szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
  Coś na deser...
Po 22, a treść można pokazać dzieciom. Wiem - ewenement na tym forum :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ale czad. I to jest kurna pomysł, a nie jakieś kwiatki, pieski, zachody słońca....
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
taaak - już to kiedys dostałem w mailu - od tamtej pory latam po sklepach i szukam takich figurek....wierzcie mi to trudniejsze od zrobienia takich zdjęć :evil:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Bomba !!!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Daro, zawsze możesz zbudować takie dekoracje i sfocić normalnych ludzi...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
:mrgreen:
Michu napisał/a:
Daro, zawsze możesz zbudować takie dekoracje i sfocić normalnych ludzi...
:mrgreen:
michu masz mi wyslac cos do czyszczenia monitorow.....bo piwo z paluszkami i czipsami to mordega do czyszczenia.....acha i odkurzacz do klawiatury :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A, przypomniałem sobie (ale nie moge znaleźć tego teraz w sieci) - podobne fotografie, czarno-białe, też małe figurki, a za dekorację robiła naga kobieta - wszystko pokazane ze smakiem, a rozłożył mnie na łopatki mały facio, z małą kosiarką... :)
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
A, przypomniałem sobie (ale nie moge znaleźć tego teraz w sieci) - podobne fotografie, czarno-białe, też małe figurki, a za dekorację robiła naga kobieta - wszystko pokazane ze smakiem, a rozłożył mnie na łopatki mały facio, z małą kosiarką... :)


Pamietam ze kiedys dostalem w spamowym mejlu w robocie te fotki. Naprawde niezle byly.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
daro napisał/a:
taaak - już to kiedys dostałem w mailu - od tamtej pory latam po sklepach i szukam takich figurek....wierzcie mi to trudniejsze od zrobienia takich zdjęć :evil:

To pewnie trzeba sobie samemu zrobic, albo znalezc kogos, kto bangla w modelinie :->
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ladne, przyjemnie popatrzec :-) W 7 jednak widac, ze autor nie mial lampy z synchro na 2 lamelke - snieg "leci" do gory :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
OT - rozmawialiśmy kiedyś o papraniu kolorów miniaturek na forum. Nie wiem jak u Was, ale u mnie jeszcze wczoraj powyższe miniaturki były ok, zapsuły się dopiero dziś. Dziwna zależność, bo wszystkie inne miniaturki (w innych wątkach) sa "popsute" od początku.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tref, to nic dziwnego. Miniaturki zużywają się w miarę patrzenia. Wczoraj miałeś pewnie szczęście i oglądałeś je jako jeden z pierwszych, więc były w miare świeże. Teraz, z upływem czasu zużyły się już, więc wyglądają jak przeterminowane.
 
Leoman  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mysle ze tu mozna znalesc coz ciekawego byle skala byla dobra
http://www.makieta.pl/ofertagl.htm
fotki super czekam na nowe od tych co znajda wreszcie figurki :)
L
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Leoman napisał/a:
Mysle ze tu mozna znalesc coz ciekawego byle skala byla dobra

Co do skali (jak było sorry)
http://www.onesixthcollec...opic.php?t=3989
Fotki są, figurki też, skalę można zobaczyć na ostatnim zdjęciu.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Tref, to nic dziwnego. Miniaturki zużywają się w miarę patrzenia. Wczoraj miałeś pewnie szczęście i oglądałeś je jako jeden z pierwszych, więc były w miare świeże. Teraz, z upływem czasu zużyły się już, więc wyglądają jak przeterminowane

cieszy mnie Twoja interpretacja - idąc dalej tym tropem-wszyscy na forum się myją, bo avatary są zawsze świerze :mrgreen:

Cytat
Fotki są, figurki też, skalę można zobaczyć na ostatnim zdjęciu.

skala nieco większ niż poprzednio, łatwiej uchwycić taką GO. Ale ładne
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Daro, zawsze możesz zbudować takie dekoracje i sfocić normalnych ludzi...

nie ma sprawy, mam juz nawet kosiarkę dla Ciebie, daj znac jak bedziesz miał chwilę wolnego..... :mrgreen: tylko skąd ja takie wielkie Kiwi wezmę?????
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
daro napisał/a:
tylko skąd ja takie wielkie Kiwi wezmę

może zastąpisz je polem golfowym :-P ale wtedy ciekawe zdjecia macro wyszłyby z ...księzyca
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
cieszy mnie Twoja interpretacja - idąc dalej tym tropem-wszyscy na forum się myją, bo avatary są zawsze świerze

Ja swój chowam na noc do lodówki, ale problem był ostatnio, bo się ser przestraszył i zzieleniał.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Ja swój chowam na noc do lodówki, ale problem był ostatnio, bo się ser przestraszył i zzieleniał.

sery tak mają, nie przejmuj się, gorzej jakby ci zzieleniała parówka
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
się ser przestraszył i zzieleniał.


Jarek to wina koloru Twojego nagłówka nad avatarem. Gdybyś był adminem, to ser by dostał pomarańczowej (gęsiej) skórki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach