hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
tomecki napisał/a:
tylko gdzie te kadyszki po 3,5k PLN?

Wszechmogący wystawia Twoją wiarę na próbę. Musisz dowieść że jesteś godzien systemu :-D
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ale się porobiło na tym świecie tysięczny post i taka informacja:
Kupiłem D80 :shock:
Właśnie bateria się ładuje jutro testy.
P.S.Mam nadzieję że nie będzie to mój ostatni post na forum :mrgreen: tak łatwo zbananować ani wyślizgać się nie dam :-P
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
tomecki, poważnie kupiłeś D80?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tak panie prezesie i muszę dodać że się kurdę cieszę jak szczerbaty na suchary :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
uuu tomecki... nono, myślę, że zamiast prowadzić wojnę systemową (po co?) skupimy się na Tobie - lepiej personalizować nienawiść :-P W każdym razie, żeby było Ci miło napiszę I HATE YOU, bo to dobra puszka!
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ratuje Cię tylko to, że będziesz mógł podpiąć do tego żółtoczarnego jakiegoś Takumara :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Gratuluję Tomecki, mam nadzieję, że będziesz bardzo zadowolony z tego zakupu. Szkoda tylko, że w sposób naturalny bytność Twa na tym forum odejdzie w niebyt - po prostu znajdziesz sobie nowych kolegów, a o nas, bractwa spod trzepaka zapomnisz. Ale tak to bywa z trudną miłością.
Powodzenia, Stary...
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref, :-B na jakiśm miedzysystemowym spocie chętnie się spotkam.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, juz ty wiesz co......
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu, Ciebie się nie da wymazać z pamięci :mrgreen:
Ale jak tylko będę miał czas to chętnie pogaworzę na pentax forum (ośmielę się powiedzieć naszym)
Fafniak, :-B
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
Ale jak tylko będę miał czas to chętnie pogaworzę na pentax forum (ośmielę się powiedzieć naszym)
pamiętaj, że my juz zaoferowaliśmy się walczyć z ... o Lidzbark! No, to ktoś musi nas poprowadzić przez zaułki miasta, bo zdaje się przeciwnikto naród z "ordung'iem" więc i plan miast posiadać będzie. Głupio byłoby popełnić taktyczny błąd... :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref, taktycznie się zabezpieczy, ty się nie boj :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
tomecki, no tego się po Tobie nie spodziewałem ;-)
A tak poważnie to gratuluje zakupu :mrgreen: :-B
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano, a żeby było śmieszniej, to była naprawdę przemyślana decyzja 8-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki, jakbyś jednak się rozmyślił i sprzedawał, to odpuścimy termin wygaśnięcia w Giełdzie.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarku nigdy nic nie wiadomo, podobno Polak cieszy się ze sprzętu dwa razy: jak kupuje i jak sprzedaje :mrgreen:
P.S. Narazie jestem przygnieciony mnogością opcji, trochę to jednak inna liga niż mój poprzedni kompakcik, no ale może kiedyś po pół roku uda mi się zarejestrować pierwszą klatkę :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
tomecki tak z ciekawości, krótko dla czego d80 a nie K10D? Cena podoba. Co zadecydowało jakie walory, przewagi?

nie chodzi mi o żadną wojenke po prostu pytam z ciekawości. Tak przy okazji jak wygląda sprawa z RAw w Nikonie, kiedys mi się obiło o uszy że w Nikonie balans bieli jest zakodowany i żeby go odczytac jest potrzebny płatny soft Nikona? Czy to prawda?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, no to widać, że mój kur był za mało pijany :mrgreen: nie mniej gratulki, że sprawę wyboru masz już za sobą :-B
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys, bo pić to trza umić :mrgreen:
awakqwq napisał/a:
tomecki tak z ciekawości, krótko dla czego d80 a nie K10D? Cena podoba. Co zadecydowało jakie walory, przewagi?

wiesz co po wątku o canonie trzydzieści de, nie ośmielę się pisać, bo zostanę zjedzony żywcem :mrgreen: , jak chcesz wiedzieć naprawdę to mogę Ci pm skrobnąć.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki, wal śmiało tutaj, jakby co, to masz immunitet

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach