folab  Dołączył: 31 Sty 2007
Niestety w K100 dobija mnie AF a w KMce podoba mi się wszystko i martwią tylko te drobiazgi ,które wymieniłem z drugiej strony skoro ma większą rozpietośc na dole to wystarczy naświetlac na światła a dół się wyciągnie,ale widze że spiepszyli światłomierz skoro piszecie że potrafi prześwietlic światła ,ustawili go pod amatora,który nie rozumie że pod światło to korekcję się nanosi ,albo korzysta z pamięci pomiaru.Jak nie urok to.....
 

andrusz  Dołączył: 27 Lip 2007
folab napisał/a:
Jak nie urok to.....

Ale ty marudzisz... Pisałem o pomiarze matrycowym. Nikt nie napisał, że innych nie ma: jest jeszcze centralnie ważony, a nawet punktowy. Poza tym masz jeszcze kilka guzików do pomocy jak np. korektę ekspozycji (to nie gryzie!) czy ustawienia własne (np. powiązanie pomiaru ekspozycji z punktem AF czy D-Range) :-P

Poza tym nie znajdziesz aparatu, który będzie ci idealnie naświetlał we wszystkich sytuacjach zdjęciowych - nawet te za $10000 takie cudowne nie są :!: Za to lepszy aparat pozwoli ci się dostosować do twoich własnych preferencji i Keamka ma tych opcji więcej niż Kasetka - tylko trzeba trochę doświadczenia i wiedzieć czego się od sprzętu oczekuje ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach