baldek  Dołączył: 22 Mar 2009
pomijając robaczki, mz to Twoje naj, gdybym musiał czepnąć się ;-) powiedział bym, ze przekoloryzowałeś tą fotkę....
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Trochę większy awatar.Tak na poważnie to jest to co lubię najbardziej:rowerek + aparat w koszyku + dobra pogoda (światełko). :-)

95.



Smarować (pisać) można do woli. :-P
 

er_es  Dołączył: 27 Maj 2009
Trochę mi przeszkadza, że drzewa nie rosną pionowo, na avatarze chyba lepiej.
 

miver  Dołączył: 26 Kwi 2009
Z ostatnich najbardziej do gustu przypadły mi 85 - w sumie nie mam się do czego przyczepić i 88 - choć tu moim skromnym zdaniem lekko przyciemno.

Na zdjęciach ze snopkami trochę przeszkadzają mi słupy energetyczne, za to bardzo podoba mi się na każdym z nich niebo (używałeś jakiegoś filtra?). Tak jak pisał martinnezzz, szkoda, że ucięte cienie.

A tak patrząc pobieżnie też po innych fotach to większość bardzo mi się podoba ;-)

[ Dodano: 2009-09-21, 07:18 ]
I jeszcze 94 - podobają mi się kolory, ale jakby trochę ucieka w lewo.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
95.Kadr dobry,nie licząc drzew rosnących po skosie.Moim zdaniem za trochę dużo koloru i kontrastu.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
POdobają mi się kolorki na tym zdjęciu...to taki z Ciebie Brzydal ..... :lol:
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
A tam krzywe drzewa, Andrzej pod górę jedzie po prostu :)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Staw,czyli próba zrobienia czegoś z niczego.

96.



Wyżywać się,bez głaskania po główce. ;-)
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
96 -> co tu dużo pisać, malowniczy widoczek :] Mi się bardzo podoba, szczególnie niebo z tymi za..bistymi chmurami i kolorami :]
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
96 jak najbardziej poprawne, kolory dobre, cienie światła wszystko pod kontrolą, ogólnie przyjemnie i naturalnie. Ale tak jak napisałeś, próbowałeś zrobić coś z niczego i mz Ci to nie wyszło. Jestem zdania, że każdy nawet najzwyklejszy widok można zamienić w arcydzieło tylko potrzebny jest jakiś czynnik, który odmieni ten zwykły kadr - najczęściej jest to światło. Nie bez przyczyny każda książka i artykuł o fotografii krajobrazowej podkreśla, że 99% krajobrazowych arcydzieł powstaje rano lub wieczorem ;-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Technicznie bardzo dobrze - świetnie niebo obrobiłeś. Ładna zieleń i prawidłowe naświetlenie. Moim zdaniem idziesz w dobrym kierunku
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Cytat
Moim zdaniem idziesz w dobrym kierunku

Oczywiście tu się zgadzam w pełni.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
martinnezzz napisał/a:
Nie bez przyczyny każda książka i artykuł o fotografii krajobrazowej podkreśla, że 99% krajobrazowych arcydzieł powstaje rano lub wieczorem ;-)
I tu masz rację,jestem leń nabijany,nie lubię wcześnie wstawać ani czekać 5 minut na optymalne warunki oświetleniowe przed zachodem.Zdjęcie 96.strzeliłem o 13:35,czyli najgorsze warunki do focenia.Zastosowałem polarka,tu przyciemniłem tam rozjaśniłem i jeszcze gradiencik,stempelek i parę innych duperelek w Ps-ie. W tym miejscu byłem kilka razy rano ale niebo było paskudne,szare,takie bez wyrazu. ;-)

PS.Dzięki za odwiedziny i dobre słowo.
 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
Andrzej, ja też nie lubię rano wstawać i przyznam się, że jeszcze ani razu nie udało mi się zwlec z łóżka o 5 rano żeby robić zdjęcia. No ale całe szczęście wieczorem światło też jest piękne i to nawet nie trzeba czekać na zachód słońca, ale sporo czasu przed.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Pentax 50-200 ustawiony na 95 mm.f/6,3 i 1/40 s,światełko zastane.

97.



:roll:
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
POdoba mi się. To chyba pierwswze BW w Twoim wykonaniu :)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
M i też pasuje.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Wszystkie grzyby są jadalne,niektóre tylko raz !

98.

 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Czyżby Falconik w użyciu ??? Ładne kolorki no i ten bokeh....:)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
BartekKw, Tak Falcon na f/1.8,ostrzenie manualne w K200d to masakra.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach