moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
Tym razem tylko trzy:

19.



20.



21.

 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
19 ! no no nieźle :) można by jeszcze w BW spróbować jak by to wyglądało
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dokładnie bw i trochę szerzej na 19, ładne światło.
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
19 - zawsze lubiłam takie klimaty.
 

sinner  Dołączył: 03 Mar 2009
19 super.
20 przepały, kobieta tylem, tak jakby przez przypadek tam sie znalazla
21 jakeis takie nienaturalne. strasznie przesycone kolory, chyba ze tak mi pokazal moj kulejacy odrobine monitor :)
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
sinner napisał/a:

21 jakeis takie nienaturalne. strasznie przesycone kolory, chyba ze tak mi pokazal moj kulejacy odrobine monitor :)

Masz rację, tak właśnie jest, ale to czego nie dodałem to informacja, że taki obraz wyszedł z puszki, tam nie ma prawie żadnej obróbki. I to mi się cholernie spodobało.

Dzięki za komentrze
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Bez urazy ale z krajobrazów w mojej ocenie tylko 19 jest w miarę udane. Jeśli pstrykałeś je w RAWie to sądzę, że z cieni na pniach da się jeszcze coś wydobyć, bo warto.
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
kulten, rozbawiłeś mnie do łez :mrgreen: . Naprawdę!!. Już piszę dlaczego. Dzisiaj prześledziłem cały Twój wątek w "zdjęciach do oceny" i czytałem również uwagi kierowane do Ciebie, żebyś łagodniej wypowiadał się o fotach innych, postarał się w nich coś znaleźć itd.
No i pojechałeś po tych moich zdjęciach takim lightem, że mnie rozbroiłeś.
To pokazuje, że masz na uwadze opinie innych forumowiczów :-B
Co do zdjęć, teraz już widzę, że 20 i 21 to raczej takie zdjęcia "dla mnie", czyli na forum się nie nadają, choć wg. mnie ciekawe.

Pozdrawiam
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
moonwalker_lw napisał/a:
, teraz już widzę, że 20 i 21 to raczej takie zdjęcia "dla mnie", czyli na forum się nie nadają, choć wg. mnie ciekawe.


Dobrze ze sam doszedles do takiego wniosku. 19 - stka subiektywnie mnie nie powala - do takich zdjec przydalby sie dosc szeroki obiektyw
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zmieniłem trochę podejście ale trochę z innych przyczyn. Np. nie mam czasu na wykłócanie się więc staram się kłótni unikać. Ponadto im więcej ludzi będzie pstrykać słabsze zdjęcie i im wolniej będzie im szła nauka tym mniejsza konkurencja dla mnie :mrgreen: . To oczywiście żart.

:-B
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
BartekKw, obiekty był szeroki i ujęcie też, ale przekadrowałem, gdyż tak najbardziej mi odpowiada.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
robiles Sigma czy DA? Jak wg. Ciebie wypada poeownanie Kita z Sigma?
 
gin z tonikiem  Dołączył: 17 Paź 2007
Zdjęcie jak zdjęcie, ale ci niemieccy emeryci (jak sądzę) na 13. bardzo zabawni :-) .
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
BartekKw, w telegraficznym skrócie -Sigma lepsza:
- ciekawa ogniskowa, na APS-C bardziej praktyczna
- lepsza ostrość
- lepsze odwierciedlenie barw.

Ale żeby nie było DA też jest dobry (i tani). Sądzę, że osoby dla których zakup Sigmy byłby dużym nadszarpnięciem domowego budżetu z czystym sumieniem mogą pozostać przy DA.
 
zhism  Dołączył: 07 Lis 2008
19 super zdjęcie, uwielbiam takie klimaty.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
moonwalker_lw napisał/a:
Co do zdjęć, teraz już widzę, że 20 i 21 to raczej takie zdjęcia "dla mnie", czyli na forum się nie nadają
Ale 19.to się nadaje i to bardzo.Super to wyszło no może generalnie to odrobinę za ciemno.
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
trzy nowe:

22.



23.



24.

 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
24 - krzaki i kamienie wprowadzają zamieszanie. Jest dużo dźwigów - to + trawa (albo zielona, albo wypalona) powinno wystarczyć.
Za to 23 mi się podoba. ;)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
23 bardzo ciekawa - fajne kolory - i te dźwigi w tle - dobrze! :)
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
25.



26.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach