argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Paweł Szkup napisał/a:
Myślałem, że sprawię sobie "pod choinkę" K100D ale już mi się odechciało. Kurcze, co otworzę to forum to czytam o FF/BF
To spraw sobie puszkę firmy nie mającej tej przypadłości. Nie wiem, chyba Olympus tego nie ma.
 

StarskiPL  Dołączył: 23 Wrz 2007
Ja mam K100D i jakoś bardzo nie przejmuję się FF/BF. Na razie nie mam szkła na którym taka przypadłość byłaby widoczna. Jak kupię to może zacznę o tym myśleć.
 

H.M.  Dołączył: 25 Kwi 2006
argawen
Cytat
To spraw sobie puszkę firmy nie mającej tej przypadłości. Nie wiem, chyba Olympus tego nie ma.

Pentax jak był niszowy też nie miał...

sołtys,
Cytat
bo zauważyłem, że fotki z K50/1.4 +DL są śjakieś nijakie

ee, to nie BF/FF tylko to sławne mydło 8-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
H.M. napisał/a:
Pentax jak był niszowy też nie miał...
Znam kogoś z forum, który z DS także miał tą przypadłość ze szkłami Pentaxa.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
argawen napisał/a:
Paweł Szkup napisał/a:
Myślałem, że sprawię sobie "pod choinkę" K100D ale już mi się odechciało. Kurcze, co otworzę to forum to czytam o FF/BF
To spraw sobie puszkę firmy nie mającej tej przypadłości. Nie wiem, chyba Olympus tego nie ma.


Ale ja chciałem Pentaxa, mam już dwa 'analogi' i trochę oryginalnej stałoogniskowej optyki... ale widzę, że chyba te cyfraki to jeszcze nie dla mnie :-P

--
Pozdrawiam,
Paweł
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
StarskiPL napisał/a:
A czy ktoś testował już regulację AF przez menu serwisowe?
Testowałem, ale z K10D.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
H.M. napisał/a:
ee, to nie BF/FF tylko to sławne mydło 8-)

Zaraz wyjawi się kolejna wielka afera, że tak naprawdę wszystkie szkła Pentaksa są mydlane i tylko Spinner rozpuszczał plotki o ich cudowności bo chciał się pozbyć tych, które mu nie pasowały :-P :mrgreen: :lol:
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Marek Wyszomirski, Chytre z tą pułapką gratuluję, a już myślałem, że mój Pancolar jest do ... niczegosobie. A tu się okazał brak wiedzy. Thanks.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Paweł Szkup napisał/a:
Panowie, dołujecie mnie. Myślałem, że sprawię sobie "pod choinkę" K100D ale już mi się odechciało. Kurcze, co otworzę to forum to czytam o FF/BF :-|
Się nie dołuj tylko kupuj ;-) Mowa o BF i FF w k10d, a nie k100d. Ja mam k100d i GX10 i BF / FF nie stwierdzono. IMHO problemy o których piszą chłopaki dotyczą pierwszych serii aparatów jakoś nowi użytkownicy się nie skarżą. Moich 2 kolegów w wakacje kupiło k10d w USA i oba korpusy są ok.
 
msnight  Dołączył: 28 Sie 2007
hmm czyli jest szansa to sprawdzic, bo mam wrażenie że ostrząc ręcznie patrząc na matówke z klinem i potwierdzenie ostrości mam troche rozbieżnośc. Muszę sprawdzic gdzie moją KaDyszke boli ;-) Skorzystam z podpowiedzi Marka Wyszomirskiego

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach