Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Spinner, no wlasnie. A jezeli juz, to niech chociaz to bedzie szkielko zaslugujace na swoja cene rozmiarem i jakoscia obrazu np. 300/2 ;-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Te czasy wcale nie minely - ja tam caly czas dumam o tym i wkrotce zrealizuje swoje pomysly (chocby srebrny MX w zoltopomaranczowej skorze), dla ciekawych to ten na gorze stronki: http://www.aki-asahi.com/...ax-MX/index.php

Kurde - mi też od razu wróciło. Ta pomarańczowa skórka jest super. Kiedyś już ją rozważałem. Podobnie jak czerwoną do jakiegoś czarnego body.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
chyba was poj....lo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
oki - wlasnie zastanawiam sie co na LX-a nakleic :evil: i czym? tu na serio sie pytam bo juz podklejalem jakims cholerstwem ale cos odlazi lekko

[ Dodano: 2006-11-17, 11:21 ]
oj : :evil:
http://aki-asahi.net/stor...d-snake/01.html

[ Dodano: 2006-11-17, 11:23 ]
kurde a z winderem razem to bedzie odlot :evil: :shock: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Skoro kilku z nas uważa, że złoty obiektyw lub korpus to przegięcie zerknijcie tutaj:
LINK DO ZŁOTYCH...
najlepsze moim zdaniem jest zdjecie nr 4 - napis głosi NO PHOTOS zatem skąd to zdjęcie w tej galerii? Jak ten wizerunek opuścił to ustronne miejsce i obiega świat? heh
a dla bardziej wybrednych to Super_S

 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
Cytat
www.bdimitrov.de/kmp-skarbnica wiedzy

o mamusiu, ale wies... :mrgreen:
tref napisał/a:
Ten LTD jest z lat 80tych.

w sumie co tu sie dziwic, zobaczcie jakis starszy teledysk z tej epoki, babki z brokatem w nastroszonych wlosach, kiczowate stroje, kolesie z fryzem a'la limahl :mrgreen:
ps. nie zalozyl bym takiego szkla w plener:), chyba ze jakis odludny, lesny (ale ryzyko wysmiania przez jelenie z drugiej stron...), ta zolc robi ze szkla cudo na miare canomatica :mrgreen:
pozdrawiam
kp
 

vomer  Dołączył: 12 Cze 2006
Ten złoty obiektyw jest cudny. Nie wiem czemu się czepiacie.
 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
tu na serio się pytam bo juz podklejalem jakims cholerstwem ale cos odlazi lekko

cos spitoliles ;], albo tofaktycznie cholerstwo jest, poszukaj tkanin jednostronnie gumowanych (to nie jest taka guma jak jakas detka tzn nie brudzi rak, nie zalatuje guma, jest elastyczna i napewno nie sztywna na tyle by sie sama odklejac, jest matowa i bardziej wyglada jak skora niz guma) - wowczas jakims klejem przy uprzednim zmatowieniu powierzchni aparatu (jesli jest bardzo gladka/metaliczna wrecz), inne rozwiazanie to jakis tam Twoj wybrany material tasma dwustronie klejaca (ale nie tesco tylko jakis 3m scotch albo droga tesa), jeszcze inne np tasmy do wyklejania tras na powierzchni typu beton (szerokosc 5-8cm w rolkach, niektore dosc grube, sa wersje ktore naprawde ciezko zerwac)
pozdrawiam
kp
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Z tego co wiem, to takie podklejki robi się po prostu Butapreem i nie ma nic lepszego.

Tylko może się on w różnych sklepach różnie nazywać, np. "klej do obuwia" ale po zapachu się pozna czy to Butapren...

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
Z tego co wiem, to takie podklejki robi się po prostu Butapreem i nie ma nic lepszego.


Nie ma nic lepszego, jesli zakladasz ze juz nigdy nie bedziesz tego odklejal... :shock: Natomiast wiekszosc plesniakow wymaga zdjecia okleiny, zeby sie dostac do bebeszkow...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wlasciwie to nie pamietam czym kleilem...czyms w stylu butaprenu - pamietam konsystencje.....
jakte sprzedawane sa klejone bo nie moge doczytac....tam jest klej ?
Jest ktos chetny na te okladziny ???? Bo ja juz oczami wyobrazni widze przerobionego LX-a 8-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
To moze na rzepy? :-P :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
EEeee, odklejałem taki Butapren z okleiną i jeżeli to metal, to da się.

Nie jest najgorzej.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Owszem, mozna by pomyslec w koncu o sprowadzeniu, dzerry takze bylby chyba chetny...

Pzdr
Spinner
 
nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
Poznałem kiedyś gościa który w ten sposób przerabiał ruskie
fedy na złote Laiki, a jak miały sfastyki to szły jak woda.
Ale zbaczcie to http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=139624322
Jeśli ktoś bardzo chce to pewnie jeszcze jest do kupienia.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jeżeli to nie jest w ilościach hurtowych rzędu 100 m.kw. to też jestem chętny.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Fotonyf, Ty snobie - szokujesz mnie... :shock: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Czasami sam się sobie dziwię.
Niezbadane są pomroczne głębie mojej duszy :=)

To co zamawiamy?

Może by pogadać z całą grupą pleśniaczą?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ja sie pisze na sprowadzenie 1 do LXa z winderkiem no chyba ze w tak zwanym miedzy czasie dokupie pewne body :mrgreen: (mowimy o tych okladzinach an aparat?)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
fotonyf napisał/a:
To co zamawiamy?

Poczekajmy, po świetach. Ja się podłączę. Interesuje mnie:
http://www.aki-asahi.com/...ax-MX/index.php

zawsze lubiłem pomarańcz-zatem black MX + winder + Lizard Yellow = ok
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
No dobra, żeby się tylko nie rozmyło...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach