rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
  Propozycja...
Witam.

Wczorajszy wieczór bardzo pesymistycznie nastawił mnie do moich trudów nauki fotografii. Czasu mam bardzo mało, nawet nie ma kiedy wyskoczyć w plener. Pomysłów brakuje, bo człowiek przytłoczony codziennością czasami chce tylko odpocząć i uspokoić rozbiegane myśli. Jak się to uda, to już nie ma czasu na inne sprawy. Dodatkowo brak motywacji do rozwoju a zdjęcia jakoś nawet poleżeć nie chcą obok dzieł lepszych fotografów. Krótko mówiąc - czarna rozpacz.

Pomyślałem, że trzeba by coś zmienić i podnieść się z tej niemocy. Wpadłem na pewien pomysł, który mógłby rozruszać także inne osoby znajdujące się w podobnej sytuacji a i pozostałym pewnie przyniósłby sporo radochy ;-)

Co byście powiedzieli na co tygodniowy konkurs fotografii na dany temat? Chętni przysyłaliby swoje propozycje, koniecznie wykonane w danym tygodniu, spośród których w głosowaniu wybierano by to jedno, najciekawsze z różnych wzlędów zdjęcie. Raz w miesiącu, spośród zwycięzców tygodniowych, wybierałoby się jedno zdjęcie miesiąca, które w nagrodę trafiłoby np. do przyszłego forumowego kalendarza :-D

Kolejne tematy byłyby ogłaszane np. w piątek wieczorem wraz z prezentacją nadesłanych prac na temat poprzedni. Tego dnia zaczynałoby się też głosowanie, trwające do następnego piątku.

Generalnie podobne by to było do "Fotografowanie to wyzwanie" ale dla wszystkich jednocześnie. Na pewno taki nieustający konkurs przyczyniłby się do rozwoju twórczości wielu forumowiczów. Odpadł by też problem wyboru zdjęć do kalendarza ;-)

Co o tym myślicie?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
rjan napisał/a:
Co byście powiedzieli na co tygodniowy konkurs fotografii na dany temat? Chętni przysyłaliby swoje propozycje, koniecznie wykonane w danym tygodniu, spośród których w głosowaniu wybierano by to jedno, najciekawsze z różnych wzlędów zdjęcie.
Poszukaj wątków oznaczonych "TKT". Było i się wypaliło...
 

rjan  Dołączył: 18 Mar 2008
No tak - właśnie znalazłem... Szkoda :-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach