Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
K10D - ja już mam...
No miodzio....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
I hate You (pozostali pewnie też) - Niech sprawuje się jak najlepiej, testuj i pisz co i jak. Z jakim szkiełkiem? 16-45? Zrób test szybkostrzelności (ale napisz jaką masz kartę). Dziel się wrażeniami.
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
We all hate you :evil:
Uprzejmie prosimy o wrażenia (np. odnośnie AF) :mrgreen:

Gdzie kupowałeś ?! :->
 
M@cieq  Dołączył: 06 Lis 2006
  K10D
Andreas, nie daj się prosić :!: Podziel się wrażeniami. Narobiłes ludkom apetytu. Gdzie był Twój model K10D produkowany? Chyba cały czas nie siedzisz nad instrukcją. Odetchnij trochę :mrgreen: . Musimy to oblać :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: K10D
M@cieq napisał/a:
Musimy to oblać :-B

A, właśnie, czy na opakowaniu był symbol szklanki?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
A, właśnie, czy na opakowaniu był symbol szklanki?
Zastanawiam się, czy było opakowanie :-P :-P :-P
 

Zbigniew  Dołączył: 04 Lis 2006
A może samo :-B :-B :-B :-B :-B było ? Każdy ma marzenia .....
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dajcie mu odsapnąć, wziąć proszki uspokajające. Pewnie pierwsze poważniejsze wrażenia, to po nadchodzącym weekendzie :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen napisał/a:
Dajcie mu odsapnąć, wziąć proszki uspokajające. Pewnie pierwsze poważniejsze wrażenia, to po nadchodzącym weekendzie
niech czuje nasz oddech na swoich plecach, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, przecież wszyscy kibicujemy kadyszce. Andreas nikt Cię nie pogania, ale używaj aparatu skoro już go masz! tylko nie przesadzaj w drugą stronę :-P
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
Po pierwsze - nie przeszkadzac dziecku w zabawie!!!
Po drugie urwalem sie z pracy zeby GO odebrac (wprost z ASTERFOTO) i teraz zamiast odrabiac zaleglosci przyjmuje wycieczki ;-)
Po trzecie Maszynka jest cudowna i nic wiecej nie powiem bo ostatni moj kontakt z lustrzanka to ZENITH w jakims 83 roku.
Po czwarte tez nic wiecej nie powiem bo nie mam do czego porownac.
Po piate ja tez HateYou Guys ;-)

A poza tym w wymienionym wyzej punkcie handlu raczej niedetalicznego bylem drugim ktory odbieral "jeden z dziesieciu" a gdy juz odjezdzalem nastepny szczesliwiec odbieral swoje cudo....

Cena, niestety, 4300 ale za to w zlotowkach ;-)

Miejscowi Nikonowcy - (D70, D80 i D200) byli pod wrazeniem.
Canonierow juz nie bylo bo sobie poszli - im szczeki opadna jutro.

Podsumowujac:
Jestem zadowolony.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Andreas, - gratulacje......
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
Zapomiale dodac, ze zdjecia juz sa ale wystawie dopiero wieczorkiem.....
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Andreas napisał/a:
Zapomiale dodac, ze zdjecia juz sa ale wystawie dopiero wieczorkiem.....

No to bedziesz oblewal....w sumie i body mozesz pochlapac piwem bo jest szczelne....ale nie przesadzaj :mrgreen:
Alek
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
fajnie.. a ja wciaz bije sie z myslami k100 teraz czy k10 pozniej... a teraz na przyklad MESuper... mam metlik w glowie...
Grzesiek
 
mrboke  Dołączył: 16 Lis 2006
Andreas - to ja byłem ten pierwszy!!! Chociaż raz byłem pierwszy (szkoda, że w wyścigu o to, kto najwięcej zapłaci) Ciekawe, po ile Aster będzie sprzedawał po nowym roku, bo twierdzą, że już mogą w tym nic nie dostać. A może tak mówią, żeby nam, napalonym wariatom, osłodzić naszą WIELKĄ FINANSOWĄ KRZYWDĘ?! No, ale sami prosiliśmy, no nie? :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2006-11-27, 19:11 ]
wszystko wskazuje, że będę sprzedawał MV i Vivitara 70-210/3.5 (zawsze!...)Series 1. Szkło niezwykłe, a koprusik prosty jak drut, ale niezwykle sympatyczny. Wszystko igła, nie wiem za ile, ale teraz nie mam głowy... :-D

[ Dodano: 2006-11-27, 19:12 ]
Lekka pomyłka w adresatach: to co dodane, to do Aspiusa, OC...
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
mrboke napisał/a:
Andreas - to ja byłem ten pierwszy!!! Chociaż raz byłem pierwszy (szkoda, że w wyścigu o to, kto najwięcej zapłaci) Ciekawe, po ile Aster będzie sprzedawał po nowym roku, bo twierdzą, że już mogą w tym nic nie dostać. A może tak mówią, żeby nam, napalonym wariatom, osłodzić naszą WIELKĄ FINANSOWĄ KRZYWDĘ?! No, ale sami prosiliśmy, no nie?.


DRUGI WITA PIERWSZEGO Z DZIESIĘCIU!!!

Ano niestety - płacimy frycowe za szczęście bycia w pierwszej dziesiątce - choć to nie Wyścig Pokoju to jednak trochę przypomina Wielką Warszawską.... ;-)Stawiam na to, że następna partia pojawi się dopiero po świętach. I wcale nie jest wykluczone, że cena nie będzie wyższa... Przecież do tej dziesiątki dziesiątek to była normalna lista kolejkowa!
I założę się, że conajmniej połowa pytała najpierw KIEDY a dopiero potem ZA ILE...

Tak ,czy inaczej - kasa już wymieniona na pół kilo zabawki więc dla mnie rozpoczyna się zupełnie nowy etap - nie zamierzam narzekać, że drogo - cieszę się że w ogóle udało mi się załapać.

...no to wracam do pracy....
A od jutra polowanie na szkiełka ;-)
No i grip koniecznie!
Jak ktoś ma trochę dłuższe palce to inaczej się nie da - po trzech minutach skurcze jak w banku.

No właśnie - ma ktoś pomysł gdzie go nabyć?

A.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Andreas napisał/a:
No właśnie - ma ktoś pomysł gdzie go nabyć?

W Aster pewnie :mrgreen: :-P
 
M@cieq  Dołączył: 06 Lis 2006
  cena K10D
Andreas, puszka bez obiektywu kosztuje 4300 zł :?: Dobrze zrozumiałem :?:
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja bede mial jutro :) z tego co wiem do Polski dotarlo 10 7 juz sprzedali i trzy jescze grzeja polke
wiec do dzieka
4300 z 18-55
 
Andreas  Dołączył: 19 Lis 2006
M@cieq:
4300 za puszke z obiektywem 18-55

pi.wa
Lepiej się pośpiesz bo już wystawili na Allegro ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach