andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
24 poprawione, i nowe foty
25

26

27

28
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Ostatnie portrety fajne,żywa,naturalna kolorystyka.Wg.mnie to chyba poprawne(nie za bardzo się znam na "trzaskaniu" ludzi).Co mnie jedynie razi to ucięte paluszki dziecka na 26.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
26 i 27 fajne. Ciekawe osoby do portretu. Ostatnie troche ciemne i odnosze wrazenie ze za bardzo wybieliles oczy. Generalnie elegancko :-B
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
dziekuje zakomentarze i prosze o wiecej
29

30
 

miver  Dołączył: 26 Kwi 2009
29. Używałeś filtru polaryzacyjnego, czy to efekt obróbki? W każdym razie trochę za mocne te kolory jak dla mnie. Ale podoba mi się poruszenie na pierwszym planie i ogólny kadr.

30. Zachód jak zachód, pierwszy plan mi się nie podoba, no ale na to niestety zapewne nie miałeś wpływu.

A ze wszystkich najbardziej podoba mi się 18. Ma klimat. Świetne zdjęcie.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
29.Super miejsce do focenia,za dużo niebieskiego-takiego nieba w naturze raczej się nie spotyka.Denerwują mnie trawy z lewej,bez nich byłoby lepiej.
30.Odrobinę jaśniej i bez chaszczy z przodu poproszę.Ruszone chyba,robiłeś z ręki?
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
30 fajne kolorki, krzaki psują kadr mz. Albo zrobić z nich jakiś porządny pierwszy plan, albo wykosić ;-)
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
miiver 29 tak był filter polaryzacyjny + nd8, co do kolorków to takie widokówkowe sa, takie było założenie
30 to był wschód i miałem wpływ pierwszy plan, przykład poniżej

white już kosze ;-)

31

32

33

34
 

jutokintomi  Dołączył: 08 Lut 2009
27 :mrgreen: przyjemny portret :-) 31,32,33 piękne kolory wyszły jednak przeszkadzają mi czarne rogi na zdjęciach 32 i 33
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Andy68 a czy przypadkiem na ostatniej fotce nie widnieje zakład petrochemiczny kolo Falkirk?

Mieszkam w Edim i już od jakiegoś czasu się zastanawiam nad małą sesją foto w okolicach tego petrochemicznego molocha.

Pozdrawiam
Lupus
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
nie to sa zakłady chemiczne koło Middlesbrough, co do ciemnych rogów niestety nie miałem dostepu do miejsca gdzie mozna było tego uniknać :cry:
 

Foidekk  Dołączył: 27 Sie 2009
32 - piękna rzecz, co za kolory !!
34 - też bardzo fajne, rogi jakoś mi nie przeszkadzają w obu tych zdjęciach
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
33 mi się podoba :]
 

M0NIA  Dołączyła: 22 Wrz 2009
ostatnie fotki bardzo fajne, super kolory, dobre kadry :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach