janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
venice napisał/a:
Apropos. Kolega właśnie dzisiaj zamienił swojego kompakta (którym poczynił całkiem zgrabne krajobrazy przez ostatnie 3 lata) na Canona 400D za śmieszną kasę... bo właściciel 400D silnie przeświadczony, że zakup 50D od razu zapewni mu o niebo wyższy poziom.

Także nic tylko polować na okazje malkontentów :D :-B
Z polowaniem trzeba poczekać na nowe puszki. Może wtedy trafi się okazja z K20D? :evilsmile:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Niby dziś 01.04 ale...
http://fotopolis.pl/index.php?n=8732
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
 
Peterka  Dołączył: 01 Paź 2008
PENTAX IMAGING SYSTEMS PRZENOSI CENTRALĘ EUROPEJSKĄ DO PARYŻA

Głównym powodem tej decyzji jest silna pozycja marki Pentax we Francji oraz fakt, że wiele centrali międzynarodowych firm związanych z branżą fotograficzną ma właśnie siedziby w Paryżu. W ramach zmian organizacyjnych serwis aparatów będzie obsługiwany przez firmę zewnętrzną. Dotychczasowa siedziba Pentax Hamburg pozostanie centrum decyzyjnym dla takich państw jak Niemcy, Austria i Szwajcaria. Zmiana nastąpi wczesnym latem tego roku.

źródło: Pentax.pl :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bylem na targach PIE w Tokio. Mam info tylko takie: cos ma byc w maju-czerwcu.Napewno puszka kontynuacja linii k20D. Zdjecia wklepie pozniej, aha, Bessa III rozczarowala mnie. Taka plastykowa zabawka, nie do konca przemyslana konstrukcja. Zmiany wielkosci klatki, tylko po zakonczenie filmu, a nie w trakcie.Eeee....
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
PiotrB. napisał/a:
Mam info tylko takie: cos ma byc w maju-czerwcu.Napewno puszka kontynuacja linii k20D

Super! :-B dla ciebie!
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
PiotrB., wrzucaj info - coś więcej wiesz ?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
MacRayers, jestem zmeczony, zdjecia wkleje niedlugo, Tobie tez cos obiecalem. Porobilem sporo zdjec nowymi lampami, Wow!!!! Zrobilem tez zdjeci 645 z 5 stron. Zrobilem troche zdjec roznych sprzecikow, Widzialem Benro i nowe modele statywow. Modele ktore ma Czes, to sa tanie jak cholera. Dzieki Czes :-B
 
Peterka  Dołączył: 01 Paź 2008
Czekamy!!!

Wysłannik pentax.org.pl

Mariusz Maks Kolonko
Boston, Massachusetts :mrgreen:

PS. Ale coś to za kolorowo wygląda :evilsmile:

 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
PiotrB. napisał/a:
Bylem na targach PIE w Tokio. Mam info tylko takie: cos ma byc w maju-czerwcu.Napewno puszka kontynuacja linii k20D. Zdjecia wklepie pozniej

No, tylko żeby nie był to żart prima-aprilisowy ;-) A propos - japońce znają ten zwyczaj?
 
Jaroslavus  Dołączył: 26 Kwi 2008
wierzycie w to? ;)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jaroslavus napisał/a:
wierzycie w to? ;)

nie, bo

Cytat
my, wierzymy, tylko w KKS

:-P
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
opiszon napisał/a:
Cytat
my, wierzymy, tylko w KKS
:-P

Kolekcjoner K Szkiełek .
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
opiszon, odpowiedz mi mój drogi, ja nabiłeś parę tysięcy postów w tak krótkim czasie. Jeszcze kilka dni temu miałeś ich kilkaset (albo mi już wszystko się wydaje). ;-)


Jaroslavus napisał/a:
wierzycie w to? ;)

Wiara to sprawa osobista i nie będę się wypowiadał na forum na takie tematy. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
MacRayers, wydaje ci się :-B

możesz prześledzić daty moich postów w moim profilu, jeśli masz ochotę przeglądać ponad 200 stron
 
Jaroslavus  Dołączył: 26 Kwi 2008
MacRayers napisał/a:
Wiara to sprawa osobista i nie będę się wypowiadał na forum na takie tematy. ;-)


Mam nadzieję że nie naruszyłem regulaminu ;)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
O co Wam chodzi :?:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Jaroslavus napisał/a:
Mam nadzieję że nie naruszyłem regulaminu ;)

...ależ gdzieżby. Pytania o sprawy wiary są dopuszczalne po godzinie 23.00

plwk napisał/a:
O co Wam chodzi :?:

o sprawę wiary. ;-)

[ Dodano: 2009-04-01, 20:49 ]
opiszon napisał/a:
możesz prześledzić daty moich postów w moim profilu

Ja Ciebie znam, te 200 stron to żeś natłukł w 4 noce :)
opiszon, jak tak PNP (PifkoNiePasteryzowane) ? :-B
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
a ja wierzę, że w piątek mój Piast pokona Górnika :->
wierzę wierzę wierzę
 

venice  Dołączył: 05 Mar 2008
Ja tylko czekam na impuls żeby to nikonowskie g... gro... zamienić na powrót na P... :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach