zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
poszukiwane filtry: czerwony i pomarańczowy
Mam pytanie, czy ktos zna miejsce fizyczne lub w sieci, gdzie mozna nabyc filtry w niskich cenach? Interesuja mnie czerwony i pomaranczowy w dowolnym rozmiarze (choc oczywiscie oba moglyby miec ten sam :-D , ale i to nie jest konieczne) . Zalezy mi na tym aby byly tanie, bo chce je przeznaczyc do testow (jesli nie bedzie to dzialac, to powedruja do kogos lub do kosza). Kiedys wystarczylo isc na tzw. targowisko i tam ludnosc post-radziecka oferowala roznoraki sprzet optyczny obok kremow do golenia i pił spalinowych, ale teraz juz nawet tego w komisach nie ma.
Byc moze ktos chcialby nieodplatnie pozbyc sie takich filtrow, ktore zawalaja szuflady? Chetnie poddam je profesjonalnemu procesowi utylizacji :-P

[ Dodano: 2006-12-07, 16:56 ]
W pospiechu zapomnialem dodac, ze chodzi mi o 'miejsca' oprocz giełd foto, bo te sa mi znakome ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
allegro - ruskie :-)
 

oyo555  Dołączył: 02 Wrz 2006
Szukaj w komisach foto,można kupić już za 10 zł.
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Dzieki za sugestie! :-B Chyba pozostaje allegro, bo komisy, choc w Olsztynie to juz prawie egzotyka na wymarciu :-P , zdazylem poznac. W innych miastach nie bardzo mam kiedy pobuszowac, a na gielde w W-wie tez nie starcza czasu, przynajmniej do konca roku.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach