Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Pasek do Kieva- polecam
Właśnie przyleciał z Ju-Es-Ej pasek do Kieva, jaki via ebay kupiłem. Wiem, że ktoś szukał takiego (Dada?) swego czasu.
Pierwsze wrażenia:
- szeroki pasek elastyczny na górze, ciężar rozkłada (ale to się okaże w praktyce dopiero)
- hit: mocowanie do "dzyndzelka" aparatu ma podwójną blokadę, nijak się nie da wysunąć bez kilku skomplikowanych ruchów
- całość ma też zatrzaski, więc można ten pasek na szyję odpinać, bez konieczności demontażu pasków od aparatu
- cła nie płaciłem, jest pieczątka UC, że wolne od cła

aukcja pasek jest tutaj
całość znalazłem
u tego sprzedawcy (podaję, bo po jakimś czasie link do aukcji nie będzie działał)

Pasek pasuje też do innych aparatów, np. Pentax LX, Dada wspmniał, że też do innych średnioformatowych.

 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Szukałem i znalazłem, :mrgreen: na e-bay'u UK oryginał do Mamiyi. Zatrzaski w Kijewie, Mamiyi, P-sixie są takie same, więc jak ktoś nie ma, to.... Muszę dodać, że towar jest dość rzadko spotykany ze względu na te chol...e zatrzaski.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Dada, ile zapłaciłeś?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
50 zł. :mrgreen:
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
za 50 jest też w Stodole przed schodami, ale same zatrzaski takie sobie - "grawitacyjne" bez żadnych blokad; natomiast pasek zwykły parciany - dałem sobie luz

dokładając cenę 1 pizzy mam porządny neoprenowy pasek z bdb zatrzaskami
 

Cypis aka Piotr  Dołączył: 16 Cze 2008
OPTECH ma kilka modeli, zdecydowanie warte uwagi.
Tylko dlaczego $ idzie w górę :(
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Mialem tego Optecha do 645. Super sprawa. Ciezar sie tak rozklada, ze naprawde aparat wydaje sie lzejszy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach