Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
Kompatybilność lampy Sigma EF-500 z K10D (firmware).
Witam,

Czy orientujecie się jak jest z kompatybilnością lampy Sigma EF-500 DG ST PA-PTTL z K10D ? Nie chodzi mi o sam P-TTL, ale o motyw, który występował (ponoć) w przypadku K100D, tj. to, że do poprawnej współpracy wymagany był upgrade oprogramowania wbudowanego lampy/aparatu. Na allegro (i ogólnie na sieci) pojawiają się często te Sigmy, a cena za nie jest też atrakcyjna - pozostaje tylko sprawa jej dogadywania się z puszką ...

Pozdrowienia !
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zbigniew, - to sie okaze po tym jak K10D bedzie w rekach uzytkownikow
 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zbigniew napisał/a:
do poprawnej współpracy wymagany był upgrade oprogramowania wbudowanego lampy/aparatu

no to zadryndaj/ wyslij maila do sigmy PL z pytaniem o to czy wrzucaja nowy soft w lampy i ile (zakladam ze lamp kupionych w innych miejscach nie traktuja jak kupionych u siebie w koncu to polska...) to kosztuje jesli wogole
przez moment mnie to interesowalo, ale z racji tego ze nie planuje zmieniac DS-a na nic innego poki co, wiec problemy nastepnych modeli z lampa sigmy traktuje jako ciekawostke;]
pozdrawiam
kp
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zbigniew napisał/a:
Czy orientujecie się jak jest z kompatybilnością lampy Sigma EF-500 DG ST PA-PTTL z K10D ? Nie chodzi mi o sam P-TTL, ale o motyw, który występował (ponoć) w przypadku K100D
Pisałem do Sigmy Polska, ale niestety nie dostałem odpowiedzi. Problem z Sigmą i Kadyszką ma Marek Wyszomirski. Taki sam jak z moją Kasetką.

[ Dodano: 18-12-06, 16:40 ]
Po braku odpowiedzi od K-Consult oraz serwisu Sigmy pozwoliłem sobie zadzwonić do serwisu. Miły Pan, po konsultacjach, odpowiedział mi, że na razie nie wiedzą ile taka usługa kosztuje oraz nie ma pojęcia kiedy będą wiedzieć. Nie dostali żadnej informacji od dystrybutora Sigmy czyli K-Consult. Widać najważniejsze dla K-Consult jest sprzedanie towaru. Nic poza tym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach