olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
  "Kejtendi" czyli filmik reklamowy K10D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Najfajniejszy z tego całego wywodu byl chyba dzwiek kadyszki :D - to tak brzmi na zywo czy kolo mial wesje Stealth? :-D
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
alkos napisał/a:
Najfajniejszy z tego całego wywodu byl chyba dzwiek kadyszki :D


http://www.dpreview.com/a...10djpegfine.mp3


W ogole to ciekawy sposob promocji aparatu - poprzez youtube ;)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zwróciliście uwage na jego torbę? Zastanawiam się czy to była jakaś zwykła czy jedna z tych fotograficznych ucharakteryzowanych na zwykłe.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tenba chyba takie produkuje - torby
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
djack napisał/a:
Zwróciliście uwage na jego torbę? Zastanawiam się czy to była jakaś zwykła czy jedna z tych fotograficznych ucharakteryzowanych na zwykłe.


Podobne torby widzialem z logo.. National Geografic ;)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Crumpler... Billingham... Trudno poznac, ze to do foto... i o to chodzi:-) Looknijcie w necie na mojego Hardleya ze stopki np:-)

Pzdr
Spinner
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
Widzieliście jaką miał szmatkę do wycierania aparatu?!! WOW, pewnie markowa, z napisem PENTAX :D
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
Polecam nowy filmik K10D !

http://www.quesabesde.com...os,2204.html#68

:)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ciekawe, że na oficjalnej stronie Pentaxa nie ma takich fajnych filmików. jest tylko tekst i zdjęcie aparatu i gripa. Ale marketing Pentaxa zawsze był dziwny.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Najlepsze z oficjalnych materiałów są: 1) katalogi ang. i niem. - pdf oraz 2) możliwość obejrzenia K10D w 3D.

1 i 2 na stronie szwajcarskiej i niemieckiej
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006

 

Sensej  Dołączył: 03 Wrz 2006
Link nie działa :cry:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Sensej napisał/a:
Link nie działa :cry:

Sprawdzałem - działał.
Wstawiłem jeszcze raz, sprawdziłem, działa.
 

Sensej  Dołączył: 03 Wrz 2006
Teraz działa, dzięki za szybką rekacje:)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
dickkett napisał/a:
Kolejna tuba:
http://www.digital-photog...VIDEO.HTML#vid8


czy dobrze zrozumiałem, że do K10tki można podpiąć dwie baterie czy dwa zestawy baterii (jeden w body, drugi w uchwycie) ii wybrać, który z nich ma być używany jako pierwszy?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tez tak zrozumialem.....jesli chodzi o plener to jest to wspanialy pomysl
 

Sensej  Dołączył: 03 Wrz 2006
Dokładnie tak (i wreszcie anglistyka się na coś przydała:)
Juz chyba nawet na fotopolis o tym pisali ze podpinając gripa nie musimy wyjmowac baterii z korpusu tylko podpinamy drugą i jush.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Sensej napisał/a:
podpinając gripa nie musimy wyjmowac baterii z korpusu tylko podpinamy drugą i jush.
- takie cus to juz w istD bylo......tutaj jest nowum w postaci okreslenia skad ma brac zasilanie "najpierw"
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jest to jak najbardziej logiczne, bo wprzypadku gripów z przekładanymi bateriami (2 akumulatory w gripie) mamy do obydwóch fizyczny dostęp bez odpinania gripa. Opisana funkcja nie jest wtedy potrzebna.

W przypadku, gdy jedna bateria pozostaje w body, mamy szybki dostęp tylko do tej z gripa i najprawdopodobniej tę właśnie wyjmiemy pierwszą w celu naładowania.

Jeśli w *istD rozładowuje jako pierwszą tę z body (nie wiem jak jest w tym modelu), to jest to napewno niewygodne. Wtedy albo trzeba odpiąć grip, albo rozładować obie i ... Halt!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach