marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Schneider-Kreuznach a SMC
Czy ktos wie, jak to będzie z obiektywami S-K? Czy będą one miały SMC? Sporo obiektywów ze stajni Pentaksa będzie produkowanych przez S-K. Już nawet są w zapowiedziach na cyfrowe.pl:
http://cyfrowe.pl/lista_p...odkategoria=334

Pozdrówka
Marucha
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No proszę - będzie 12-24.
Ciekawe, czy wszystkie Limitedy też puszczą...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja tam jestem ciekaw cen.....
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
No proszę - będzie 12-24.
Ciekawe, czy wszystkie Limitedy też puszczą...

Limitedy to raczej nie, ale DA* tak, choc na Photokinie byly modele pokazane bez marki S-K... A moze S-K wypusci swoje wlasne szkla z mocowaniem KAF? ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mogliby zacząć od wypuszczenia 85/1.8 w cenie 1k PLN
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, - oj tak oj tak oj tak oj tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
... potem zaś 150-400/4-5.6 w cenie 2k PLN.
Prawdę powiedziawszy jakoś wolałbym mieć w komplecie S-K niż Sigmę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Też się zastanawiam jakie będą ceny. Ja chyba też zaryzykowałbym kupno S-K, bo skoro mają wypuszczać produkty nie swoje, lecsz tak naprawdę przeróbki Pentaxa, to jakością nie powinny zbyt wiele odbiegać, a jakoś się przyzwyczaiłem. (chyba, żę S-K będą odpadkami produkcyjnymi, ale mam nadzieję ze nie i przy obecnym procesie produkcji wydaje mi się, że nawet jeśli miałyby być nieco gorsze=nie spełniać warunków do sygnowania marką P i tak będą niezłe-teraz firmy nie mogą sobie pozwolić na produkcję złych 3/10 szkieł) Oczywiście co do SMC nic nie wiem, a to ważne info.
 

Culminar  Dołączył: 16 Cze 2006
Moim zdaniem szkła S-K to w 100% szkła Pentaxa produkowane w tej samej fabryce, na sąsiedniej taśmie produkcyjnej. Zmienili tylko pasek z zielonego na niebieski i fakturę pierścieni. No i ten napis Schneider Kreuznach, za który niemiecka firma dostała kasę od Samsunga. Powłoki pewno też są takie jak na Pentaxach.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
No i jeszczed mały drobiazg: Na pasku z oznaczeniem ogniskowej zamiast Pentax jest Samsung.
Ale dlaczego nic nie ma w oznaczeniu o SMC?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach