opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Lord, tak, nie ma, ale zauważ że są 2 punkty podparcia do body - śruba statywowa i złącze zasilania/danych

ja uważam że to wystarczy - jest stabilnie
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kupiłem sobie. aż szkoda że nie było ich kiedy dolar stał 2.02 a nie jak dziś paypal przelicza po 2,55 :-/
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
guerilla, jak ja kupowałem gripa (od razu napisałem temat na forum), to dolar kosztował właśnie 2.02

więc były ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
guerilla, jak ja kupowałem gripa (od razu napisałem temat na forum), to dolar kosztował właśnie 2.02

więc były ;-)


nie było (pieniędzy na moim koncie) ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
guerilla, no to niestety, nie wina ebay'a ;-) tam gripy były :-P

ale przynajmniej teraz masz szansę na lepiej wykonany egzemplarz niż ten z lipca
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
Fantastyczny grip do mojej KaDwuDyszki... podajcie jakąś aukcję wiarygodnego sprzedawcy z tą nowszą wersją którą zakupił tomaszsz.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
Dzięki
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
Pisałem już o problemach tutaj i chyba nic z tego nie będzie. Dopłaciłem znowu do konta PayPal, ale nie wiem dlaczego nie mogłem zapłacić za towar. Wyskakiwało mi cięgle, że mam podać dane do karty kredytowej, której zresztą nie mam.
Dolar znowu namieszał i cena wzrosła, więc znowu jest tak, że na PayPalu mam za mało złotówek, żeby dokonać zapłaty.
Szlag mnie już trafia z tym głupim PayPalem. Niby wszystko fajnie, ale nie da się z nim normalnie, więc muszę pogodzić się z tym, że z gripu i matówki nic nie będzie.

Trzeba będzie wycofać gotówkę lub poczekać na korzystniejszy kurs waluty oraz wystosować e-maila do sprzedawcy, że muszę zrezygnować z zakupu, bo nie mam możliwości zapłacenia.

Zawsze pod górkę
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Lord, a nie możesz wpłacić więcej kasy? tak żeby na pewno zostało ?
przecież chyba jeszcze kiedyś będziesz robił zakupy na ebayu przez paypal, więc wtedy kasa się przyda ?

a jak nie, to jedyne wyjście zdobyć kartę płatniczą którą można dopiąć do paypala
 

kale  Dołączył: 02 Lip 2008
Lord,
zaloz sobie jaikes frikowe konto bankowe np ekonto mbank
tamtejsza karta debetowa nadaje sie do placenia przez internet i paypal ja akceptuje
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
kale, albo Allekarta - przynajmniej ta którą ja mam (2 letnia) działa bez problemu

kurcze, jest tyle możliwości rozwiązania tego problemu :-)
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
kale napisał/a:
frikowe konto bankowe np ekonto mbank
tamtejsza karta debetowa nadaje sie do placenia przez internet i paypal ja akceptuje

Nie wiem dlaczego, ale moje Visy Electron nie akceptuje PayPal. Zresztą z tego co orientuję się, nie są w ogóle akceptowalne karty Visa Electron przy płatnościach on-line.

opiszon napisał/a:
Allekarta - przynajmniej ta którą ja mam (2 letnia) działa bez problemu

kurcze, jest tyle możliwości rozwiązania tego problemu :-)

Dzięki za podpowiedź. Nie orientowałem się wcale na temat kart płatniczych, gdyż nigdy nie potrzebowałem takich usług. Po południu wypełnię wniosek o przyznanie AlleKarty i za pewnie ok 2-3 tygodni będę cieszył się nowa karta w portfelu :-) :-B
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
Mam konto i kartę w Mbanku, więc pewnie sobie Paypala założę na dniach. Z tego co podane na aukcji to ten koleś wysyła free z chin.
Inna kwestia że rzeczywiście kurs dolara poszedł w górę lekko.
Muszę przemyśleć czy dawać ok 300zł za ten alternatywny grip czy oryginał za 500zł :-/

[ Dodano: 2008-10-06, 12:23 ]
Lord napisał/a:
Nie wiem dlaczego, ale moje Visy Electron nie akceptuje PayPal. Zresztą z tego co orientuję się, nie są w ogóle akceptowalne karty Visa Electron przy płatnościach on-line.


No to sobie nie założę :lol:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Łukaszzz napisał/a:
Muszę przemyśleć czy dawać ok 300zł za ten alternatywny grip czy oryginał za 500zł :-/

mi wychodzi że jakieś 220zł, nie 300

skąd bierzesz kursy walut ?

[ Dodano: 2008-10-06, 12:25 ]
Łukaszzz, z mBanku musiałbyś mieć kartę z "delfinkiem" żeby zadziałało

a jak nie działa, to podobno jakieś limity sobie trzeba na tej karcie poustawiać żeby działało
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
opiszon napisał/a:
Łukaszzz, z mBanku musiałbyś mieć kartę z "delfinkiem" żeby zadziałało


Mam kartę z delfinkiem.

Napisałem że około 300zł ;-)

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a swoją drogą to już 40zł drożej, niż ja brałem :-|
ech ta recesja ;-)
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
Jaką prowizję pobiera Paypal za taką transakcję przy wpłacie za przedmiot ok.220 PLN??

Jestem na etapie rejestracji Paypala... jaką opcję wybrac:
Dodaj środki dokonta PayPal -czy- Zapłać przy użyciukarty kredytowej

Jak jest szybciej i optymalnie taniej ??

[ Dodano: 2008-10-06, 13:04 ]
No i pupa...

Przy procesie podpinania karty z Delfinkiem VISA electron wyskakuje komunikat:
Cytat
Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.
 

kale  Dołączył: 02 Lip 2008
dodajac karte visa elekton w mbanku trzeba zadzwonic na mlinie i zwiekszyc limit na operacje internetowe... aha co najwazniejsze, musi byc wiecej niz jedna operacja na dzien bo inaczey nici
przy tym zakupie proponuje limit ustawic bezpiecznie na 300 i np 3 operacje dziennie
przy rejstracji pobiera najpierw jakies 6zl [zwrotne] a pozniej jakies kilkanascie dla weryfikacji karty i jej mozliwosci platnosci netowych

[ Dodano: 2008-10-06, 13:08 ]
Łukaszzz napisał/a:
Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

to wlasnie chodzi o te limity ktore mozesz zmienic tylko via mlinia

[ Dodano: 2008-10-06, 13:09 ]
Łukaszzz napisał/a:
aką prowizję pobiera Paypal za taką transakcję przy wpłacie za przedmiot ok.220 PLN??

raczey groszowe sprawy
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
A w przypadku płatności bez użycia karty jak to wygląda ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach