Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
Do adminów: Dlaczego na NASZYM forum nie ma emottikonów stukających się browarami? To skandal!

Można, ale trochę naokoło:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dzięki Maciek.
Można to jakoś upublicznić? I czy masz więcej browarowych ikonek? Co prawda wygląda to jak dyskoteka w remizie, ale w sposób oczywisty oddaje charakter większości naszych wypowiedzi...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Może teraz wyjdę na starego zgreda i zjełczałego wapniaka (nie fafniaka) - ale bardzo mi się podoba, że nie ma tu takich skaczących, kolorowych, Bóg-wie-co-jeszcze-robiących ikonek. Za każdym razem, jak odwiedzam forum Sonolciarzy (alfaklub.pl/forum) - to później muszę stosować zimny kompres na oczy.

Podobno można też kłaść jajka na oczy, ale mało komu udaje się je dociągnąć.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Emotikonki można podlinkować z innych serwerów tak jak wszsytkie inne obrazki. Tą znalazłem po 2 minutach szukania przez google - na pewno jest tego cała masa. A co do używania to mam podobne zdanie jak Jarek - mi wystarczają uśmieszki tekstowe bo jak mam sto różnych grafik do wyboru to i tak nie wiem co znaczą. Ale w sumie zamieniłbym 10 z tych co mamy na jeden skromny, elegancki, oroszony kufelek bo faktycznie byłby bardzo adekwatny ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Podobno można też kłaść jajka na oczy, ale mało komu udaje się je dociągnąć.


A muszą być własne? :mrgreen: :mrgreen:








Kurze nie przejdą? :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Maciek napisał/a:
Emotikonki można podlinkować z innych serwerów tak jak wszsytkie inne obrazki.

Tylko, że to jest trochę, hm... nieetyczne (kradniemy wtedy obce pasmo, po kilkadziesiąt bajtów, ale zawsze).
Jak życie znam, to tutaj admin może dodać dowolne ikonki do standardowego zestawu - i wtedy będzie można ich używać. Ale ja jeszcze raz apeluję o umiar.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Podobno można też kłaść jajka na oczy, ale mało komu udaje się je dociągnąć.

Jarku i do tej wypowiedzi pasowały by ikonki od sonolciarzy jak ulał :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dan napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
Podobno można też kłaść jajka na oczy, ale mało komu udaje się je dociągnąć.

A muszą być własne? :mrgreen: :mrgreen:
Kurze nie przejdą? :-P

Kurze można wytrzeć - jak są mokre.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Forum Minolty, to temat na osobny rozdział. Odczucia mam podobne do Jarka, lecz osobiście zwykłem raczej oszczędnie gospodarować ikonkami, choć być może trudno to zauważyć, lecz czasami przydałoby się zapodać coś związanego z browarzeniem - wiadomobyłoby wówczas jaki sens ma dyskusja.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Forum Minolty, to temat na osobny rozdział. Odczucia mam podobne do Jarka, lecz osobiście zwykłem raczej oszczędnie gospodarować ikonkami, choć być może trudno to zauważyć, lecz czasami przydałoby się zapodać coś związanego z browarzeniem - wiadomobyłoby wówczas jaki sens ma dyskusja.


Ty gospodarujesz oszczędnie, a inni mogą już nie bardzo. Napływ świeżej krwi na forum jest spory i ani sie obejrzysz, a utoniesz w biegających pieskach, fruwających balonikach i skaczących piłeczkach...

A coś z browcem by sie przydało, to fakt.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO Jarek - masz rację. Pozostaję więc tylko przy jednej, nie migającej ikonce browara.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A niech nawet będzie animowana (np. pieniąca się piana)... Ty grafik jesteś - rób gifa i zasuwaj z petycją do alkosa. On jest Junior Admin, to pewnie może coś tam pogrzebać.

A jak nie chcesz, nie możesz (bo nie wierzę, że nie umiesz) - to trzeba znaleźć innego ło... chętnego ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO - spoko, spłodzę, ale już nie dziś. I nie jestem pewien, czy jutro (przegalopuję przez Poznań), ale w tym tygodniu się pojawi z całą pewnością.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
przegalopuję przez Poznań

Bardzo biegiem? Może jakieś tego, no kurde nie chce wyjść inaczej, piwko?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Maciek - dwie sprawy mi nie pozwalają, przy czym ta mniej istotna: czas - jest do obejścia. Możesz mi wierzyć - szczerze nad tym rozpaczam. Nie da się ukryć, jednak, że przez pewien okres będę odwiedzał to miasto, więc jeśli będę w stanie - nie omieszkam dać adekwatnego zynku do plum-plum.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Będę czekał.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
A może zamiast uzupełniania zbioru emotikonów (i tak mam wątpliwości przy używaniu), uzupełnić sprzęt?
Tu, zgodnie z tematem, uwiązałem stosowną linę:
http://manufactura.home.p...p?p=17278#17278
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
A dla mnie i tak jest za dużo ikonek już teraz. Nie wiem co niektóre oznaczają np: :-/ albo to :-? albo :-> ? Ja bym zostawił: :-) ;-) :-P :mrgreen: :shock: :cry: :oops: :evil:
I to chyba wszystko. BTW co tu gadac o browarze, to trzeba wypic z 2 kufelki i wszystko będzie gut.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
(...) Kurze można wytrzeć - jak są mokre.


Jarek, tu jest chyba błąd gramatyczny - nie powinno czasem być:

Kurze można wytrzeć - jak jest mokra ? ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
zorzyk, obydwie formy są chyba poprawne. Ciekawe, jak jest z owcami?....Fafniak?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach