Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
??? LBA jak coś.

Po polskiemu to będzie jakoś tak... MMTS (Muszę Mieć To Szkło) :)
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
To mój pierwszy post tutaj, więc witam wszystkich serdecznie.

Może ktoś już o tym wspomniał, jeśli tak to przepraszam za śmiecenie. W niektórych sklepach za wodą pojawiła się już cena nowego pentaxowego 50-135 w wydaniu tokiny z niepoprawnymi bagnetami. Biorąc pod uwagę różnice w cenach P-T w przypadku 12-24 czy 10-17 pozwalają one IMHO mieć nadzieję na szkiełko Pentaxowskie w ludzkiej cenie.

http://focuscamera.com/prods/964674955.asp

Przynajmniej ja bardzo chcę w ową normalną cenę wierzyć i zawiesiłem plany zakupowe przynajmniej do marca ;)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Viridian.
W cenę normalną wszyscy chcemy uwierzyć. MIejmy nadzieję, że cena nowych szkieł będzie adekwatne do ceny puszki. Chociaż "*" raczej nie były przyziemne cenowo...
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
Michu napisał/a:
Chociaż "*" raczej nie były przyziemne cenowo...


Ale te nowości to jednak DA, muszą być tańsze. Nawet w przypadku limitedów różnica cen między FA i DA jest spora. Zresztą, niech nawet kosztują sporo ale będą, bo co z tego, że FA*85 czy FA*200 teoretycznie kosztują poniżej $1000, skoro nigdzie już ich nie można kupić... Ale taki np. FA*24 mam namierzony za bardzo miłą sumkę i bardzo poważnie sie nad nim zastanawiam

Wiadomo, że to tylko domysły, ale obstawiam, że Pentax na swojej stronie napisze o 50-135 under $1200 a w sklepach netowych będzie dostępny za troszke poniżej 1000. :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Viridian napisał/a:
Ale taki np. FA*24 mam namierzony za bardzo miłą sumkę i bardzo poważnie się nad nim zastanawiam

Viridian, linki, linki poproszę :mrgreen:
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
tomecki napisał/a:
Viridian, linki, linki poproszę :mrgreen:


http://www.abesofmaine.co...t~id~pnfa24.htm Według dzisiejszego kursu 1058 złotych :-D
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Viridian napisał/a:

http://www.abesofmaine.co...t~id~pnfa24.htm
Hm..tylko zdjęcie chyba nie tego szkiełka :mrgreen: . Na stronce Bojidara Dimitrova wygląda troszkę inaczej :-P
FA*24/2 AL
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
na tej stronce są przemieszane fotki
pisża pentax FA77/1.8 a zdjecie sigmy jakiejs
TUTAJ
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wiem, to fotka zastępcza :-P

[ Dodano: 05-12-06, 20:01 ]
tref napisał/a:
na tej stronce są przemieszane fotki
pisża pentax FA77/1.8 a zdjecie sigmy jakiejs
Coś kręcą.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
troszkę się różnią dwa wyzej wspomniane szkła, TROSZKĘ :-P
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
argawen, wiem jak wygląda FA*24. Przez mail pan zapewnił mnie, że jest to 24mm 2,0 FA* oraz, że jest srebrny i ma z boku tabliczkę ze schematem soczewek ;-)

EDIT: A w tym sklepie robiłem już zakupy i nie było żadnego przekrętu mimo podejrzanie niskiej ceny, więc im ufam.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Viridian napisał/a:
Przez mail pan zapewnił mnie
przez mail to system na wirusa umarł...
nie uwierze jak nie zobacze / wiara czyni cuda
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Panowie, panowie, nie podniecajcie się każdym linkiem do sklepu w USA, który sprzedaje gruszki na wierzbie za pół ceny.

http://www.resellerrating.../Abe_s_of_Maine

[ Dodano: 2006-12-05, 14:22 ]
Nie mówię oczywiście, że się nie da - ale....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
DO YOU THINK WE ARE STUPID !

OR are YOU stuck on STUPID !!!!!

I will NEVR EVER purchase from them again.

Liars Liars Liars Liars Liars !
przykre
 

Viridian  Dołączył: 08 Paź 2006
Jarek, tref Ani się jakoś specjalnie nie podniecam, ani tym bardziej nie nakłaniam nikogo do korzystania z usług tego sklepu. Kupiłem w nim aparat, nie było najmniejszego problemu. tomecki prosił o link, więc go podałem, nie rozumiem o co to zamieszanie. A z opiniami bywa różnie, w linku, który podałeś są zarówno świetne jak i złe. Ja mam o sklepie dobre zdanie a cytowany Pan z Bagdadu złe, i tyle.

EDIT: I jeszcze odnośnie zróżnicowanie opinii ;-) http://www.pricegrabber.c...r=50/m=11402001
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Viridian, oczywiście masz rację. Przy czym jest jedno "ale": Pan z Bagdadu to może być Sindbad. Zapytasz zapewne "co z tego". Cóż, jeszcze nie wiem, ale nie bagatelizowałbym zdania Sindbada.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Pan z Bagdadu to może być Sindbad. Zapytasz zapewne "co z tego". Cóż, jeszcze nie wiem, ale nie bagatelizowałbym zdania Sindbada.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 05-12-06, 20:44 ]
Viridian napisał/a:
rgawen, wiem jak wygląda FA*24. Przez mail pan zapewnił mnie, że jest to 24mm 2,0 FA* oraz, że jest srebrny i ma z boku tabliczkę ze schematem soczewek ;-)
to tylko tak z przekory :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Zapytasz zapewne "co z tego". Cóż, jeszcze nie wiem, ale nie bagatelizowałbym zdania Sindbada.
Michu, już Ci pisałem, że jesteś wielki, napisże więc jeszcze raz - jesteś wielki. :mrgreen:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wiesz Michu, niepowtrzymany rechot po czytaniu twoich postów dobrze mi robi, bo śmiech to zdrowie :mrgreen: :-B :-B :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Viridian, ale wynik nawet 4 na 10 - to jest wystarczający powód (dla mnie), żeby sklep omijać z daleka. Kupiłeś - dobrze, ale mam prawo ostrzegać ludzi. Za dużo się naczytałem o "bait and switch"

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach