Asahi
[Usunięty]
andreo napisał/a:
proszę ..... nie pleć .....
albo szanujesz moje zdanie, albo piszesz cos takiego. Wypraszam sobie, ja chociaz uzasadnilem swoje zdanie, w przeciwienstwie do Ciebie.

[ Dodano: 2008-08-06, 21:25 ]
andreo napisał/a:
jak ja dawno nie widziałem takiego pięknego analogowego ziarna... ehhh ...
super ziarno, wlasciwie to nawet nie trzeba obiektywu, wystarczy dziura w tekturce, bo i tak nic nie widac. :-/ I jeszcze jedno, kazdy chyba ma prawo do powiedzenia w tego typu watkach, czy mu sie zdjecia podobaja, czy nie. Natomiast MZ zupelnie nie na miejscu jest wyrazanie swojej opinii o krytyce innej osoby, to nie jest watek "oceny krytyki", wiec zachowaj sobie takie komentarze dla siebie.

 

andreo  Dołączył: 27 Cze 2008
SORRY mea culpa :->
masz rację albo - albo ....
Przepraszam :lol: :-B
... ale zdania ze wzgledu na obszerność nie uzasadnię aby nie robić zbytniego OT :->
napiszę tak B.Ogólnie "prawie wszystko już było - więc jesteśmy naśladowcami=kopiujemy - czasami bezmyślnie to co Inni już wymyślili :mrgreen:
.... wiem, wiem... "prawie - robi dużą różnicę" :mrgreen: :lol:
EOT
 
Asahi
[Usunięty]
andreo napisał/a:
Przepraszam :lol: :-B
przyjmuje :-B
 
Filwoj  Dołączył: 11 Kwi 2008
Witam,
troche statystyki: z 23 postów w tym wątku 9 zawiera jakieś opinie nt zdjęć autora, a reszta...
Pozdrawiam
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Filwoj napisał/a:
troche statystyki: z 23 postów w tym wątku 9 zawiera jakieś opinie nt zdjęć autora, a reszta...


troche statystki; to forum w 93% sklada sie z OT
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
milo napisał/a:
troche statystki; to forum w 93% sklada sie z OT

IMO niedoszacowałeś, zresztą możemy o tym pogadać...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Samp napisał/a:
IMO niedoszacowałeś, zresztą możemy o tym pogadać...


Nie bralem pod uwage OT na temat :P
 
Asahi
[Usunięty]
Filwoj, Twoj post tez jest OT :-P Ja naliczylem 21 (- 3 samego autora, ale te przeciez tez sa na temat), czy licza sie tylko te pochwalne? :-D
 
Filwoj  Dołączył: 11 Kwi 2008
Asahi, masz rację... :-B
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
uciekać mi z tymi OT, ale już.
bo będę wyzywał ;-)
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
gilby napisał/a:
ale o co chodzi?

[ Dodano: 2008-08-06, 16:36 ]
czytam jeszcze raz - to znaczy, mam rozumieć, że jak ktoś robi cyfrówką a w niej jest kolorowa matryca, to nie ma konwertować zdjęć na BW bo to jest niczym nieuzasadnione?
A jaki związek to z tym, co chciał i jak chciał to przekazać autor?
A jaki to ma związek z moimi zdjęciami?

To znaczy, że może konwertować, a nie że musi. Nie zawsze jest to uzasadnione. Fotografia BW to etap ewolucji technologii. Ma tą przewagę nad innymi formami zniekształcenia rzeczywistości, że ludzie się przyzwyczajali do niej przez ponad sto lat.
Akurat w przypadku twoich zdjęć konwersja miała sens, bo dzięki temu mają specyficzny charakter. Ale zwróć uwagę, że niektórzy robią konwersję (i to nieudolną), niezależnie od treści zdjęcia.
 

sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
Samp napisał/a:
milo napisał/a:
troche statystki; to forum w 93% sklada sie z OT

IMO niedoszacowałeś, zresztą możemy o tym pogadać...


a jaki jest błąd pomiaru? :->
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
tym razem trix :)



 

Demsey  Dołączył: 21 Lip 2008
Widzę, że masz jasno w pokoju... i taki porządek (co przy dziecku jest rzadkością). A tak na poważnie to bardzo podoba mi się zdjęcie pod kołderką -- głównie kadr, ostrość i kontrast.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
Demsey, dzięki :)
pokój w miarę jasny, ale nie aż tak bardzo.
A bałagan ukryty :)
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
gilby napisał/a:
Źle naświetliłem i źle wywołałem przez pomyłkę, więc jakość słaba, ale coś tam widać.

Może jednak warto by się trochę\ postarać, a nie wrzucać "co tam niby wyszło"? :-P

Na 5. para w tle jest ciekawa. Ich wygląd w połączeniu z techniką analogową wywołuje u mnie przemożne wrażenie, że zdjęcie wykonano we Włoszech w latach 60/70 :->
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
starałem się jak umiałem, a co zrobić, że fotograf kiep ;-)
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Dwa ostatnie super, wcześniejsze z małymi wyjątkami do mnie nie przemawiają i zgadzam się, że album. Pierwsze z dwóch ostatnich znacznie lepsze.
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
kolejne domowe zdjęcie. Mój dziadek i moja siostra.

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Fajne :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach