BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
no i jest git. Ladne kolorki i kadr
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
89.Jest roles,a na drugim planie nic.Staraj się coś pokazywać na dalszych planach,tutaj można było pokazać inne rolsy(powtarzalność),układ pól(zbieg lini),wschód,zachód,mgłę itp.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Jeszcze jedno podejście do tematu. ;-)

90.



91.



92.

 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Na wszystkich błędy w kompozycji , ucięte cienie oraz snopy przecinają linie horyzontu (sam zresztą popełniłem wczoraj ten błąd, ale strzelałem praktycznie po ciemku :)
Najmilej patrzy mi się na 90, zapewne za sprawą nieobciętego cienia. Kolory i światło całkiem niezłe, może trochę ostrości by się więcej przydało.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
90 z trzech ostatnich chyba najlepsza. Trochę te mocne cienie odwracają uwagę i kompozycje takie sobie. Niedługo też wstawię swoje rolosy to będziesz mógł mnie objechać :mrgreen: .
Wbrew pozorom jest to trudny temat :-B
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
wg mnie też 90 najbardziej, ta linia w tle psuje, ja bym robił z rozmytą go
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Z tym cieniem uciętym to Koledzy mają rację. Ale kolorki b.ładne ;-)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
podobnie jak poprzednicy uważam, że 90 najlepsza z całej serii. + za kolorki;
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
A mi się akurat podoba 92 i nie przeszkadza mi ten obcięty cień. Kolory na "+". Lubię takie widoczki, aż chciałoby się tam być.
Pozdrawiam
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Dziękuję Wam wszystkim za komentarz.
martinnezzz napisał/a:
Na wszystkich błędy w kompozycji , ucięte cienie oraz snopy przecinają linie horyzontu
Qrcze teraz dopiero to zauważyłem,dzięki za trafne uwagi.Jak to mówią do trzech razy sztuka,jak będą jeszcze na polu to będzie jeszcze jedna sesja.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
No właśnie ostatnio czytałem dobry artykuł, o tym że mocna kompozycja to nie tylko trójpodział ,mocne punkty, linie prowadzące. Autor podkreślał tam bardzo mocno wagę nie przecinania się krawędzi poszczególnych elementów kompozycji. I właśnie teraz dostrzegłem doskonały przykład tego na Twoich fotografiach.Wcześniej nigdy na to nie zwracałem uwagi, teraz analizuje zanim przycisnę spust.. Człowiek całe życie się uczy :)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
93.

 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Wydaje mi się że jest ok. Ładnie naświetlone i technicznie dobre
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Jest OK.Podświetlałeś blendą?
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Też mi się podoba oświetlenie, ale poza i wyraz twarzy modelki nie pasuje mi :-B
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
dany napisał/a:
Jest OK.Podświetlałeś blendą?
Tak blenda była użyta.
White napisał/a:
ale poza i wyraz twarzy modelki nie pasuje mi
Modelka jest już wyraźnie zmęczona ciągłym nagabywaniem na robienie zdjęć a innej brak. :-P
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Nic tak nie przekonuje modelki jak papierowa odbitka na której wychodzi korzystnie.Od razu ma zapał do pozowania ;-) .
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
94.



Pisać co i jak. :-P
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
ladnie jest - kolory i tonacja. Technicznie ok
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Dawno waść nic nie wrzucał, mi też się podoba. Dobrze skomponowane, kolory ok - nie ma się do czego przyczepić.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach