icelander  Dołączył: 03 Cze 2007
dla mnie 6tka reszta tak sobie,nie jestem fanem nocnych zdjec,i to otej porze :-D
 

Svarta  Dołączyła: 27 Lut 2008
Podoba mi się 6, a zdjęcia sportowe sa wg mnie za ciemne i za ogólne. Duszek jest git, kasztany ktoś już coś tu pisał o testowaniu, nom .
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
19 - za dużo czarnego, zrób ten kadr jak będzie zmierzch
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
SQ6GIT napisał/a:
19 - za dużo czarnego, zrób ten kadr jak będzie zmierzch


tez wole jak jest troche wiecej swiatła zastanego niestety nie da sie tego powtórzyć
bo nie ma juz pływajacego dywanika, dotarłem tam za póżno to była :-( czesc wiekszego projektu/festiwalu

co do serii z kasztanami to 14 i duszek chyba najlepsze reszta to zabawa w GO

co do 10 to będe bronił teo kadru bo zdjecie juz jest przyciete a lampa jest jakby równowaga dla sztucznego ognia mimo ze odwraca minimalnie uwage to jak dla mnie jest ok

[ Dodano: 2008-11-17, 22:03 ]
nastepna parka
20

21


[ Dodano: 2009-01-25, 15:13 ]
coś nowszego
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
19 fajny klimat ale czy nie za duzo tej czarnej przestrzeni?
Chyba cos tam bylo tylko sie nie naswietlilo.?
20, 21, 22 za.. biste :)
Pozdrawiam
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
20 i 21 to figury woskowe, plan z filmu?
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Świetny kadr na 22 (coś nowszego), fajnie uchwycona sylwetka i piękny krajobraz na trzecim planie. Dla mnie super :) Postacie z 20 i 21 wyglądają mi na figury woskowe i dlatego, moim zdaniem, fotografie mają przede wszystkim walory dokumentalne z wizyty w muzeum :)
 

Yakoub  Dołączył: 14 Lut 2009
Ostatnie świetne, klimat, kolory, krajobraz. Jedyne co bym zepsuł, to kapkę przyciął prawy bok (więcej miejsca dla sylwetki do "chodzenia")
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
kulten napisał/a:
20 i 21 to figury woskowe, plan z filmu?


to sa figury, nie wiem czy woskowe

kndr napisał/a:
Postacie z 20 i 21 wyglądają mi na figury woskowe i dlatego, moim zdaniem, fotografie mają przede wszystkim walory dokumentalne z wizyty w muzeum


bo to fragment foto relacji z wizyty w muzeum , i coś nowego
23
 
czaras6
[Usunięty]
w 23 nie trafiłeś z ostrością
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
22 naprawdę bardzo dobre... znakomite zdjęcie. Bardzo mi się podoba. :-B
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Niezła akcja na 23 tylko szkoda że dziewczynka w tle była tak blisko :) Nie robiłeś wtedy więcej zdjęć? Może masz jeszcze jakieś uchwycone w ruchu?
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Bardzo podoba mnie się 22! :-)
Zdjęcia z muzeum też są OK, ale na 20 obciołeś panu głowę... :-) Dobrze, że jest z wosku. :-)
 
Marvika  Dołączyła: 11 Lut 2009
Mnie się podoba większość: 6, 8, 9, 10, zdj. 11 i 12 BARDZO. Zdj od 14 do 17 zwykle cyki, 18 fajnie, i BARDZO 22 :))
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
moje próby z hdr
24
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
kadr nie jest zly, ale razi to "cos" w lewym dolnym rogu. Hdr chyba nie wyszedl - powaznie przepalilo Ci sie niebo...no chyba ze taki byl zamysl ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
andy68, z s912 nie jest widoczne, poprawiłem na s800.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
kndr napisał/a:
Świetny kadr na 22 (coś nowszego), fajnie uchwycona sylwetka i piękny krajobraz na trzecim planie. Dla mnie super :)

Dokładnie - jedna z najlepszych Twoich fotografii - świetny kadr :-B
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
22 swietny kadr, odpowiednia postać w odpowiednim miejscu
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
A ja odciął bym dół i prawą stronę do prawego wierzchołka tej białej tablicy. Co do HDR to za wysoko wyciągnięta biel - przy przepaleniach nie za wiele można zrobić lepiej dać jakąś lekkoszarą nakładkę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach