Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
  Problemy z SDM w *
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Crow, powinieneś od razu napisać, że to znów RiceHigh panikuje ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
andrusz napisał/a:
RiceHigh panikuje

RiceHigh nie panikuje, tylko jak zwykle w przemyślany sposób robi czarny marketing Pentaxowi
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Niech mu ktoś da bana ... na IP :-P .
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Crow napisał/a:
Niech mu ktoś da bana ... na IP .

heh, w sumie
i tak z większości forów fotograficznych na których się udzielał, albo został zabanowany (dpreview), albo sam poprosił o usunięcie (PF), więc profilaktyka nie zaszkodzi :-P
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
opiszon napisał/a:
andrusz napisał/a:
RiceHigh panikuje

RiceHigh nie panikuje, tylko jak zwykle w przemyślany sposób robi czarny marketing Pentaxowi

Nawet ludzie się na to łapią, bo jeden z komentarzy brzmi tak:

"Prawie nigdy nie zgadzam się z RiceHigh, ale w tym przypadku to rzeczywiście poważny problem. Sam posiadam 4 szkła z SDM, które na razie działają, ale nie jestem pewien czy będą działać przez następne kilkadziesiąt lat."

No, ma chłop problem :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
No, ma chłop problem

heh

wystarczy że Pentax da możliwość wyboru typu napędu AF w korpusie i pad SDM w moich szkłach będzie mi niestraszny

zawsze zostanie śrubokręt :-P
 

filorp  Dołączył: 03 Lis 2008
No ja mialem pada (przy 16-50) SDM'a.... dwa miesiace czekalem na naprawe w koncu przyslali nowy obiektyw z niemiec (z instrukcja po rosyjsku)... podobno nie byli w stanie dostac czesci od pentaksa albo zwyczajnie nie potrafili naprawic... 50-135 dziwnie kwiczal podczas focusowania a o 17-70 nie bede pisac bo cztery miesiace zabrala naprawa (ale nie chodzilo o sdm). Na szczescie zawsze mialem jakas sróbokrétowá alternatywe... Wiec na gruncie mojego prywatnego doswiadczenia powiem ze jest problem ze szklami na sdm'ie...
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
andrusz napisał/a:
ale nie jestem pewien czy będą działać przez następne kilkadziesiąt lat."
A co dziś działa aż tak długo??
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Myślicie, że z manualnymi Zeissami mogę mieć problem? :-|
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Twoje Zeissy to odrzuty z limitedów - te, w których AF się popsuł już w trakcie produkcji. :evilsmile: Tylko obudowę trochę zmieniają oczywiście.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Byłoby trudno. Fabryka Limków jest w Wietnamie, a cosinowych Zeissów w Japonii. :-> Stare Limitedy były z Japonii, a nowe już tylko z Wietnamu.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
oj oj oj...
do zaczernienia soczewek http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=7626
dochdza jeszcze problemy z gwiazdkami...
brak FF, k7 za maly, k-x za kolorowy, k20 juz nie produkuja i wszystkie egzeplarze w nowy rok przestana robic zdjecia (ja swoja kadyszke oszukalem bo poprostu w sylwestra przestawilem jej zegar)
a ostatnio na zawodach lekkoatletycznych pedros slimak wyprzedzil Af pentaxa
no nic trzeba sie pozbywac systemu :-P :evilsmile:
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
diplodok napisał/a:
oj oj oj...
do zaczernienia soczewek http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=7626


Dzięki za podlinkowanie. Dawno się tak nie ubawiłem :lol:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
mdfan napisał/a:
Dzięki za podlinkowanie. Dawno się tak nie ubawiłem :lol:

No numerologia pełną gębą. Mnie podziw ogarnął, jak można ładnie zebrać pewne dane i wykręcić teorię spiskową (sprzątaczka lub ochroniarz zawsze musi być w takiej historii)...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach