kamilu
[Usunięty]
[kamilu] Moje gnioty
Będę tu umieszczał moje gnioty z różnych kategorii zrobione K200D. Czasem może pojawią się zdjęcia z moich poprzednich aparatów ;-) . (Jeśli coś Wam nie pasuję to napiszcie jak Wy byście to zrobili)

1.Stokrotka w trawie.

2.Pajęczynka.

3.Kwiatek.

4.Meszek.
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
jak dla mnie pierwsze najlepsze, reszta normalna, zatrzymałem sie tylko przy 1
pozdrawiam
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
zgadzam sie z przedmowca :-) 1 dla mnie bardzo fajne reszta taka sobie ale zla nie jest ;-)
 
marbud  Dołączył: 21 Cze 2008
a mi sie drugie tez podoba , a jakby bylo wieksz GO byloby jeszcze lepiej
 
kamilu
[Usunięty]
5.Odnowiony zamek w Wojanowie

6.Zamek w Słowacji

7.Wawel trochę inaczej ;-)
 
waldesss  Dołączył: 23 Cze 2008
6 fajna, taka klimatyczna

 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
1 jest bardzo przyjemna, a na 6 jest albo krzywy zamek, albo trochę tak leci w lewo.
*puf*

 
kamilu
[Usunięty]
j+ napisał/a:
1 jest bardzo przyjemna, a na 6 jest albo krzywy zamek, albo trochę tak leci w lewo.


zdjęcie robione było na statywie więc zamek stoi na krzywej górze :D
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
kamilu, wiesz, statyw też można krzywo ustawić :-) ale nie o to chodzi, w odbiorze to tak nie przeszkadza, przyjemne zdjęcie - tylko nie mogę się pozbyć wrażenia, że ta wieżyczka próbuje naśladować tę pizową.
*puf*

 
kamilu
[Usunięty]
Czas odświeżyć temat.
8.Promień

9.Kropla
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
5. Na Twoim zdjęciu ten zamek to się wali na prawo. No i niepotrzebnie ucięte odbicie wieżyczki w wodzie.
6. Fajne, choć bym chyba wolał szerszy kąt.
7. Słabe. Sensu umieszczenia tego drzewa po prawej to nie rozumiem. Robiąc zdjęcie celowo zadarłeś obiektyw do góry, czy tylko tak niechcący wyszło? Bo celowości tego zabiegu też nie dostrzegam. No i puste 1/4 kadru, którego nawet te chmurki nie potrafią zagospodarować.
8. Podoba i się. 6x6 byłoby jeszcze lepsze ;-)
9. OK, ale bez rewelacji. Zastanawia mnie ten sześciokąt poza go na styku liścia i nieliścia. To od blika czy jak?
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
6. faktycznie jest fajne
8. Głównie za światło, zdjęcie przyjemne dla oka : )
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
kamilu, stopka Ci się posypała...

Chyba słusznie się posypała bo jest nieregulaminowa.
 

Danin  Dołączył: 10 Gru 2007
kamilu napisał/a:
Czas odświeżyć temat.
8.Promień


Czyż to nie jest szlak na Rysy ze strony Słowacji od Szczyrbskiego Plesa?
 

chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
z pierwszej serii bardzo fajna stokrotka i zdjęcie nr 3 - miła GO:)
z drugiej serii najlepiej wyszło zdjęcie nr 6 - bardzo atrakcyjnie przedstawiony zamek, na 7 nie podobaja mi się te krzakuny po prawej, niby chcesz pokazać wawel a one go zasłaniają.
z trzeciej serii 8 bardzo miła, klimatyczna (jestem pewnien na 90% że widziałem to zdjęcie na CF ;-) pewnie w wątku o fuji s6500 albo w TZT) natomiast na 9 postarałbym się o to aby ostrość akurat przypadała centralnie na którąś z kropel :-)
 
kamilu
[Usunięty]
matb napisał/a:
7. Słabe. Sensu umieszczenia tego drzewa po prawej to nie rozumiem. Robiąc zdjęcie celowo zadarłeś obiektyw do góry, czy tylko tak niechcący wyszło? Bo celowości tego zabiegu też nie dostrzegam. No i puste 1/4 kadru, którego nawet te chmurki nie potrafią zagospodarować.
9. OK, ale bez rewelacji. Zastanawia mnie ten sześciokąt poza go na styku liścia i nieliścia. To od blika czy jak?


7.To drzewno zostało umieszczone po prawej, bo turyści wchodzą w każdy zakamarek, a ja nie miałem czasu czekać aż przejdą :/
9.Ten sześciokąt to jest lampa z dyfuzora ;)

Danin napisał/a:
kamilu napisał/a:
Czas odświeżyć temat.
8.Promień


Czyż to nie jest szlak na Rysy ze strony Słowacji od Szczyrbskiego Plesa?


Nie, jest to ścieżka górska w okolicach Jagniątkowa w Karkonoszach

chrystian87 napisał/a:

z trzeciej serii 8 bardzo miła, klimatyczna (jestem pewnien na 90% że widziałem to zdjęcie na CF ;-) pewnie w wątku o fuji s6500 albo w TZT)


Nie ;-) nie umieszczałem tego zdjęcia ani na CF ani na TZT. Zdjęcia jest wykonane Nikonem (moim pierwszym aparatem :mrgreen: )

[ Dodano: 2009-02-17, 20:47 ]
10.

11.
 
kijanka  Dołączył: 17 Lut 2009
Jak dotąd masz ładne zdjęcia choć nie wszystkie dopracowane np wawel powinieneś skadrować inaczej ;-)
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Z tej strony bardzo podoba mi się 6. Piękne światło i świetnie przez Ciebie uchwycony kadr. Podoba mi się pajączek na 10. Niezła bestia :) Widoczek na 11 właściwie jest OK - światło, kolorki i kadr, ale nie wiem czemu, ale nie wzbudza we mnie jakiegoś szczególnego zainteresowania. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego.
 
kamilu
[Usunięty]
kndr, dziękuję za opinie :D
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Podoba mi się 8, ładna kompozycja i światło moim zdaniem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach