opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no ale przypomnieć nie zawadzi ;-)

mi się zresztą zawsze ciekawie z nimi koresponduje - najdłuższą wymianę maili miałem przy zakupie sukni ślubnej - ubaw po pachy - polecam :-D
 

Qster  Dołączył: 10 Gru 2007
Witam.
Czy na koncie paypal chcac zapłacić za w-w grip muszę posiadac złotówki czy też dolary???
Teraz jest podana cena kup teraz w zł a sprzedawca jest z chin i nie wiem jakie pieniądze sobie na koncie przelać???
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
powinni przeliczyć na odpowiednią kwotę wg kursu paypalowego
 

Qster  Dołączył: 10 Gru 2007
Thx. Przelałem na konto nie dużą kwotę, za 1-3 dni powinienem już mieć je na PP, wtedy będę wiedział już co i jak.
Kurcze już od dawna myślałem o zakupie gripa do k10 ale cena orginału jest jak dla mnie za duża a ten zamiennik wygląda całkiem ok no i ma taką samą ilość kółek i przycisków co orginał a nie ty lko spust migawki i włącznik jak co po nie które...
 
mazi  Dołączył: 12 Lut 2008
Zrobila sie gadka o pp...

Jak wasze travory przylegaja do body po przykreceniu?
Czy po przykreceniu na maksa czesc "chwytna" ma minimalny luz?

U mnie tak bylo, ale poradzilem sobie przyklejajac kawaleczek maty do wygluszania obudow komputerowych. Niedlugo wytne idealna podkladke miedzy body a grip, ot takie uszczelnienie :)))
wiele zainteresowań... wiecznie zbyt mało czasu...
kx0d : grip : 28 f1.8 : f50 f1.7 : 135 f2.8 : 24-70 f2.8 EX : 80-200 : m48 : sb-26

agresywnej moderacji mówię stanowcze NIE !

 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
u mnie luzów nie ma , po hmm pół roku ? roku ? nie rozpada się i pracuje OK :) Mam ta nowsza wersję :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ja mam wersję najstarszą :-P , też żadnych luzów nie stwierdzono

ale dość mocno przykręcam mu śrubę
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Przykręcam śrubę umiarkowanie, melduję, ze luzów nie stwierdzono.
 
wurcnet  Dołączył: 30 Wrz 2009
Temat stary ale mam pytanie odnośnie włącznika on/off na gripe. Czy jeśli włącznik na body jest w pozycji OFF, to czy możecie aprat włączyć włącznikiem umieszczonym na gripie :?:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
włącznik na gripie, służy do włączania gripa
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
wurcnet napisał/a:
to czy możecie aprat włączyć włącznikiem umieszczonym na gripie :?:
Nie można.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kupiłem na allegro grip Travor P10 Pro do mojej kadyszki i ku swojemu zaskoczeniu przy odbiorze stwierdziłem, że ma 3 bolce pasujące do otworów w body! Na zdjęciach w opisie aukcji nie miał a w rzeczywistości ma. Czyżby nowe udoskonalone wcielenie tego gripa?
Całkiem ok ten grip, choć o jego chińszczyźnie przypomina trochę gorszy plastik niż to z którego wykonane jest body K10D :-)
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
miałem to-to przez chwilę - całkiem zacne, aczkolwiek przyciski nie zawsze działały (np. zielony). Ale ogólnie - k10d z gripem to esencja ergonomii dla moich wielkich łap... Czasami tęsknię za nią, stękając z d200 bez gripa :(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach