dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Pięć? dickkett, ty też? :)

NIE ! NIE ! NIE ! (jeszcze nie teraz)
Ja w czasach tego szaleństwa (po 30 latach) oswajam pleśniaka :!: :-P

Jarek Dabrowski - teraz chwyciłem - nierozpakowane ważne - masz brąz! (pi.wa sorry)
Gratu, gratu, gratuluję!
 

pilot  Dołączył: 15 Wrz 2006
Mógłbym prosić o dwa sample od szczęśliwych użytkowników :-) K10D ?

Interesuje mnie zdjęcie jakiegoś pokoju przy marnym oświetleniu (żarówka 40W) w czułości 1600 (bez podtekstów proszę ;-) ) . Jedno w JPG, a drugie najlepiej to samo ujęcie w DNG.

pozdrawiam
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czy żarówka ma być mleczna, czy może byc przezroczysta?
 

pilot  Dołączył: 15 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Czy żarówka ma być mleczna, czy może byc przezroczysta?



obojętne :evil: to była tylko sugestia...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pytam się, żeby później uniknąć ewentualnych zarzutów, że test był niewiarygodny, i że może przy przezroczystej mniej szumi.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No to straciliśmy na jakiś czas kolejnych chłopaków z forum...
Dobrej zabawy...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
No to straciliśmy na jakiś czas kolejnych chłopaków z forum...

Chciałbyś... :evil: (mówię za siebie)
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
pxm napisał/a:
I odnosze czasem wrazenie, ze jak ktos wspomni o jakiejs potencjalnej wadzie sprzetu to i tak dorabia się do tego ideologię i wade przekształca w zalete

Niestety ludzie tak już mają. I tak to forum jest dość obiektywne, biorąc pod uwagę ilość narzekań na Pentaksy jakie się tu pojawiają.
Michu napisał/a:
Udowadnianie na forum Nikona, że D200 jest/był lepszy od 20D/5D zahaczało o fanatyzm, tak samo jak deprecjonowanie tego korpusu na forum Canona w stosunku do 20/30D.

Zgadzam sie w stu procentach. Ale czy przy porównaniu trzeba zaraz coś udowadniać? Przecież można po prostu porównać cechy i odczucia i już. Może uda nam się uniknąć skrajnego szowinizmu ;-)
 

pilot  Dołączył: 15 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Pytam się, żeby później uniknąć ewentualnych zarzutów, że test był niewiarygodny, i że może przy przezroczystej mniej szumi.


Skoro jeden z użytkowników napisał że jego K10D szumi bardziej niż to co widział internecie ,
to chciałbym to zobaczyć. Nie doszukuj się drugiego dna...

pozdrawiam
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Jarek i pi.wa -gratulacje!!!
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Przyłączam się do gratulacji dla pierwszych posiadaczy aparatu. Oby Wam się jak najlepiej sprawowały !!!!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Slava
Cytat
Niestety ludzie tak już mają. I tak to forum jest dość obiektywne, biorąc pod uwagę ilość narzekań na Pentaksy jakie się tu pojawiają.

Na każdym forum narzekają na swój sprzęt. Co się zaś tyczy porównań i późniejszego udowadniania - to bardzo cienka linia i nawet nie wiesz kiedy ją przekraczasz.
Zresztą prawda jest taka, że zdecydowana większość z nas i tak na chwilę obecną nie kupi tego sprzętu. A ewentualne wady, o których pisał Bronek (pasmowanie) zlikwidowane zostanie softem. Po cholerę więc mam teraz się tym dręczyć? Za te pare miesięcy ten model będzie tak przetestowany, że będziemy wiedzieć wszystko.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja tylko nie wiem, czy dawać mu cycka, czy będzie ciągnął z butelki....
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
I mniejsze pampersy, Twoje będą za duże :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
To, że (chwilowo) jestem w USA wcale nie znaczy, że moje pampersy są duże.
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Udowodniono, że aparaty lubią fajne cycki :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na początek podepnij butelkę lub inne szkło (zielonym do góry). Cycka będziesz mógł podpiąć na ulicy przy atrakcyjnych kobietach - niewątpliwie wzbudzisz ich nieokiełznany zachwyt.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jarek :mrgreen: :mrgreen: ale dla K10 tak

[ Dodano: 2006-11-28, 19:03 ]
I jeszcze pytanie/prośba do posiadaczy K10D. Sprawdźcie proszę jaki made in kraj jest na Waszych korpusach i obiektywach.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek na PW mi napisał ze zdziwieniem, że u niego jest ""Made in CCCP".
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu, Tobie powierzyć tajemnicę to normalnie jak ... jak sam nie wiem co.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach