vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
Bruinen napisał/a:
Nic niestosownego przecież nie napisał... Słowo "spieprzaj" nie jest chyba zbyt wulgarne...


Pentagram napisał/a:
Nie jestem taki pewien. Gdyby tak ktoś do mnie się odezwał, momentalnie spisałbym go na straty.

Pentagram, ze tak powiem : " z ust mi to wyjales" ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
vertiico napisał/a:
" z ust mi to wyjales"
nalezy dodac - "pierwej nie wkladajac" :-P
 
Promocja111  Dołączył: 04 Lis 2008
Jasiek Matacz napisał/a:
Jak to się nasili i przybędzie tych co mają za złe ludzią z N


Chyba ludziom
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
i nie ludziom :-P
 
gin z tonikiem  Dołączył: 17 Paź 2007
Rava napisał/a:
Znalezione w sieci: "Kocham Canony, kocham Nikony
Cenię Pentaksa, brzydzę się Sony".
Podpisano - Optyczny Fotoinkwizytor
:)

Parafrazując powiedzonko harleyowców - lepiej żeby twoja siostra była ..... , niż gdyby twój brat miał lustrzankę Sony :lol: .
(Oczywiście jaja sobie robię, niech każdy ma to co chce, jego pieniądze, jego wybór.)

[ Dodano: 2009-03-26, 12:17 ]
Żaba napisał/a:
nie ludziom
nieludziom w rozumieniu Sapkowskiego ;-) ?
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
gin z tonikiem napisał/a:
Znalezione w sieci: "Kocham Canony, kocham Nikony
Cenię Pentaksa, brzydzę się Sony".
Podpisano - Optyczny Fotoinkwizytor

Jest to podpis w stopce jednego z moderatorów optyczne.pl - MM, przynajmniej wczoraj było :-( Nie ma to jak obiektywne podejście. :shock:
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Znalezione w sieci: "Kocham Pentaxy, kocham Nikony,
Cenię Canona, brzydzę się Sony".
Podpisano - Optyczny Fotoinkwizytor vol. II

[ Dodano: 2009-03-26, 21:13 ]
... :evilsmile:
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
wygląda fajnie i ma 2 tajne guziki :D A i używa SD.Zatem wtykamy malutka kartę wiFi i nie musimy kupować drogiego gripu z WiFi jak w Canonie :D


A tak zastanawia mnie czy przypadkiem plotka o kwadratowej matrycy nie wzięła się z 645D i możliwości istnienia takowej oraz przełączania pion/poziom tymi tajnymi guzikami. Choć gwint pod statyw z boku ma.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Thadeus, do zmiany formatu pion/poziom wystarczy jeden guzik. Ale za to wiem, co robi drugi... Drugi robi cropa z matrycy w formacie APS-H z mnożnikiem 1.3, żeby móc korzystać z 645D poprzez przejściówkę z obiektywami SMC-DA i innymi przeznaczonymi do małego obrazka :-P :-P

O, i tak wszystkie plotki upchnęliśmy w jednym korpusie.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Samp, nie marnuj się i jedź do Centrali Hoya. Pomysł bardzo fajny (szkoda, że praktycznie nierealny). ;-) :-B
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
A czy pojawiły się jakieś zapowiedzi nowych DSLR?

Sylwiusz - będą jakieś zapowiedzi nowych DSLR??? Tyle to chyba możesz powiedzieć?
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
już raz nas nabrał, pozwólmy by milczał, inaczej znowu będzie tysiąc płonnych nadziei pomieszanych z narzekaniem na af, szumy i Bóg wie co jeszcze, ile można ?
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Robert napisał/a:
znowu będzie tysiąc płonnych nadziei pomieszanych z narzekaniem na af, szumy i Bóg wie co jeszcze, ile można ?


Ale wiesz, dla mnie to ważne. Bo jak mi się spodoba, to dokupię sobie szkieł, a jak nie, to nie będę się więcej obkupował szkłami. Wystarczy mi. Przy ewentualnej przesiadce za 2-3 lata będzie mi łatwiej pozbyć się tych wszystkich gratów.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
pawelek-79 napisał/a:
Przy ewentualnej przesiadce za 2-3 lata będzie mi łatwiej pozbyć się tych wszystkich gratów.

Pawełku a co będzie za 6 lat ? Przyjmijmy, że w tym roku wyjdzie odpowiednik D300 + plusy jakie ma K20D. Za kolejne 3 lata znowu by coś nowego musiało być... ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
MacRayers, nie zrozumiałeś mnie. Jeśli Pentax pokaże jakieś fajne korpusy, z których jeden mnie zainteresuje, to kupię go przed wakacjami. Jeśli nie, to zostanę przy tym, co mam. Na 2-3 lata liczę jeszcze żywotność mojego sprzętu. Matryca niestety się starzeje, a jej wymiana za 2-3 lata będzie albo nieopłacalna, albo niemożliwa.
Jeśli Pentax nie pokaże, że się rozwija, to mnie to nie interesuje. Chyba, że z każdym rokiem, jego korpusy (nowe) będą w równym stopniu taniały, co oddalają się od czołówki. W końcu aparat służy do robienia zdjęć, ale wieczny nie jest. Szczególnie cyfrowy. :-(
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Napiszę, tu bo jakoś tak :) Czy tez tak macie że gdy odpalicie kompa to jedną z pierwszych stronek jaką odpalacie jest forum ? :-P Ono uzależnia.

[ Dodano: 2009-03-29, 00:56 ]
pawelek-79,
Cytat
W końcu aparat służy do robienia zdjęć, ale wieczny nie jest. Szczególnie cyfrowy. :-(
a zrób 30 tyś. fot Analogiem to zobaczysz Czy się nie będzie sypał ;) Cyfrówki Są dużo bardziej Eksploatowane niż Analogi wiec i szybciej się zużywają . ;-)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
To już niedziela. Na stronach PIE 2009 jakoś nie potrafię połapać się i dojść do listy zaprezentowanych przez producentów produktów. W związku z tym pytam - czy są jakieś nowe produkty/zapowiedzi Pentaksa ???
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
pawelek-79 napisał/a:
W związku z tym pytam - czy są jakieś nowe produkty/zapowiedzi Pentaksa ???
O wszystkich nowościach już napisano na forum. Na innych portalach także.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jasiek Matacz napisał/a:
Tzn. mamy jakiś nowy model?
Rany. Czytajcie czasem watki na forum.
Dla leniwych. Nie ma nowego modelu. Z wyjątkiem 645D w przyszłym roku. Ale nie sądzę, by ktoś to kupił z naszego forum.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
argawen, no właśnie. A miałem nadzieję, że coś przegapiłem :-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach