tilt  Dołączył: 10 Maj 2006
Rarog napisał/a:
tęskni się...

Oj tak, posiedziałby człowiek w ciemni... chlip chlip
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
niech ta szkoła się w końcu zacznie :-P o ciemnie w szkole mi najbardziej chodzi ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Michał K napisał/a:
o ciemnie w szkole mi najbardziej chodzi
Wez mnie nie denerwuj. Jak sobie pomysle, ze gdy bede mozolnie rozkladac swoja ciemnie w kuchni i spojrze przez okno na budynek oddalony o 100 metrow, w ktorym jest juz takie pomieszczenie, gdzie juz wszystko jest rozlozone i gotowe, to mnie krew zalewa :-P
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
A Wy nawet nie wiecie, jak ja bym chciał, żeby był ktoś w moim durnym mieście z Was i robił ze mną odbitki! Samemu to tak nieraz nudno... A ciemnia piękna. Trzy pomieszczenia. Trzy stanowiska na powiększalniki. Wanna, zlew...
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
dzerry, :-D to wpadnij kiedyś :-D ja moge korzystać w "dowolnych dla siebie godzinach" stoją 4 powiększalniki,2 wielkie kuwety,jest bieżąca woda,czerwona lampka,suszarka..musze w niej przerobić wtyczke bo nie ma miejsca na bolec w gniazdku.. ;-) jest korex i sznurek na filmy,który wisi zbyt nisko
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Michał K, a w jakich godzinach tam wpadasz? Serio, moglbym tak legalnie wejsc? Wiesz, od jkakiegos czasu w szkolach jest niezla paranoja na punkcie "obcych".
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
w roku szkolnym to wpadałem albo na przerwach albo przed lekcjami- gdy miałem na 10:50,przerwy 10min,jedna 20min... zobacze jak będe miał plan to ew po lekcjach będe siedział jak wcześniej skończe :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach