tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tomecki pobłądził......
.....czyli desperackie kroki szaleńca.
:shock: Zdrada :oops: kajam się na samą myśl i tylko takie słowo mi przychodzi do głowy.
Lekko zawiedziony po bliskim spotkaniu z kasetką a wyczerpany już czekaniem na kadyszkę,
zirytowany lekko topiciem o teście na dpreview, zachęcony omamiającą reklamą wdzierającą się w moje życie postanowiłem przeprowadzić mały sklepowy rekonesans i zakupić Nikosia D70s :oops: , cena jakże interesująca a i puszka wielce ciekawa jak dla mnie. Idąc za głosem (co to był za głos :shock: Michu czyżbyś to ty?) udałem się do pobliskiego przybytku dobrodziejstw wszelakich znany pod pseudonimem MM, a tam leży sobie ów Nikoś cena fajna (2,8kpln) ale przyglądając się bliżej zonk :shock: w kicie obiektyw 50-200 :evil: nie ma co świetny zestaw dla amatora, te z 18-70 już wyszły. Niezrażony niepowodzeniem sunę do innego przybytku dobroci wszelakich a mianowicie Euro AGD, no i jest 8-) cena 2,8kpln w kicie z 18-70, pasuje 8-) nawetu udaje mi się jeszcze wytargować kartę, ale po chwili przychodzi konsternacja, zimny pot zalewa me skronie i grzecznie mówię do sprzedawcy proszę pokazać mi to cudo, no problem. Oglądam go sobie dokładnie a tu paluchy podciskane wszędzie, kurz na obiektywie i wogóle z lekka kurzem cały przypruszony, mówię panie ale to jakiś wymacany egzemplarz, daj pan inny, nie ma :-P . Podkuliwszy ogon udałem się w pokorze do domu po drodze zakupując odtwarzacz DVD (za całe 149zł), a co ma się ten gest 8-) . Napadła mnie kolejna dzika myśl a może by u mnie w mieścinie spróbować popytać o nikosia, tak więc bez wachania udaję się do marketu AGD i bezbłędnie namierzam gablotę z aparatami, a w niej same kompakty, pytam sprzedawce czy nie mają lustrzanek a on mi na to: " z lustrzanek to mamy lumixy" :shock: panie przecież te panasy to nie lustrzanki :evil: jak nie przecież mają obiektywy od lustrzanek :mrgreen: . Tym optymistycznym akcentem skończyłem moją przygodę z D70s, przy okazji odzyskując wiarę w Pentaxa, chociaż jestem teraz po paru głębszych i jednym utrwalaczu, ale myślę że będzie dobrze, daje na luz i zakupy odkładam na po świętach a tak chciałem wigilijnego karpia zfocić :mrgreen:
P.S Jako że mam na imię jak Biblijny niewierny także proszę o łagodny wymiar kary i wskazanie mi jedynie słusznej drogi do bagnetu K.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
chociaż jestem teraz po paru głębszych i jednym utrwalaczu, ale myślę że będzie dobrze,


jeszcze kilka i na pewno będzie całkiem fajnie :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
P.S Jako że mam na imię jak Biblijny niewierny także proszę o łagodny wymiar kary i wskazanie mi jedynie słusznej drogi do bagnetu K.
nie ma jednej drogi prowadzącej do P, za to dobrze napisałeś- jedynie słuszna jest droga wiodąca do P. [jak za bardzo zakręciłem przepraszam, czasem drogi są kręte ;-) ] Mówi się: błądzić jest rzeczą ludzką [NiC mówią, że to my błądzimy - wszechświat taki nieodgadniony].
tomecki, znasz + i - penTAKOWYCH korpusów, znasz zapewne + i - pudełek innych prodecentów ze wskazanego zakresu cenowego, zatem sam podejmij decyzję. Ja Cię namawiał nie będę. Cieszę się za to, że jesteś z nami i nawet jak zmienisz orientację na nikonowską, to chyba... [a może to Cię zmobilizuje właśnie -> spadaj na czarny ląd, za wodę, za góry, gdzie nie ma dostępu do netu, żebyś się tu nie pojawiał ;-)
miałem nie namawiać, ale sam chciał!
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
spadaj na czarny ląd, za wodę, za góry, gdzie nie ma dostępu do netu, żebyś się tu nie pojawiał ;-)

dzięks :-P ale tak łatwo wyślizgać się nie dam, :mrgreen:

stoję przy mikrofonie
niech mnie który przegoni
różne sceny, brygady
tu nie dały mi rady,
nikt mnie tutaj nie kiwnie
bo odczuje to dziwnie
ja nikogo nie straszę
ja talentem po prostu go gaszę

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
nikt mnie tutaj nie kiwnie
bo odczuje to dziwnie
ja nikogo nie straszę
ja talentem po prostu go gaszę
właśnie dlatego Cię lubimy :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
właśnie dlatego Cię lubimy :mrgreen:

BTW tak juzer frendli forum to jeszcze świat nie widział, :-B dla wszystkich :-B
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Tomecki, mów co chcesz, ale opatrzność nad Tobą czuwa :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Tomecki, mów co chcesz, ale opatrzność nad Tobą czuwa :mrgreen:

tylko gdzie te kadyszki po 3,5k PLN? :mrgreen:

a tak już zupełnie podchwytliwie zapytam Zdano, czy aby zupka chińska nie była z Radomia i wcale nie smakowała jak chińska? :oops: :mrgreen: :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
BTW tak juzer frendli forum to jeszcze świat nie widział,
mówisz o interfejsie? ;-) a może bebechach? :shock: nie sądzę, żeby Ci chodziło o stworzenia tutaj piszące, mamy nudziarzy, owce, ignorantów, mądralińskich [słownik epitetów jest dłuuugi] :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Tak tref, mówie właśnie o bebechach owiec, talibach, dzieciach neo, o dwóch takich co chcieli coś podpie...... (znaczy ukraść) a im nie wyszło, o napitkach wszelakich ale przede wszystkim o atmosferze tutaj panującej (i wcale nie chodzi o to że nikt tu nie wietrzy a wielu się nie myje) i powiem więcej jak nawet kupie Canona to i tak będę tu przesiadywał :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
tomecki napisał/a:
tylko gdzie te kadyszki po 3,5k PLN

Ja też tak mam, że lubie wierzyć w bajki. :mrgreen:
W chińszczyźnie nie gustuje to Ci nie powiem. Czekam na karpia w galarecie i bigos. :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano, ja też czekam, już nie długo 8-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, - kara musi byc okrutna :mrgreen: :-P - jka to chyba Michu albo Jarek napisali : samobiczowanie natka pietruszki.... :-P :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Bez przesady Fafniak. Woskowanie miejsc intymnych w zupełności wystarczy. Oczywiście Tomecki musiałby to zrobić osobiście posłowi Łyżwińskiemu...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy myślisz Michu o wosku do depilacji coby wrażenia były niezapomniane :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
plwk napisał/a:
Czy myślisz Michu o wosku do depilacji coby wrażenia były niezapomniane :mrgreen:
ja myślę, że Michu o tym myśli :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czyżby nasz ostatni forumowy ulubieniec miał trochę racji, pisząc* o "misiach"?

*W swoim trzecim i ostatnim poście? :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
samobiczowanie natka pietruszki.... :-P :mrgreen:

pokute wykonałem zimnym :-B :-P

Michu napisał/a:
Woskowanie miejsc intymnych w zupełności wystarczy. Oczywiście Tomecki musiałby to zrobić osobiście posłowi Łyżwińskiemu...

niestety nie jest w moim typie, ale Renatka z jego zaplecza ta z ku****kami w oczach i owszem, ach ogień nie baba, z nią to bym nawet mógł się i nie spotkać ani razu :-P
szpajchel napisał/a:
Czyżby nasz ostatni forumowy ulubieniec miał trochę racji, pisząc* o "misiach"?

sory, aj dont ander stend, aj em onli simel pakistani man, sory.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, zapaliłem kilka świeczek i odtańczyłem taniec pijanego kura cobyś odnalazł dla siebie jedynie słuszną drogę ;-) :-B
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
zapaliłem kilka świeczek i odtańczyłem taniec pijanego kura cobyś odnalazł dla siebie jedynie słuszną drogę ;-)

dzięki Ci o Wielki, następny tysięczniku, jak byś mógł zdać foto relację z tańca pijanego kura to chętnie bym to zobaczył, proponuje :-B (dobrze jest posiedzieć przy żubrze)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach