Witek  Dołączył: 07 Lis 2008
A ja mam dziurawą MZ10 z pełnym magazynkiem, mam gotowy szczegółowy scenariusz 24 dni + 10klatek rezerwowych gdyby coś nie zagrało - i guzik :-( . Już wiem, że najmniejszych szans na realizację z powodu totalnie braku czasu aby wyjść na miasto :-( :cry:
Może za rok, ale nie bo przecież PK już nie będzie :-P
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Witek, a w pracy masz kompletnie zero nastroju świątecznego? I w drodze praca-dom też nic? Nie poddawaj się! Dajhardem masz być! Jak trzeba to i boso po szkle zasuwać!

(patrz: D: Nakatomi Plaza)

Z dedykacją dla Ciebie: http://ca.youtube.com/watch?v=zx2qKlapj0U
Szczególnie refren i początek drugiej zwrotki.
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Chyba jednak spróbuję :) Pomimo że dziś chyba za mało zastanowiłem się nad całym planem fotko wania. No nic byle bym wytrzymał ! 24 DNI
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
a ja już nie zdążę.. jak i rok temu.. bywa
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
dagio napisał/a:
a ja już nie zdążę.. jak i rok temu.. bywa


Dagio, masz jeszcze kilka minut, możesz nawet zrobić klatkę z bombką na biurku... albo uznać, że zostawiasz pierwsze miejsce puste... Nie poddawaj się!
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Nie udało mi się zrobić pierwszego kadru :-(
A co do kilku korpusów... i możliwości robienia tym jednym wybranym... no więc w jednym korpusie mam slajd i kończę go na ładnych kolorystycznie widokach. W drugim mam bodajże kolorowy negatyw, który ma większą czułość niż tamten slajd. A w trzecim mam bodajże czarno-białą "400" i biegam z nią wszędzie. Więcej aparatów naprawdę nie chcę ładować filmami ;-)
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
A ja zaopatrzyłem się na tę okazję w aparacik jednorazowy, 27 klatek+flash. Niniejszym wpisem również motywuję siebie do zrealizowania pomysłu do końca (nie tak jak w zeszłym roku). Tym bardziej, że mam pomysł na ten cykl.
 

gorky  Dołączył: 25 Kwi 2006
No to ja pomysl mam banalny, ale w sumie nie czuje sie zbyt mocny w sztuce fotograficznej, wiec bede szczesliwy jak mi sie uda do konca ten banalny pomysl konsekwentnie dociagnac ;)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ha! Na razie idzie z górki ;-) Ambicje artystyczne schowałem do kieszeni, więc trzeskam twardo "temat". Ciekawe co będzie, jak mi się pojutrze "temat" skończy? :-?

Ale nie o tym miałem. A o nagrodzie. Jest. Ładny egzemplarz Pentaxa ME (z zaślepką na winder) z oryginalnym paskiem. Co prawda miało być K20 z FA31/1,8Lim, ale niestety - budżet obcięli. Mam jednak nadzieję, że to ME też nie będzie złe, co? ;-)
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
:mrgreen:

Ja swoje plany musiałem nieco zmienić, bo choroba przyszła i antybiotyk.
Na razie wszystkie foto w mieszkaniu trzasnąłem, nie wiem jak dalej będzie , bo trochę temat zmienił się...

szkoda..

Jak u Was? :-P
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
A co jeśli sprzęt zawiedzie? Dziś na przykład zawiesiło mi się lustro i podczas odblokowywanie go zmarnowałem 3 klatki... Czy one będą się liczyć?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
matb napisał/a:
Ciekawe co będzie, jak mi się pojutrze "temat" skończy? :-?

Ja dzisiaj miałem w wizjerze 6 ciekawych kadrów... i żal, że mogłem kłapnąć lustrem tylko jeden raz na konkurs. :roll: Obawiam się, że już tak fajnych sytuacji nie będzie.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Oj ciężko to idzie... już się prawie poddałem o-|


I nawet mnie ten ME nie zmotywował - bo mi jeden taki zalega w szafie i go nikt kupić nie chce od pewnego czasu o-(
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Moja koncepcja z każdym dniem wydaje mi się coraz mniej dobra... ale cóż... finis coronat opus... trzeba skończyć, jak się już zaczęło.
 

gorky  Dołączył: 25 Kwi 2006
Heh, ja wczoraj pospieszylem sie o jakies 5 sekund i pozbawilem sie niesamowitego (a przynajmniej tak mi sie teraz wydaje :) ) kadru.
Ale walcze, chociaz jest megaciezko utrzymac konsekwencje :/

Pozytyw jest poki co przynajmniej taki, ze przypomnialem sobie jaka to przyjemnosc pracowac na filmie z wizjerem o wielkosci ekranu kinowego :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ciekaw jestem ile w tym roku będzie takich projektów:
http://halbot.haluze.sk/?id=4613

:evilsmile:
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
tref napisał/a:
Ciekaw jestem ile w tym roku będzie takich projektów:
http://halbot.haluze.sk/?id=4613

:evilsmile:


Że też na to nie wpadłem - byłoby lekko, łatwo i przyjemnie... :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A dzisiaj miałem przed oczami taki kadr, co by kapitalnie robił za puentę. Za ostatnie zdjęcie w cyklu. No, ale dziś jest pora dopiero na 11 fotkę, a nie 24 :-/

[ Dodano: 2008-12-18, 01:37 ]
Hej! Ktoś jeszcze w tym konkursie uczestniczy? :-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Matb, nie denerwuj... już wiem, że wstyd mi będzie wysłać to, co mam. :roll: Zaczynam żałować, że zadeklarowałem udział. Nie myślałem, że będzie _aż tak_ trudno.
Nic tylko przystawić sobie obiektyw do skroni i strzelić migawką...
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Ja odpadłem ponad tydzień temu o-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach