowa.
 

LukD  Dołączył: 25 Wrz 2006
Pomysłowy patent.
MZ zwłaszcza w połączeniu z Lumiquestem albo Lightsphere'm zda egazmin.
Pozdr.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Wracając do konstrukcji, to przypomina mi ona nieco dsc f505/707/717/828, które, wbrew pozorom, takie delikatne nie są.
 

cytrus  Dołączył: 02 Wrz 2007
No cóż..miałem tą lampę 3 dni temu na szkoleniu w łapach....fajna jest:D
i wcale nie taka delikatna :mrgreen:
 
muciaq  Dołączył: 01 Wrz 2007
w telefonach z obracanymi wyswietlaczami (czy rozsuwanymi) naogol najczesciej pekaly tasmy ktore laczyly obie czesci...
tu niby profi, ale moze sie to tez zdazyc :P

ale musi byc wielka, jak a700 przy niej jak malpka wyglada ;D
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
muciaq napisał/a:
w telefonach z obracanymi wyswietlaczami (czy rozsuwanymi) naogol najczesciej pekaly tasmy ktore laczyly obie czesci...
tu niby profi, ale moze sie to tez zdazyc :P

Ja bym nie panikował, bo tutaj zapewne jedyne co dochodzi do części obrotowej to zasilanie oraz sygnały ze stopki, elektronika jest raczej w jednym kawałku, więc kabelków dużo nie ma.
 
muciaq  Dołączył: 01 Wrz 2007
aflinta napisał/a:
Ja bym nie panikował, bo tutaj zapewne jedyne co dochodzi do części obrotowej to zasilanie oraz sygnały ze stopki, elektronika jest raczej w jednym kawałku, więc kabelków dużo nie ma.



ja tez nie panikuje :D
i systemu nie zmienie ;] :-B
 
wyrwiflak  Dołączył: 24 Mar 2007
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Mnie się ten patent baaardzo podoba :)
 

Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
W zasadzie jej "fajność" sprowadza się do tego, że informacje z wyświetlacza czyta się normalnie.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Litol napisał/a:
W zasadzie jej "fajność" sprowadza się do tego, że informacje z wyświetlacza czyta się normalnie.
- mylisz sie - pomysl o mozliwosciach przy kadrach pionowych :-P (podpowiem ze chodzi takze o ustawinia palnika :mrgreen: )

[ Dodano: 2008-07-11, 08:35 ]
a dodam ze przy uzycia jakiegos "odblysnika" roznica bedzie jeszce wieksza :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W sumie pomysł w swojej prostocie genialny.
 

Arczibandit  Dołączył: 25 Maj 2007
ALE:

Cytat
Aktualizacja: głowica lampy niestety nie obraca się wokół własnej osi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach