andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
[andy68] co o tym sadzicie...
sam nie wiem co o tych zdjeciach myslec mysle zo cos w nich nie tak, prosze powiedzcie co?
1

2

3


dodam ze zdjecia zrobione sigma 18-50
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
andy68 napisał/a:
cos w nich nie tak

1 i 2 są poruszane
zaś 3 nie.
 

kemot84  Dołączył: 20 Cze 2008
rychu napisał/a:
andy68 napisał/a:
cos w nich nie tak

1 i 2 są poruszane
zaś 3 nie.


1 nie jest poruszone...
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
2 miała byc poruszona w załozeniu " ciagnałem " obiektywem za kolesiem tyle ze jak dla mnie za mało ostry wyszedł, 1 mysle ze lepszy byłby kadr od dołu, 3 za mała GO.
nie wiem czy wnioski sa słuszne
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Jak dla mnie zdjęcia ok tylko kontrast jakiś za duży, za dużo czerni na nich jest.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
gdybyś miał nie przycinane 3 i dał w parze z 1, to by się broniło jako duet.
*puf*

 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
3 przyciąłem bo duzo zbednego tła
j+ napisał/a:
to by się broniło jako duet.
tak ale tego jest wiecej
4

5
 

kinemator  Dołączył: 29 Wrz 2008
Piąte mi się podoba. Szkoda tylko tego znaku po prawej w kadrze, ale na to akurat nic nie poradzisz.
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Mam mieszane uczucia, z jednej strony dośc nietypowe sytuacje na niektórych zdjeciach z drugiej za dużo przestrzeni pozostawionej w kadrze.
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
teraz trochę z innej beczki
6

7


8

9


który kadr lepszy 7 czy 8?
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Z 7 i 8 nie potrafiłbym wybrac natomiast podoba mi się 9 bo plotek fajnie prowadzi tutaj wzrok do tematu. Pomijajac to, ze to jedno z ujec rzadziej spotykanych. Ale co by nie było aż tak kolorowo to powiem tylko, iż kadr jest minimalnie krzywy.
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
nastepną pule do skrytykowania
10

11

12

13


dodam ze niektóre z nich sa przyciete

[ Dodano: 2008-10-24, 22:06 ]
powyższe zdjecia "idealne" hihi wiec nastepna seryjka
14

15

16

17

18
 

disciple  Dołączył: 19 Mar 2008
to ostatnie jest swietne wg mnie
no, moglby zostac troche bardziej doswietlony ten kasztanowy dziwoląg po lewej ;-)
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
11. - fajne, moznaby sciany wyprostowac

Seria z kasztanami podchodzi mi troche pod testowanie obiektywu, tylko ostatnie jest ok
 

consider_it  Dołączył: 05 Wrz 2008
11. - jw
14 i 18 - fajne pomysły na kadr, ale... czegoś mi brakuje. może saturację podbić w 14, a światło z cienia wydobyć więcej w 18? "nie wiem... nie znam się... zarobiony jestem..." ;)
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
wiecej swiatła z duszka nie dało sie wycisnąc, nawet w halloween :lol:
a 11 hmm mam kilka wersji tej raczki ale te sciany sa takie wszedzie to chyba jest perspektywa :-?
 

consider_it  Dołączył: 05 Wrz 2008
a ja dopiero zawędrowałem w górę wątku i zostałem powalony klimatem 6-tki! :o
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
consider_it napisał/a:
ja dopiero zawędrowałem w górę wątku i zostałem powalony klimatem 6-tki

Ja też.
Z pozostałych podoba mi się 17, tylko nad balansem bieli bym popracował. Wszystko w takiej żóltawej, "bleeee" tonacji. A jak już się czepiam to może większa głębia ostrości tak, żeby kasztanowe ludziki były odrobinę wyraźniejsze.
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
drobny detal do zdjec z kasztanami, w zdjecia był zamieszany niejaki metz48, balans był ustawiony na flasha akurat pamietałem o zmianie, czasami zapominam przełaczyc :oops:

[ Dodano: 2008-11-08, 23:29 ]
dorzuce cos jeszcze
19
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Ze wszystkich tylko 6. Na pewno można było je lepiej zrobić, ale i tak klimat jest dla mnie ciekawy. W pozostałych nic specjalnego nie widzę, ale to normalne, ja mogę się mylić.

Ładne jest jeszcze 10 bo wygląda na pierwszy rzut oka jak obraz (wywaliłbym na chama te latarnie).

Ciężko mi dobrać słowa krytyki do większości zdjęć, które kwalifikuję jako zdjęcia bardziej do albumu rodzinnego jako utrwalenie jakiegoś pamiątkowego widoczku, niż coś co by przemycało treść dla widza niewtajemniczonego (czyt. np. członka rodziny).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach