quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Ostatnie w ostatnich, jak ostatni Mohikanin ;-)
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Taaak, zdecydowanie najbardziej mi leży ostatnie :) Super kadr :)
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
dzieki :-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
dziewczynie na 32 i 34 reke ucielo? Jak mam byc brutalny to moim zdaniem jedynie pierwsze i ostatnie, reszta to tak jak na poczatku chyba Arti napisał:
Cytat
fascynacja cyfra
i nic wiecej.
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
i jeszcze jeden portret:

35.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Pierwsze co rzuca się w oczy patrząc na to zdjęcie jest ten cień (kanciasty).
Ale ja się nie znam :-)
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
cien jest zacelowy, moze nie z zalozenia nie mial byc taki kanciasty, ale chyba lepszy taki niz zadny.
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
zdjęcie 35 jest fatalne. od dziury w ścianie, przez niewidoczne oko prawe,cień na lewej części twarzy, ostrość na kubku zamiast na oczach, niejasno jasną poduszkę, po nijaką pozę. przeczytaj raz jeszcze co pisali inni koledzy o robieniu/wybieraniu zdjęć - tym ostatnim zdjęciem nie pokazujesz żadnego progresu
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
ale regresu tez nie? :mrgreen: ;-)
w moim rozumieniu forum jest po to zeby dostac jakis tam fidbek nt. zdjecia - to czy jest ono dobre czy zle to jest osobna kwestia, ja tu korzystam z tego ze zwrocisz mi uwage na to czy na tamto albo dasz glaska za to i owo - czy to jasne? :mrgreen:

nie wiem jak moze sie nie podobac ta dziura, no ale jak widac najwidoczniej mozna. jedni lubia gola sciane inni wola dziurki 8-)

co do ostrosci i cieni to oczywiscie racja, zapodaj mi natomiast przyklad nie nijakiej pozy.

[ Dodano: 2009-06-05, 11:52 ]
36. :)
http://img132.imageshack....5/imgp00352.jpg
 

Mitch  Dołączył: 18 Mar 2009
piszę tego posta tylko po to żebyś mógł dodać nowe zdjęcie :)
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
hahaha, dzieki ;)

no wiec fotka nr. 36 :)
 

Mitch  Dołączył: 18 Mar 2009
teraz się zastanawiam czy się opłacało pomagać ;) bez urazy nie podobają mi się zdjęcia na których widać tylko kontury pod światło.
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
1 - super
2 - OK, mocny pkt (pośladki) i klimat lata w tle
5 - temat ciekawy, ale kadrowanie niestety nie
19 - śmieszne, z poczuciem humoru ale za ciemne ptaki
28 i 29 - mogą być, ale przez zamieszczenie całej serii wydają się być zbiegiem okoliczności
Pozstałę uwagi:
- modelka super - między innymi dlatego przjerzałem wszystkie zdjęcia
- mimo, że wg mnie Arti zbyt krytycznie ocenia fotki, cgoć ma takie prawo, uważam że zamieścił tutaj dużo celnych uwag co do Twoich zdjęć.
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
probka nowej kolezanki (sesja niedlugo) :mrgreen:

37.
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
ładne..........usta :-)
 
VsdeR  Dołączył: 23 Kwi 2009
36. Zdjęcie kiepskie, czarne kontury- do tego mało ciekawe, niebo też takie nijakie… w paincie można by podobny efekt uzyskać w 5 min, ;]

37. Koleżanka bardzo ciekawa, czekam na zdjęcia;]
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
38. z wycieczki po dupapeszcie
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
moonwalker_lw napisał/a:
ładne..........usta :-)
VsdeR napisał/a:
Koleżanka bardzo ciekawa, czekam na zdjęcia;]
Panowie proszę się skoncentrować raczej na stronie technicznej a nie podziwiać oczywiste walory modelki. :-P
37.W porównaniu do 35.jest rewelacyjnie(zaznaczam w odniesieniu do 35.).Zaczniemy może od światełka,mz. chyba za blisko modelki i dlatego połowa twarzy oświetlona a druga praktycznie w cieniu.Drażni mnie świecący nosek,przyjrzyj się jeszcze raz lewej stronie twarzy(tej ciemniejszej),a w szczególności nosek-jakoś płasko wyszedł.Trzeba się dobrze wpatrzeć,żeby go zauważyć.Ostrość-lewe oczko słabo ostre,mogłeś śmiało zastosować większą GO.Tło masz jednolite więc niewiele by się zmieniło.Kolorki i balans podobają się.Modelka znakomita o czym pisali wyżej,wykorzystaj ją jeszcze,chętnie zobaczę wyniki. :-)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
rybysferyczne napisał/a:
probka nowej kolezanki (sesja niedlugo) :mrgreen:


Pokazujesz nam jakies probki a juz prawie 3 mies minely a z sesji dalej nie ma :)
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
Cytat
Zaczniemy może od światełka,mz. chyba za blisko modelki i dlatego połowa twarzy oświetlona a druga praktycznie w cieniu.Drażni mnie świecący nosek,przyjrzyj się jeszcze raz lewej stronie twarzy(tej ciemniejszej),a w szczególności nosek-jakoś płasko wyszedł.Trzeba się dobrze wpatrzeć,żeby go zauważyć.Ostrość-lewe oczko słabo ostre,mogłeś śmiało zastosować większą GO.Tło masz jednolite więc niewiele by się zmieniło.Kolorki i balans podobają się


dzieki za uwagi. zastosowalem taka mala GO bo jak widac kolezanka ma dredy, ktore znacznie lepiej wygladaja zblurowane ;-)

ze swiatlem rzeczywiscie slabo, troche poprawilem i po obrobce wyglada to tak:
co sadzisz?



Cytat
Pokazujesz nam jakies probki a juz prawie 3 mies minely a z sesji dalej nie ma :)


czlowieku, dalem w zamian most, ocen most! :mrgreen: ;-)
a tak bardziej serio - zapowiadana sesja zostala przelozona z uwagi na pobyt kolezanki w afryce, tymczasem w przeciagu miesiaca bede robil zdjecia innej kolezance, jeszcze sliczniejszej [bede kiedys zalowal tych otwartych konstatacji] ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach