xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Czy można użyć 2 filmów 120? :roll:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
xrog, a wystarczy? 2 filmy 120 w 6x7 to tylko 20 klatek ;-) Ale można, byleby ten sam typ filmu był.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
matb napisał/a:
xrog, a wystarczy?


Wystarczy, wystarczy! ;-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
[OT jak cholera] xrog, do dzisiaj myślałem, że na Avatarze masz taką pocieszną czapkę z wielkim pomponem na głowie. Dzień pełen niespodzianek, wpierwiej Porta, teraz to. :-) [/OT]
*puf*

 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
j+ napisał/a:
[OT jak cholera] xrog, do dzisiaj myślałem, że na Avatarze masz taką pocieszną czapkę z wielkim pomponem na głowie.


MSPANC: ROTFL!
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Mogę np. ufundować zwycięzcy skanowanie 3 filmów czarno-białych na minolcie DS IV. (wiem, że tylko trzech... ale skanowanie trochę trwa)
Oczywiście jako dodatkowa nagroda.
 

Zwadzio  Dołączył: 29 Cze 2008
jak sie zglaszac? wczesniej, czy dopiero jak wszystko skompletujemy?
 
g70104sm  Dołączył: 25 Cze 2007
pancurski napisał/a:
kurde, szkoda, chętnie bym zobaczył jakie ludziom do głowy pomysły przyszły....

Nic nie straciłeś. Pierwsze kilka zdjęć było z pomysłem, potem było "cholera co by tu cyknąć dzisiaj na konkurs", a na koniec krótki reportaż z przygotowań do świąt.
W tym roku powinno być lepiej :)

matb, a co z prawem do dajharda? Bez światła tego zaszczytnego tytułu nie ma co zaczynać roboty...
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
zaluje, ale nie dam rady - bo od 24 jestem na wyjezdzie i wracam dopiero 3 - wtedy dopiero moglabym dac film do wolania :-(
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
A może dałoby się przedłużyć termin składania prac np. do wtorku, 6.01.08? Wtedy miałabyś szanse zdążyć?

Matb, da się? To tylko 48 godzin dłużej niż pierwotny termin.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Wszystko się da! Tylko trzeba pamiętać, że oglądanie Kalendarza Adwentowego w karnawale to takie sobie jest ;-)
To co? Termin nadsyłania do Trzech Króli?
Zwadzio, zgłoszenie się to przesłanie gotowej pracy, czyli kompletu zdjęć. Teraz to można "przed-zgłoszenie" zrobić - tak żeby później mieć dodatkową mobilizację, jak się po kilku dniach koncept skończy, czy z innego powodu się będzie chciało zrezygnować. I wtedy głupio już będzie się wycofać, skoro wcześniej publicznie "A" powiedziało ;-)
 
pancurski  Dołączył: 13 Mar 2008
Ej, a może osoby, które chciały by wziaść udział w konkursie, a np. po świętach gdzieś jadą jak cotti więc siłą rzeczy nie dadzą rady się wyrobić niech wyslą w późniejszym terminie ? Zawsze to pare osób wiecej.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
pancurski, mnie się wydaje, że termin nadsyłania i tak jest już sporym kompromisem, bo fajnie to by było jeszcze w tym roku sprawę zakończyć - to w końcu konkurs grudniowy. Zainteresowanie konkursami na forum jest i tak raczej niewielkie, zaś ten raczej trudny jest i wymaga sporo samozaparcia (co choćby pokazują doświadczenia z zeszłego roku). Jak będzie 5 prac to MSZ będzie całkiem dobrze. W każdym razie nie bardzo widzę sens wydłużania terminów w nieskończoność, bo ktoś może by ewentualnie w międzyczasie film wywołał i zeskanował.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
matb napisał/a:
Wszystko się da!


O tym już się przekonałem :mrgreen: ;-)
Myślę, że dla biorących udział w konkursie oglądanie wyników będzie równie emocjonujące nawet w lutym :-P

To jeszcze może niech się Cotti wypowie po zrobieniu wywiadu, czy w takim terminie laboludki zdążą z zadaniem.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja tylko chciałem przypomnieć, że to już za trzy dni konkurs rusza.
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
Nie zauważyłem tego wątku. :-) Już wszystko jasne :-B
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pomysły! PRZYBYWAJCIE!!! :-|
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Cholera pomysły to ja bym i może miał, ale wiem że czasowo nie dam rady ich realizować ;(
Szkoda, ale mam nadzieję że może kiedyś się zmobilizuje ;)
Grzesiek
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Pomysłu brak, w aparacie zaczęty nie ten film co bym chciał ale i tak biorę jutro do kieszeni SuperA z heliosem o-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
U mnie kwestia wyrobienia się nie jest związana z laboludkiem (pozdrowienia dla długowłosego pana z labu, który zawsze pamięta, po co przychodzę :-) , tylko kwestia powrotu z nart - więc mną się proszę nie przejmować :-) Mam zamiar taki, żeby się udało, ale jak będzie, życie pokaże :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach