dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
[poszukiwany(a)] Fotograf w Trójmieście od dzisiaj!!
Krótko streszczę temat:
Grupa zapaleńców, młodych ludzi, mająca w dużej mierze związki ze szkołą filmową w Łodzi kręci półprofesjonalny film. Cała wspaniała ekipa potrzebuje człowieka (góra dwójki) aby robić zdjęcia na planie i czasem dokręcić inną kamerą "making of".. wszystko ma posłużyć właśnie jako dokumentacja tworzącego się z zapałem filmu.

Sam byłem z Olą na pierwszym dniu zdjęciowym, przez kilka (naście?) godzin była to świetna zabawa, ale i oczywiście praca. Niestety, jestem poza trójmiastem, a zdjęcia kolejne już dzisiaj (piątek) o godzinie 17:00

UWAGA: Praca nie jest płatna, ale warto choćby dla doświadczenia.

Podaje namiar kontaktowy bezpośredni, ale i tu na forum możecie dawać mi znać kto się do Bartka zgłosił, żebym mógł mu ewentualnie zarekomendować. Podajcie mu też nicka z forum, dla pewności.

KONTAKT
Bartek
gg:2147433
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jezeli maja troche oswietlenia to polecam tego typu prace - swietne pole do nauki a i niektore zdjecia mozna samemu doprowadzic od poczatku do konca - oczywiscie pod warunkiem dogadania sie z operatorem i rezyserem
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Fafniak, dokładnie.

No niechże Ktoś się zgłosi.. Stachu? MichalK? Przykladowo...
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A gdzie to będzie dokładnie (trójmiasto jest duże :-P )? Z tego co rozumiem, chodzi tylko o zdjęcia dokumentacyje, bez żadnych fajerwerków? Może bym się zgłosił, tylko jak zawsze w takich sytuacjach, boję się, żeby nie nawalić :-/ .
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Stachu, podstawa jest rozmowa z operatorem lub szwenkierem jaka maja ekspozycje i postepowania analogiczne do ich dzialan - nie wpierprzanie sie przed kamere i absolutna cisza po slowie kamera/poszla/akcja.
natomiast reszta to twoja radosna tworczosc. Czasem duzo latwiej jest jak powiesz wprost ze to twoj debiut i prosisz o wyrozumialosc. Generalnie dogadaj sie z kierownikiem planu - to wazna osoba - czesto gesto moze ci ulatwic wykonanie zdjec poprzez przypomnienie ze na planie mamy fotosiste i trzeba dac mu szanse :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-11, 11:22 ]
acha - jezeli maja prawdziwe kamery to punktem odniesienia sa zwykla jasne szkla 1.7 1.8 i zwykle 400ASA chyba ze maja kamere filmowa....no to tasm jest od groma :mrgreen:
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Fafniak, jest duuuzo proscej niz Ty mowisz :-) znaczy odnioslem wrazenie, ze troche i tak straszysz...

Stachu, zgłaszaj się od razu na gg które podałem, o ile wiem to dziś zdjęcia są w mieszkaniu w Gdańsku.. to na prawdę fajna robota, po prostu trzaskasz zza pleców kamerzysty-operatora itp..

To jest mała produkcja, operotor ma tylko 1 asystenta, wszystko (ja nim bylem pierwszego dnia). Stachu, mysle ze nie nawalisz.. wez cos w miare szerokiego, bo to mieszkanie, ale wez Fa50 jak masz, na fajne portrety.. a jak zrobisz fajne zdjecia, jak Ci sie spodoba, to moze nie beda mnie w ogole prosili o powrot na jakies nastepne, tylko beda wolali Ciebie..

ZGLASZAJ SIE DO BARTKA, CZAS GONI :-B
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dagio napisał/a:
znaczy odnioslem wrazenie, ze troche i tak straszysz...
ej.... no bez przesady. Na wiekszych planach tak jest i juz...
nie wiedzialem ze to jest az taka "small produkcja" :-P co nie znaczy ze nie moze byc duzo fajniejsza :mrgreen:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A cha. I lipa. Nie wiem, czy mi się uda móc :-/ .
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Stachu, MUSI SIE UDAC!!!
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
ja odpadam- w nocy z soboty na niedziele jade w bieszczady :-p
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
ja tylko czekam na info, czy ktos sie dogadal, bo zdjecia juz od 2h trwaja..
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dagio, z takimi sprawami to trzeba wczesniej
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Fafniak, ale dni zdjeciowe ustawia sie wlasnie czasem na dzien przed.. znaczy wiadomo jaki jest zakres dni zdjeciowych, ale konkretne ustalic trudno.. a nie przewidzialem, ze musze wyjechac, totez z takimi rzeczami, awaryjnymi, nie ma szans wczesniej.. gdyby to nie byla awaria, sam bym kontynuowal.. ale dzieki za rade :-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
dagio napisał/a:
ale dni zdjeciowe ustawia sie wlasnie czasem na dzien przed..
ekhm....w dzisiejszych czasach takie planowanie przy robieniu filmu to delikatnie mowiac....pomylka.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Fafniak, napisalem, ze termin dni zdjeciowych jako ogolny jest znany, obejmuje na przyklad 3 najblizsze tygodnie.. tylko ze z tego okresu czasu wypadaja jakies dni, totez w czasie dni zdjeciowych podawane sa dokladne informacje o miejscu i terminie najblizszych kolejnych.. potem bywa dzien czy dwa luki.. ekipa oczywiscie podczas calego, przewidzianego terminu, powinna byc dostepna..

No i jak wiem od Bartka nikt sie nie zglosil..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach