GaCa  Dołączył: 05 Lut 2009
[GaCa] Photo
...witam wszystkich ....

...wrzucam moje skromne wypociny, nie jestem żadnym wielkim maniakiem ale lubię ładne fotki dlatego kupiłem Pentax'iora i robię małe kroczki by to co pstryknę przypominało dobre zdjęcie :-)

...sprzęt jakim dysponuję to podstawa K200D + Kit 18-55 II (...może za jakiś czas jak dostane bakcyla i doradzicie co kupić next to pomyślę ;-) )

...piszta co robię źle, na co zwrócić uwagę itd itd

pozdro GaCa

1.


2.


3.
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
3 mi się podoba pomimo ciut ciemnego dołu i tak się zastanawiam czy nie warto było kucnąć ....
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
ode mnie masz :-B bo lubie hanie :-)
Zreszta sam tez jezdze hehe
Z tych trzech to 3 najlepsza
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Witaj! :-)

1. Mi się podoba, fajny kadr i ładnie wyszło.
2. Coś mi nie leży, może trochę inny kąt żeby ludzi z lewej wyciąć, albo krótsza ogniskowa dla większej przestrzeni by się przydała.
3. Coś grzebałeś i ciekawy zamysł, ale te rozmazane duchy psują efekt ;-)

Ale przyzwoity początek. Poszalej trochę z panningiem na wyścigach :-)
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
przy 1 padłbym na ziemię i zobaczył co ta dziewczyna ma między nogami :evilsmile:
takie rozstawione nogi mogą fajnie zamykać jakiś obraz, pędzący między nimi samochód nie wyglądałby źle szczególnie u dziewczyny z nr 69 8-)

3 mały krok w prawo i do przodu (najwyżej ogniskową byś skrócił) aby schować za samochodem publikę i wykadrować tych ludzi z lewej, ideałem byłaby dla mnie sama fura i tor

ogólnie zgrabny początek, dajesz sobie radę
 
crash85  Dołączył: 06 Gru 2008
czyzby kolega z Civicklub.pl :D pozdro dla Ciebie .... niestety nie moglem dobic do Piły a byłoby nas 2 z k200d :D
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Nr 1 najbardziej mi się podoba. W pozostałych przeszkadza mi nieco przekombinowana obróbka. Generalnie dobry początek.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
1. bardzo fajna, chyba najlepsza ze wszystkich.
2. trochę horyzont krzywy, ale fajna.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Witaj! :-)
Wszystkie trzy fotki reprezentują przyzwoity poziom,jest kilka niedociągnięć o których napisali moi poprzednicy.Generalnie jest OK.
Artooro napisał/a:
przy 1 padłbym na ziemię i zobaczył co ta dziewczyna ma między nogami :evilsmile:
takie rozstawione nogi mogą fajnie zamykać jakiś obraz, pędzący między nimi samochód nie wyglądałby źle szczególnie u dziewczyny z nr 69 8-)
Hmm....,znakomity pomysł. :-B :-B :-B
 
MichalR
[Usunięty]
Jak to Civicklub to co tu robi S2000 ze zdjecia 2?;)

Trojka najlepsza, wlasnie za obrobke ktora nadala klimatu.

Pozdrawiam,
Michal
Civic VII gen;)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
trójka super jak dla mnie.
i jedynka! jedynka tysz
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Hmmmm...nie widze nic porywającego w tych fotkach niestety, ale to pewnie dlatego że to nie moje klimaty. Jeśli miałbym już wybierać to 3-ka chociaż ma przepalone niebo i troszkę to drażni.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Fotki nie powalają, ale przyjemnie popatrzeć. Miałem w tym roku chrapkę na S2000. ale przez kryzys obejdę się smakiem. Pozdrawiam fana Hondy. V gen. jednak jest najładniejsza :-B .
 
GaCa  Dołączył: 05 Lut 2009
...po długiej przerwie...wracam do gry :lol:

...teraz dla odmiany wrzucę fotki z mojego ostatniego warszawskiego street'a :mrgreen:

4.



5.



6.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Szczerze?
Żadnej z powyższych fot bym nikomu nie pokazał. Ale to tylko moja subiektywna ocena. Czekam na coś innego od Ciebie :-B

 
crash85  Dołączył: 06 Gru 2008
mi sie podbuje ostatnie

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach